Şimdi Ara

Türkiye Sunucusu’na geçişler 1 RP!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdi bu geçişle alakalı nick sorunumu anlatıcam ben 4 senedir westdeydim weste geçtikten sonra nick değiştirdim o nick ile mi TR'Ye geri döneceğim yoksa TRdeki eski nickime mi geri döneceğim birde diyelim ben bu nickide değiştirmek istiyorum bu mümkün mü?

Ek olarak bu yeni clientde aktarma şeyi nerde bulamadım.
  • West'e geçsem mi geçmesem mi karar veremedim. West'te yalnızım bi' yanım geç diyor, bi' yanım tr'nin kitlesi gibi bir gerçek var diyor.
  • CliffordLeeBurtonn kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam Westde tek başıma draft pick girebiliyordum arkadaş olmadan şimdi arkadaşlarım diyor gel TR'Ye tek başına TR'de oyun oynamak işkence bunu biliyorum çok kararsızım ama geçecek gibiyim geçersem de tek başıma oyuna girmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Aynen öyle hocam Westde tek başıma draft pick girebiliyordum arkadaş olmadan şimdi arkadaşlarım diyor gel TR'Ye tek başına TR'de oyun oynamak işkence bunu biliyorum çok kararsızım ama geçecek gibiyim geçersem de tek başıma oyuna girmem.

Valla hocam ben oyuna yeni başladım lig silver 1, herhalde tr'de şöyle plat 1-3 arası olana kadar orada olacağım. Sonra west'e geçmeye karar verdim. Tr'de 20-30 ping falan görünce bayağı heyecanlandım ne yalan söyleyeyim.
  • CliffordLeeBurtonn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 4 yıldır westdeydim westin oyuncu ve oyun kalitesi gerçekten iyi fransızlar hariç kendimi baya geliştirdim o serverda ama şimdi artık bu ms olayı beni çok cezbediyor arkadaşlarla girerek zevk alabilirim diye düşünüyorum. Biraz daha düşünücem nasılsa 1 aylık bir süremiz var geçmek için
  • 1 ay içinde gecenleribki iade edilecek 1 ay içinde . ticket atmana gerek yok .
    http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/turkiye-sunucusuna-gecisler-1-rp burda da yaziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek yönlü 1 rp bende TR'den westte geçmek istiyordum.. adamlar resmen (west) sunucularını temizliyorlar
    bkz: "beyler gelmeyin tünelin ucu b*mb*ok bir yere çıktı"
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

quote:

Ayrıca 9-23 Haziran arasında RP harcayarak Türkiye’ye geçiş yapmış ve şu anda Türkiye Sunucusu'nda olan oyuncuların, harcadıkları RP tutarları da hesaplarına geri yüklenecek. Bu işlem için bilet göndermeye gerek olmayacak; RP tutarı hesaplara 1 ay içerisinde otomatik olarak geçecek.

yazıyor hocam, 1 ay içinde otomatik olarak yükleneceği yazıyor ama başlangıç tarihi 9 Haziran

Dediğin gibi 9-23 yazıyor, ama sen yine de şansını dene derim pek umutlanmadan
  • Bir daha ücretsiz yapmayacağız demişlerdi , e haklı adamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım ağlamak istiyorum, nick değişimi de yapacam şimdi hemde 1 rp ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben tr de euw kullanıcı adım ve sihirdar adımla bir hesap açsam yeni sihirdar adı ve kullanıcı adı alabilir miyim ? E biraz çakalız tabi beleşten nickte değişcez
  • Hem EUW kullanıcı adın sihirdan adınla aç hemde eğer TR'den weste geçmişsen TR deki eski nickim inaktif olduysa onuda al tekrardan yoksa TR'deki eski nicke dönüyormuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.