Şimdi Ara

Türkiye nin durumu çok kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
13.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
301 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkeme bakıyorum , tam anlamıyla kültürden ve kibarlıktan payına neredeyse hiçbir şey düşmemiş bir ülke görüyorum. Bizler ne ara 1930 larda başlayan kalkınma ve kültürde çağ atlama hareketinden bu günlere geldik ?

Kültürsüz , kaba ve faydasız insanlar ne ara benim ülkem de bu kadar öenmsenir oldu ? cehaletle beslenen , parasal zenginlikten başka bir özelliği olmayan kişiler ne ara önemli kişiler oldu ?

Ülkemin kurucusu olan çağının dahisine , ne zaman lanet okuyanlar türedi ülkem de ?

Ülkemde kesinlikle çok büyük değişiklikler olması gerekiyor , zaman az yapılacak iş çok , yapacak adam var mı ?

• İnsanlar gerçekten çok agresif. Geçen gece hastanede işim vardı. Gece vakti saat 3 gibi. Trafikte durup dururken birisi tebelleş oldu. Ne olduğunu anlayamadan adam üstüme kırdı. Yol vermemişim bir kavşak öncesinde beyfendi unutmamış takip etmiş sonraki ışıklarda kırdı önüme. İnanın farkında bile değilim. Geceleri kavşaklara girerken hız düşürür 2 selektör çakarım farkedilmek için. Yaptığım rutin bişey bu.

Adam öyle bir öfkelenmiş ki buna, indi arabadan bağırıyor çağırıyor. Dedim kardeş kusura bakma tamam haklısın hadi var git yoluna gecen hayırlı olsun. Sonra ağzının içinden konuşa konuşa bindi arabasına. Pes dedim yani pes. Bomboş yol neyini paylaşamadı acaba dedim.
  • <-bu mesaj yönetim tarafından kaldırldı->

<-bu mesajı görebilmek için dh premium hesabınızla şimdi giriş yapmak için tıklayın->

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 15 Ağustos 2020; 0:6:9 >
  • Siyasal İSLAM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet herkes çok kaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar gerçekten çok agresif. Geçen gece hastanede işim vardı. Gece vakti saat 3 gibi. Trafikte durup dururken birisi tebelleş oldu. Ne olduğunu anlayamadan adam üstüme kırdı. Yol vermemişim bir kavşak öncesinde beyfendi unutmamış takip etmiş sonraki ışıklarda kırdı önüme. İnanın farkında bile değilim. Geceleri kavşaklara girerken hız düşürür 2 selektör çakarım farkedilmek için. Yaptığım rutin bişey bu.

Adam öyle bir öfkelenmiş ki buna, indi arabadan bağırıyor çağırıyor. Dedim kardeş kusura bakma tamam haklısın hadi var git yoluna gecen hayırlı olsun. Sonra ağzının içinden konuşa konuşa bindi arabasına. Pes dedim yani pes. Bomboş yol neyini paylaşamadı acaba dedim.

• O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler

• yeni türemedi hep vardı

ama sanırım ilk kez devleti ele geçirdiler

• İnsanların tahammül düzeyi azalmış gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Siyasal İSLAM

Yoksa CİAsal mı???

• Eglenemeyen insan stresli olur. Eglenmek ve tatile gitmek para. Para da yok. Temel sorun bu.

• Akp gibi milleti din üzerinden güden oluşumlar cahil ülke ister ki iktidarda kalabilsin

LED'li ekmek dolabı yapan benim türbanlı bacilarım haber oluyor artık , adamlar Marsta koloni kuracak madenini çıkaracak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Siyasal İSLAM
    artı sosyalizm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

<-bu mesaj yönetim tarafından kaldırldı->

<-bu mesajı görebilmek için dh premium hesabınızla şimdi giriş yapmak için tıklayın->

Selam premium aldım lakin meşajınızı göremiyorum!!!

• Konuya oy veren herkese destekleri için teşekkür ederim , Din konusu Türkiye gibi yarı gelişmiş ülkelerde gerçekten çok büyük bir sorun , eğer bir ülke de din yenilenmiyor ve neden yenilenmediği sorgulanamıyorsa , o dinde oldukça büyük bir sorun var anlamına gelir , ve insanlar doğal olarak dinden gittikçe uzaklaşmaya başlar ,

Eğitim sistemimizin çocuklara ne öğrettiğini ben anlayamıyorum , bilinçsiz bir nesil yetişiyor gibi görünüyor ,

eğer Türkiye , dahinin çizdiği rotada devam etse bugün kahverengi bir cüce değil , ışık saçan bir güneş olurdu , pek çok ülkede Türkiye sayesinde bugün çok farklı bir durum da olurdu , bulunduğumuz coğrafya da kesinlikle lider konumunda olurduk , hemde adil , sözüne güvenilir ve barışçı bir lider ,

Bugün bulunduğu yer, Türkiye`ye hiç yakışmıyor , ülkemin durumunu düşündükçe , yetkili kişilerden gelen ve alay edercesine yapılan açıklamaları gördükçe , Türkiye`nin geleceğinin nasıl karardığını daha iyi anlıyorum.

• İslamiyet'in bir din olduğunu unutup her bokun içinde kullanırsan ve cahil cühela insanları başı çıkartıp onların aklıyla iş yaparsan, güzel ve medeni olan ne varsa katlederler, çünkü araplar ne bilsin medeniyeti, altın, para, petrol bunların ilahlarıdır. Götünü yıkamaktan aciz ve eğitimsiz bir toplumu yüceltip örnek alırlarsa olacağı buydu zaten.. Peygamberinizi hariç tutuyorum, çünkü adam 1500 sene önce yaşamış ki o zamanlar hat safhadaydı ya neyse..

• Dışarı çıkmaya çekinir oldum. Dışarısı artık teksas gibi, kaba gücü olanın haklı olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Tiplere bakıyorum herkes asık suratlı, gergin. Bu ülke benim yaşamak istediğim ülke profilinden maalesef çıktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkenin genel ahlakı 80 ler itibariyle bozulmaya başladı ve son 20 yılda zirve yapmış durumda.Tabiki sosyal medya ve internet sayesinde artık çok rahat herşeyi görebiliyoruz.Eskilerde daha az gelmesinin sebebi sosyal medya ve internetin olmaması idi.Cahillik ve yobazlık azalacağına gittikçe artıyor.Bu ikisini üniversite bitirmiş bir şahısta bile görebiliyorsunuz.Eğitimlede bir yere kadar çözülebiliyor.Olacak o kadar programında Levent ustamız bir güzel ülkenin röntgenini çekiyordu.Bir noktadan sonra onada ak parti tarafından yasak koyuldu.Etrafınıza bakın ağzından din peygamber namaz düşmeyen şahıslar bile rahatça hırsızlık rüşvet hak yeme yapıyorlar.Her hafta cumayı kaçırmayan firma sahipleri çalışanlarının sigortasından tutun maaşına yediği yemeğe kadar herşeyinden çalarlar.Ekstra mesai yaparlar tek kruş koklatmazlar.İsteyenlerede kapı orda senin gibi milyonlar dışarda der.Ülke halkının içi öyle küflenmiş bozulmuşki her gün sokak ortasında kafa kesmeler adam vurmalar çocuk bebek tecavüzleri ne ararsan var.

• Ulkeyi yonetenleri gormuyormusun ? Bunuda sukur

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler

Maalesef video'daki konuşmaların hiç birini öğrencilerim yapamaz. Kendini bile ifade etmekten uzak bir nesil geliyor. Sonumuz çok kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler

Bırak allasen şimdi hepsi "ahape çoh eyidir yol yabtı " diye ortalarda geziniyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.