Şimdi Ara

turkceoyunyama.com Adresinden yama indirmeyin virüslüdür (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun üreticilerine yazın onlar da hosting copyright üzerinden domain'i iptal ettirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Ya şimdi torrentle ne alakası var?

Ben steamden aldığım oyuna belki türkçe yama yüklemek istedim torrentle alakam ne şimdi?

Sahte türkçe yama sitesinin milletin bilgisayarlarına casusluk amaçlı virüs bulaştırdığı hakkında bir konu açılmış burda.

Lütfen konuyu okuyup öyle yorum atın.

Alıntıları Göster
    Konu türkçe yamadan nasıl korsana gitti anlamadım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginci01 -- 4 Şubat 2019; 20:36:44 >
  • tam mafia 3 aldım yama ararken denk geldi verilmiş sadakam varmış sağol.
  • Böyle sitelere genelde sıcak bakmam, ayrıca bilgilendirme için de teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formattan önce işlemcim sebepsiz %100 çalışıyordu ki torrent dahi kurmamıştım. Şimdi anlaşıldı sebep. Virüs yamalar ile geliyor demek ki.

Türkçe yamalara dikkat edin arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben steamden her zaman 50tllik oyun aldığım için beni bağlamaz.

Bilgisayar sorunlarina karşı combofix baş tacimdir

• o ........... çocuğu yakuza 0 Türkçe yaması indirmiştim bilgisayarının cpusunun anasını belledi böyle siteleri şikayet edecek bir yer yok mu insanlar düşüyor tuzağa gerçek gibi hazırlamış oyun içi alt yazıyı kendi fontu ile Türkçe yapmış bende cidden Türkçe yama sandım siteye girip bakabilirsiniz neden küfür ettiğimi anlarsınız

• since2002 kullanıcısına yanıt
    Evet repack bile çıktı ama oyuna para vermeyi boş olarak düşünmen uygun değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerden indirelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Why not çeviri
    TR Gamestudio
    tg yama
    ucrew

bu sitelere türkçe yama güvenin
  • Fotoğraf ve resimlere virüs yüklenebildikten sonra film alt yazılarına da virüs yüklenebildiği haberi çıkalı epey oldu.

Bilgi için teşekkürler.
  • Clorya C kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki maili atabilirsiniz:

Good day sir,

I am writing to you from Turkey. Unfortunately, most of AAA games do not come with a Turkish language option which pushes us to look for amateur, 3rd party translation patches. Even though there are some very good websites out there, due to the amount of work to be done, it takes very long time to complete the translation.

There are some people out there, trying to exploit this situation. They are active on domain: turkceoyunyama.com

They release files available to download as translation patches for most recent and famous games. But, when you download it anti-virus programs prompt that files contain viruses and malwares. I have detected 3 btc miner + 5 trojan + 2-3 spy tool in one of translation files.

I kindly ask you to look into situation, investigate the issue further and revoke your domain services for the abovementioned website.

Best regards
    (isminiz)
  • Site hesabı, incelemeye alınmış sanırım silinmemiş henüz.
    Bu adamlar başka bir domain&hosting ilişkisi içinde bu işe devam etmeyecek mi.
  • geçen tomb raider türkçe yamada da vardı virüs
    windows defender bulmuştu konusuna ekledim virüs bulunma ekran görüntülerini

madem yama yapıyorsun exe ne diye var
    şunu kopyala şuraya yapıştır şeklinde eski usul daha güvenli
    exe ye tıkla ne çıkarsa bahtına
  • Yüklerken strtr.exe'yi de beraberinde yüklüyor onun içine koyulmuş.

turkceoyunyama.com Adresinden yama indirmeyin virüslüdür

Elex Tr Yama Kurulum.rar > Elex Tr Yama Kurulum.exe >:

turkceoyunyama.com Adresinden yama indirmeyin virüslüdür

Forumda siber güvenlikle ilgilenen birileri dosyayı inceleyerek gerçek amaçları neymiş öğreniverse iyi olurdu (Keylogger, mining...)

• quote:

Orijinalden alıntı: gezginci01

Antivirus kullanabilirsin.
    Ücretsiz birşey istersen: Avast yada Avira
    Ücretli birşey istersen de : Kaspersky
    Kullanmanı öneririm, antiviruslerin bilgisayarı yavaşlattıkları doğrudur lakin oyun performansına yani fps sine etki etmez :)

Alıntıları Göster
    oyun fps'sine nasıl etki etmez hocam ? etmesi gerekmez mi=
  • Arkadaşlar merhaba, böyle bilgilendirmeler yapmanız gerçekten takdire şayan. Bu site ve Türkçe yamaları yapan ekiplerin siteleri dışında, gerçek Türkçe yamaları bile paylaşan sitelere çok dikkat etmelisiniz. Yine de tüm yamaları, yapan ekibin sitesinden indirmenizi tavsiye ederiz. Bu günden itibaren, yapacağımız tüm yamaların altına, VirusTotal tarama raporu da ekleyip, herkesin güvenle indirmesini sağlayacağız. Bu tür paylaşımlar için hepinize teşekkür ederiz.
  • This Account has been suspended.
    Contact your hosting provider for more information.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.