Şimdi Ara

turkceoyunyama.com Adresinden yama indirmeyin virüslüdür (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende Bir yama indirmiştim bir ara işlemci sürekli %100 de çalışır olmuştu hiç bir şekilde çözümünü bulamayınca format attım mecbur üstüne de bir ton küfür ettim bu insanlara.
  • kardeşim bende senin gibi o hatayı yaptım yüklediğim yamayı bir türlü silemiyorum hem denetim masasından hemde regi den sen nasıl yaptın acil cevap verirsen sevinirim
  • krldogukan7 K kullanıcısına yanıt
    Ben 5 ay önce falan başka bi sitede hitman 2 yaması gördüm dalgınlığıma geldi normalde öyle bi hata yapmam ama indirdim yükledim Allahtan o ara pcde orijinal kaspersky vardı sözde yamayı yükleyince pc bi afalladı kaspersky kafayı yedi bi exeden onlarca virüs buldu kensisi sildi bütün virüsleri sonra baştan sona tarattım ad aware falan yükleyip onlada tarattım kendine geldi pc sende bunlar yoksa hiç vakit kaybetme format falan at
  • Neredeyse indirecektim sonra bir baktım her oyunun yaması var üstelik sadece onlara özel.
  • türkçe yamacı diye bir site var mass effect andromedayı çevirmişler güvenilir midir?
  • _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Güvenilir güvenilir adamlar herkesten hızlı davranmış baksana piyasada sadece celikeinsde olan toolu bile yapmışlar bide çok büyük bi ekip kurup animustan önce yayınlamışlar yamayı hiç bekleme hemen indir herkesten önce oyna
  • Öyle yazma. Adam indirir virüs felan bulaştırır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler hangi siteden bahsediyoruz? Türkçeoyunyama.com diye arattım bulamadım kapandı mı? Sadece ben ordan yama indirdim mi diye bakacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçeyamacı oldu orası adı değişip.
  • Şimdi baktım hiç korsan siteye benzemiyor valla. Ordan yama indirmedim ama haberim olmasaydı indirebilirdim..
    Sitenin sahipleri kim olduğunu bilen yok mu? Birşeyler yapılması lazım, adı değişir site hep kalır yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Güvenilir güvenilir adamlar herkesten hızlı davranmış baksana piyasada sadece celikeinsde olan toolu bile yapmışlar bide çok büyük bi ekip kurup animustan önce yayınlamışlar yamayı hiç bekleme hemen indir herkesten önce oyna
    Aman hocam bir tane kötü bilgisayarım var zaten yenisini alacak durumun yok :)

• şerefsizler ya bende yanlışlıkla yakuza için indirdim pubg lite bilmem ne yazdı yükleyince nasıl kaldırırlır bu? ccleaner ile uygulamalardan kaldırdım trarttım şimdilik bir sıkıntı yok gibi
  • Oyuncuların bilinçlenmesi açısından konuyu hortlatma gereğı duydum.

Site bugün hala aktif ve olaydan habersiz kişilere virüs bulaşıyor.
  • Dikkatli olun adamlar tam çakal
    Ben oyun indirdiğim siteden yada forumda açılan konusu olan yamayı indiriyorum.

Bana da farklı sitelerden eskiden emniyet virüsü girmişti zor çıkarttım....

Combofix,adcleaner ile temizleyin pek düzgün virüs programıda kalmadı
    Combofix w10 çalışmıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 17 Kasım 2019; 22:52:54 >
  • Şu adresten Google'a raporlayıp diğer insnaların mağdur olmamasını sağlayabilirsiniz.https://safebrowsing.google.com/safebrowsing/report_badware/?hl=tr
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.