Şimdi Ara

turkceoyunyama.com Adresinden yama indirmeyin virüslüdür (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece bu yamalar olsa neyse, daha nelerin icine gomuyorlar o minerlari .. telefonunzda bile calistiriyorlar miner, ki bilgisayarlardan cok daha fazladir telefonlarda calisan minerlar.
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Kapatsa bile çoğu kişi dns kullandığı için yine giriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Aynen. Mesela pes 19 un küreği aylar sürdü. Birçok virüslü site bunun ekmeğini de yedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Aynen. Mesela pes 19 un küreği aylar sürdü. Birçok virüslü site bunun ekmeğini de yedi.
    Ben normalde hiç düşmem öyle şeylere ama bir keresinde Forza Horizon 3'ü oynamayı aşırı istediğim için riski göze alıp indirmiştim. Windows mağazasını falan cracklemem de gerekiyordu, sonuç olarak virüs çıktı. Format attım direkt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Ben normalde hiç düşmem öyle şeylere ama bir keresinde Forza Horizon 3'ü oynamayı aşırı istediğim için riski göze alıp indirmiştim. Windows mağazasını falan cracklemem de gerekiyordu, sonuç olarak virüs çıktı. Format attım direkt.

Alıntıları Göster
    Ya sürekli indirdiğin güvenli yerden indireceksin yada araştırma yapacaksın. Önemli bir uygulama veya oyunsa zaten anında bütün sitelere düşer, yok sadece bir stede ise ona aldanma.
  • Bilinmedik yerlerden indirmeyin arkadaşlar.

Benim bildiğim en popüler oyunceviri ekibidir bundan başkasını tanımam. Hani cok gerekmedikce yama felan indirmem zaten.

Oyunlarida genel olarak orjinal almayi calisiyorum. Eski oyunlarida güvenilir yerlerden ediniyorum.

Ortalik üç kağıtçı doldu dikkat edin..

• Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Recovery iş görür mü hocam?

Normalde linux kullanıcısıyım dual boot ile. Linuxta virüs programı ile windows partition taratılabilir mi acaba o da bir seçenek olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Olay kürekli oyun değil, adamlar olmayan yamayı var gibi gösterip mining virüsü yüklüyor bilgisayara. Onun dışında kürekli oyunlarda virüs olma ihtimali çok zor, genelde repacker denilen kürekli oyunu paketleyip sıkıştıran kişiler falan koyuyor virüsü. Yoksa Scene paylaşımlarında böyle bir şey olacağını zannetmiyorum.
    önceden patlıcanlı denirdi. hey gidi hey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 6 Şubat 2019; 10:46:51 >
  • aslında gerekli yerlere şikayet edilmesi lazım. siber suç sayılır.
  • sürekli yabancı dizi film falan izlemekten ingilizceyi öğrendim çok şükür türkçe yamaya ihtiyacım yok

• murderyamf kullanıcısına yanıt
    Ne alakasi var? GTA 5i cok iyi ingilizcen olsa bile anlayamayabilirsin. Cok ince espriler, cok kullanilmayan tabirler, sokak agizi vesaire girla. Diyaloglarin HEPSİNİ anlamak sonradan ing ogrenen biri icin cok zor. Onun disinda witcher, pillars of eternity, diginity original sin gibi rpg oyunlari da sanatsal bir dil kullaniyor diyebiliriz. Bunlari da tamamen anlamak zor. Yoksa herkes attack, stop, move falan bu kelimeleri biliyor merak etme sen.

• Bu tarz yamalar genelde rarlanmış şekilde olur. Eğer indirdiğiniz dosyaya ulaşana kadar yüz tane reklamı geçmeye uğraşıyor ve rar yerine direk .exe uzantılı dosya indiriyorsanız, %99 ihtimalle virüstür. Bunun için antivirüs kullanmak önemli. Örneğin Avira, virüslü .exe dosyasını çalıştırdığınız an engelliyor ve karantinaya alıyor. Bu konularda ne kadar tecrübeli olursanız olun, bu tarz şeylere denk gelebiliyorsunuz.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısınız. Çoğu yeri anlasanız bile kaçırdığınız yerler olur. Anladıklarınızla arayı bağlarsınız. Ben birçok yabancı dizi bitirdim. Çoğunu da halihazırda takip ederim. Bazen torrente düştüğünde altyazısı geciktiği için altyazısız da olsa anlayarak izleyebiliyorum. Ama The Fresh Prince of Bel-Air dizisini altyazısız anlamak mümkün değil sizin dediğiniz nedenlerden dolayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • link atarmisin bakayim bi indiririm belki
    resident evil in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 8 Şubat 2019; 6:11:36 >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    ingilizceye de amerikan sokak kültürüne de hakimim anlamadığım birşey yok. üzerimize kürekle amerikan kültürü atılıyo (diziler-filmler) insan anlamadığı kelimeleri açar bakar öğrenir, boş yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

ingilizceye de amerikan sokak kültürüne de hakimim anlamadığım birşey yok. üzerimize kürekle amerikan kültürü atılıyo (diziler-filmler) insan anlamadığı kelimeleri açar bakar öğrenir, boş yapma.
    sen anlamıyorsun demedim ki niye eziklik psikolojisine girdin hemen
  • Bu konunun açıldığı iyi olmuş, gördüğüm kadarıyla aynı konudan muzdarip birçok kişi var.

Arkadaşlar Google'a "Falan oyun türkçe yama" diye aratıp başlığında "Falan oyun türkçe yama indir" yazan ilk siteye girmeyin. İlk önce DH gibi forumları araştırın, YouTube'a gidip Gameplay videolarını aratın. Kimse sizin bilgisayarınıza ne olacak diye düşünmez. İndirdiğiniz dosya her ne kadar Türkçe Yama başlığı altında olsa da .exe uzantılı olduğundan başlattığınız anda geri dönüşü olmayan bir işleme start vermiş olabilirsiniz, dikkatli olun.

Büyük oyunların Türkçe yaması başlatıldığı zaman zaten her yerde bahsediliyor (RE2 - Dishonored 2 gibi) Hiçbir yerde duymadığınız Türkçe yamaları internette bulabiliyorsanız bir kez daha düşünün derim ben.

Şu an için mevcut Türkçe Yama sitelerine DH'den ulaşabilirsiniz, ben mesela, WhyNot Çeviri ekibinden birisiyim, sitemizde Türkçe yamalar mevcut gönül rahatlığıyla girebilir, indirebilirsiniz.Herhangi bir virüs tehlikesi yoktur. Hatta ileride VirusTotal'da eklenebilir.
  • Bu 'şerefli' arkadaş yine site açmış beyler site buhttps://www.turkceyamaci.com/

Raporlayım bu siteyi. Şimdi sövecem bu lavuğa ban yemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 16 Temmuz 2019; 19:7:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Bu 'şerefli' arkadaş yine site açmış beyler site buhttps://www.turkceyamaci.com/

Raporlayım bu siteyi. Şimdi sövecem bu lavuğa ban yemek istemiyorum.
    evet,bu sitedeki dosyalarda virüslü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.