Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lifecell Fırsat 5 GB tarifesine ben de geçiş yaptım.

Pazar günü sabah hattım açıldı.

Şöyle bir sorunum var. Cihazım Huawei Honor 7, cihazım 4.5 uyumlu, sim kartta 4.5 uyumlu

Ancak salla kazana tıkladığımda sim kartınız 4.5g uyumlu değil diyor.

Cihazımda 4.5 açık ve full çekiyor, ama salla kazan da böyle bir sorun oldu.

Nedenini bilen var mı arkadaşlar?
  • Eğer cihazınıza IMEI atıldıysa ve atılan imei 4,5g olmayan telefona kayıtlıysa belki bundan kaynaklı olabilir. IMEI'nizi bir kontrol edin isterseniz edevletten, hangi telefon modeline ait.
  • Cuma ya kadar bekle cuma günü yapabilirsin anca ilk olunca öyle bekliyor cuma ya kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cankara35 kullanıcısına yanıt
    Ben bu tarifedeyim yeni geçtim gayet iyi tavsiye ile 2 GB geliyor 6 ay boyunca toplam 7 GB oluyor.. Tavsiye ayrı ayrı 1 er GB veriyor yanlış olmasın....

• Upcall kullanacaklar. Bu basliga goz atsin.

https://eksisozluk.com/entry/72592556

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunsantosunluğunubil

Lifecell Fırsat 5 GB tarifesine ben de geçiş yaptım.

Pazar günü sabah hattım açıldı.

Şöyle bir sorunum var. Cihazım Huawei Honor 7, cihazım 4.5 uyumlu, sim kartta 4.5 uyumlu

Ancak salla kazana tıkladığımda sim kartınız 4.5g uyumlu değil diyor.

Cihazımda 4.5 açık ve full çekiyor, ama salla kazan da böyle bir sorun oldu.

Nedenini bilen var mı arkadaşlar?

Hocam iyi günler. Nasıl oluyor şimdi son bilgi nedir. Tarife kaç gb veriyor nerden kaç gb geliyor. Herkes birşey anlatıyor. Bir yardımcı olur musun

• quote:

Orijinalden alıntı: bendacoms

Ben bugün itibari ile geçişim tamamlandı

34 TL lik paket

Lifecell Fırsat 5 GB

Haydi Gel 1 GB

Tavsiye Önerilen Faturalı 1 GB

Numara taşıma hediye 2GB

Toplam 9 GB oldu

İyi akşamlar hocam. İnternet ten başvuru yapmanızın size artısı oldu mu? Bayiden taşıma yapsaydınız be farkı olurdu acaba

• smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    Fark şudur hattınızı evinize gelsin kampanyasında 4 ay boyunca 2 gb hediye veriyor toplam 8 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Fark şudur hattınızı evinize gelsin kampanyasında 4 ay boyunca 2 gb hediye veriyor toplam 8 gb

Evde sürekli olamıyoruz. Hattı başkası alabilir mi acaba bir bilginiz var mı? Size mi teslim ettiler hattı

• smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam hat sahibinin alması gerekiyor kimlik fotokopisi ve imza alıyorlar birde üzerine ait bir fatura

• bugün geçiş yaptım faturalıya geçiş yaptıktan sonra detayları yazarım
  • Faturasiz tarifilere geçicekler size 12 aylık bi tahattüt sunmuyor yani 2 ay kullanıp 3. Ayda o paketi kaldıralabilir ve siz açıkta kalabilirsiniz. Bende faturasiza gecmeyi dusunuyodum lakin şubede bayan uyardı bundan mütevellit 34 liralık tarifeye geçtim. İyi araştırın..

• cankara35 kullanıcısına yanıt
    Vodafone a geri dönüş yapacağım, iş için bulunduğum yerlerde şebeke çekim gücü olarak Vodafone dan farkı yok, sırf çekim kalitesi için taşıdım aynı sıkıntı turkcell de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Ben 20 gün önce hattımı türkcell'e taşıyıp eko 3gb ve tavsiye kampanyasına geçtim. Şimdi ben 30 liralık lifecell paketine geçebilir miyim. Geçersem toplam kaç gb olacak. Eve getirden faydalanamıyorum sanırım bi yardım eder misiniz?

• lifecell e geçen her müşteri için demiyor lifeplus, pro gibi geçişler için diyor birde başka kampanyadan faydalanmamış müşteri için diyorlar. yani lifecell fırsat bu olaya dahil değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: N920C

Vodafone a geri dönüş yapacağım, iş için bulunduğum yerlerde şebeke çekim gücü olarak Vodafone dan farkı yok, sırf çekim kalitesi için taşıdım aynı sıkıntı turkcell de var

telefon modeli ne? herkes mı aynı sıkıntıyı yaşıyor? sar değeri yüksek telefon daha iyi çeker, bendeki xiaomi 5s vodafone net çekmeyen yerde gayet iyi çekiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Yazılanlara göre Faturasızdan Faturalı olacaklar için aşağıdaki kombo uyuyor gibi. -39tl 8GB 12 ay taahhüt-

Lifecell Plus 5GB
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-plus-5gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category#ya

Lifecell 2GB Hediye Kampanyası
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-2gb-hediye-kampanyasi

Haydi Gel Kampanyası (1GB)
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-

Turkcell'e numara taşıyanlar için 6 ay ekstra 1GB
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi#detaylibilgi

Lifecell plus için müşteri hizmetlerini aradım fakat lifecell plus 2+2 gb'lık tarifede olduğunu onun da alıma kapandığını söylediler. Lifecell plus 5gb tarifesine geçsem de +2gb gelmeyeceğini söylediler bilginiz olsun. 34 liraya Lifecell Fırsat 5gb'a geçiş yaptım. Internetten 4 ay +2gb geliyor.

Ilk sayfada yazılan faturasız 4gb tarifesinde x2 oluyor ve 30 liraya 8gb oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 20 Şubat 2018; 14:18:25 >

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisiyle ben de konuştum. 39 TL'lik Lifecell Plus paketiyle Lifecell 2 GB Hediye Kampanyasından -emin olmamakla birlikte- yararlanabileceğimi söyledi.

Kampanya sayfasındaki Detayı Bigi bölümünde aşağıdaki cümle net olarak geçiyor. Bilemedim. Geçiş yapan yok mu hiç yahu?

Lifecell 2GB Hediye Kampanyasıhttps://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-2gb-hediye-kampanyasi

Kampanyadan 25.09.2017-28.02.2018 arasında Lifecell Plus, Super, Pro ve Extra paketlerini alan müşterilerimiz faydalanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 20 Şubat 2018; 16:10:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Müşteri temsilcisiyle ben de konuştum. 39 TL'lik Lifecell Plus paketiyle Lifecell 2 GB Hediye Kampanyasından yararlanabileceğimi söyledi.

Kampanya sayfasındaki Detayı Bigi bölümünde aşağıdaki cümle net olarak geçiyor. Bilemedim. Geçiş yapan yok mu hiç yahu?

Lifecell 2GB Hediye Kampanyası
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-2gb-hediye-kampanyasi

Kampanyadan 25.09.2017-28.02.2018 arasında Lifecell Plus, Super, Pro ve Extra paketlerini alan müşterilerimiz faydalanabilir.

Yazı net aslında hocam haklısınız. Ben bir kaç gün önce Lifecell Fırsat için başvurmuştum eğer bu doğruysa plus 5gb'a geçmek istiyorum. Tekrar arayıp başka bir temsilciyle görüşeyim

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.