Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell, çok yüksek fiyatlı olduğu için kimsenin tercih etmediği Lifecell paketlerinde indirime gitti. En uygun olan paketler şu an Lifecell paketleri, tabii ki numara taşıma yapmanız gerekiyor.

Lifecell Plus (Faturalı 4GB 30 TL)
    LIFECELL PLUS Paket kapsamında yurt içi her yöne 100 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 2 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 8 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.
    Detay:https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-plus-yeni-musteri?source=CMS&place=campaigns_category#ya

Lifecell Fırsat (Faturalı 5GB 34 TL)
    LIFECELL FIRSAT Paket kapsamında yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 5 GB internet, BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet ve Yaani'de geçerli 3GB internet sunulmaktadır.
    Detay:https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb#ya

Lifecell Avantaj (Faturasız 4GB 30 TL)
    Lifecell Avantaj paketi satın alan bireysel, faturasız Turkcell müşterileri aylık olarak, UpCall'dan da kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 500 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 4 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 8 GB internet kullanabilecektir.
    Detay:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-avantaj?source=CMS&place=campaigns_category

Ek olarak şubat ayı içinde Lifecell'e geçen herkese 12 ay boyunca 2 GB hediye ediyor Turkcell.
    Detay:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-2gb-hediye-kampanyasi

Kombo için numara taşırken öneri koduyla 6 ay verilecek 1GB hediyesini de unutmayalım.

Ek kombo Haydi Gel Kampanyası
    Turkcell'e numara taşıyıp 20 lira ve üzeri paket yapan herkese 12 ay boyunca 1GB hediye.
    Detay:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 11 Şubat 2018; 18:31:44 >

• Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL)

Değerlendirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Lifecell Avantaj (Faturasız 5GB 30 TL)

Değerlendirilebilir.

Şu an düzenleme yaptım, aslında o 4 GB paket. Ama yeni geçene öneri koduyla 1 GB, şubat ayında geçene 2 GB, 20 lira üzeri paket yapana 1 GB hediyeyle 8 GB oluyor paket. Baya sıcak. :) Faturalı için tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 9 Şubat 2018; 2:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Değerlendirilebilir.

Şu an düzenleme yaptım, aslında o 4 GB paket. Ama yeni geçene öneri koduyla 1 GB, şubat ayında geçene 2 GB, 20 lira üzeri paket yapana 1 GB hediyeyle 8 GB oluyor paket. Baya sıcak. :)

12 ay boyunca 30 TL ye 8 Gb olarak mı yenilenecek ?

faturasız oldugu için herhgi br tahhütte yok anladığım kadarıyla
  • quote:

quote:

quote:

Değerlendirilebilir.

Şu an düzenleme yaptım, aslında o 4 GB paket. Ama yeni geçene öneri koduyla 1 GB, şubat ayında geçene 2 GB, 20 lira üzeri paket yapana 1 GB hediyeyle 8 GB oluyor paket. Baya sıcak. :)

12 ay boyunca 30 TL ye 8 Gb olarak mı yenilenecek ?

faturasız oldugu için herhgi br tahhütte yok anladığım kadarıyla

12 ay değil, öneri olan 6 ay sürüyor. Diğerleri 12 ay. Yani ilk 6 ay 30 liraya 7 GB, sonraki 6 ay 30 liraya 8 GB. Taahhüt de yok.

Yalnız denemediğim için kesin olur da diyemiyorum, ama hepsinin linki var ve tek şart Turkcell'e yeni geçiyor olmak. Sanırım oluyordur, olmasa bile en düşük 5 Gb alırsınız o da 30 liraya Turkcell kalitesi için değer.

Geçen hafta Vodafone geçmiştim tarife yoksunluğundan, geri döneyim diye yapılmış resmen. Bu ay bitince geçeceğim. :) Şubatta geçenlere verilen 2 GB'ı kaçıracak olmak çok üzücü. :D

• Ek 2gb hediye olayi sadece faturali olanlar icin gecerli duzeltebilirsiniz. Faturasizlara vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Ek 2gb hediye olayi sadece faturali olanlar icin gecerli duzeltebilirsiniz. Faturasizlara vermiyor.

Detaylı bilgilerde ve sık sorulan sorularda hep lifecell paketi alması yeterlidir yazıyordu o yüzden gözümden kaçmış, kampanyanın kategorisi faturalıymış. :) Başlığı düzelttim.
  • Vodafone de 22 TL 3GB 600DK 1000 SMS var.
    Bitince 10 TLye interneti dolduruyorsun aylık 6 GB olmuş oluyor 32 TL'ye.
    Bilgilerinize.
    (FATURASIZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 9 Şubat 2018; 2:26:14 >
  • Anlık bir heyecan yaşattıniz :) ama olsaydı Turkcell den beklenmedik bir atak olurdu.

• quote:

quote:

Ek 2gb hediye olayi sadece faturali olanlar icin gecerli duzeltebilirsiniz. Faturasizlara vermiyor.

Detaylı bilgilerde ve sık sorulan sorularda hep lifecell paketi alması yeterlidir yazıyordu o yüzden gözümden kaçmış, kampanyanın kategorisi faturalıymış. :) Başlığı düzelttim.

Hocam referans koduyla gelirsen 1 gb birine referans olursan da 1 gb toplam 2 gb oluyor faturasiz olanda güzel şu anda haydigel den 1 gb referanslardan 2 gb gnctrkcll 30 yuklemeye 1 gb veriyor 4 gb da pakette varyine faturasiz içinde 8 gb oluyor

• quote:

Anlık bir heyecan yaşattıniz :) ama olsaydı Turkcell den beklenmedik bir atak olurdu.

Bu bile beklenmedik bir atak bence. 39 liraya 3+3 gb internet kullanıyordum 1 yıldır. Dedim kaç yıldır Turkcelliyim herhalde uygun paket sunarlar, en fazla yapabileceğimiz 39 liraya devam ettirmek olur dedi. Gidip Vodafone geçmiştim.

Şimdi 30 liraya 4GB Lifecell paketi baya iyi görünüyor. Üstüne 6 ay 1GB öneren için, 12 ay da 1GB Haydi gel kampanyasıyla 6GB yapar. Ek uygulamalar da cabası. Bence güzel.
  • Arkadaşım ben şimdi Türk Telekom'dayım. Taahüte güzel yeni teklif gelmediği için taşıyacağım. Ya Vodafone Red, ya da Lifecell paketlerden birine geçeceğim Türkcell'de. Düz 8 GB internet kullanıyorum.

5 gece 5 gündüz frezone 39 TL
    8 GB Red 49 TL
    Lifecell 30-34 TL'lik olan hangi paketi (faturalı) alırsam maksimum internetim olur. Mesela 30 TL olan 4GB'lıkta * işareti var ve hediye 2GB ile ilgili açıklama var, yani adam zaten hediyeyle 2+2 mantığında yazmış sanırım. 34'lük 5 GB'da da 3+2 durumu olabilir. Ben emin olamadım. Eğer teyit olursa bugün lifecell geçişi yapayım artık.
    Edit: 30'luğu almam zaten 100DK nedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 9 Şubat 2018; 5:15:20 >
  • 1 haftadir bu lifecell haftaliga gecmeyindusunuuordum turkcell tv de dahil olduğu için fakat normal konusmak dakikası yok, upcell uzerinden 500 dak diyor bu upcall internete bagli mi konusuluyor yoksa direk aramak yerine upcall programı na telf no yu yazarak mi aramak gerekli? eger internete bagliysa hic bir anlami yokta o yüzden

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Selam demişsiniz ya Turkcell’de uygun fiyat olmayın a numarayı Vodafona taşıdım, oeaya tahüt verdiniz mi tarife seçerken eğer vermişseniz 1 ay sonra sadece cayma bedeli olarak fatura indirim cezası mı geliyor, yoksa ayrıca bi masraf daha çıkarıyorlar mı, bide 3 ay bi operatörde bekleme şartı falan hatırlıyorum öyle bişey varmı 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmaradyolog -- 9 Şubat 2018; 8:8:44 >
  • Yurt içi her yöne 100 dakika çok az.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

1 haftadir bu lifecell haftaliga gecmeyindusunuuordum turkcell tv de dahil olduğu için fakat normal konusmak dakikası yok, upcell uzerinden 500 dak diyor bu upcall internete bagli mi konusuluyor yoksa direk aramak yerine upcall programı na telf no yu yazarak mi aramak gerekli? eger internete bagliysa hic bir anlami yokta o yüzden

Yok hocam o 500 dk normal aramada da geçerli 1 aydır kullanıyorum kelime oyunu yapmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat paketinde 750 dakika her yöne yazıyor acaba o normal arama mı yoksa bip mi

• ririii kullanıcısına yanıt
    Hocam bu vodafoneda hangi tarife ve nasıl geçebiliyoruz buna?
  • Heryöne 100 dk nedir la? İşimiz yok da telefon etmek için bipi mi açacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Selam demişsiniz ya Turkcell’de uygun fiyat olmayın a numarayı Vodafona taşıdım, oeaya tahüt verdiniz mi tarife seçerken eğer vermişseniz 1 ay sonra sadece cayma bedeli olarak fatura indirim cezası mı geliyor, yoksa ayrıca bi masraf daha çıkarıyorlar mı, bide 3 ay bi operatörde bekleme şartı falan hatırlıyorum öyle bişey varmı 🙄

Taahhüt vermemiştim faturasız aldım. 3 ay olayını birkaç kişiye sordum yok öyle bir şey dediler, emin olmak için Vodafone'a yazdım yanıt gelince size de haber veririm. Olmaması lazım ama.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.