Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
33
Favori
56.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu an vodafonedayım, geçiş yaparsam en iyi kampanya hangisidir hangisinden faydalanmam lazım sizce? en az 8GB internete ihtiyacım var. gerisi önemli değil.
  • Arkadaşlar ben lifecell 6 gb kullanırken, 6 ım bitti...Ondan sonra 1gb aşım için 5 tl alarak devam ediyor...

O aldığım 1 gb ı paylaşmak istedim... Ben paylaştım sanıyorum ama, paylaştığım internet için benden ayrı para çekti turkcell. O internet paylaşma yapılmıyor dedi...Böyle birşey olabilir mi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler.Şimdi normalde turkcell kullaniyordum bu ayın 4-5 i gibi turkcellde olan hattımı türk telekoma taşımak için başvurdum ayın 10 unda hattim açıldı.Ancak memnun kalmadım geri dönmek istiyorum.Turkcelle dönüp yeni kampanyalardan yararlanabilmem için diğer operatörde 30 gün durmam gerekiyormuş.

Şimdi sorum şu ben ağustosun 8 inde falan turkcell e numara taşıma için basvursam 11 inde hat açılırsa misal 30 günü geçiyor ya yeni kampanyalardan yararlanabilir miyim yoksa hat taşıma başvurusu yaptigim tarih mi esas aliniyor hattin aktif olduğu tarih mi?? Ona göre başvurumu ya 1-2 gün önce yapayım ya da 1 gün sonra.

Bilgisi olan var mi?

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak etmiştim ama sormadım, bence operatöre sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ek internet kampanyaları bitti mi subata kadar diyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.