Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
33
Favori
56.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar aradım ve başkasıyla konuştum. Yetkiliye de sordu ve plus 3gb ve 5gb tarifelerinde +2gb tanımlanmadığımı söylediler. Plus 2gb ve plus 4gb tarifelerinde tanımlandığını fakat o tarifelerin de alıma kapatıldığı söylendi. Yoksa ben de buna geçiş yapacaktım. Tarifeler yeni değiştiği için bilgi karışıklığı olduğunu söylüyorlar.
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    lifecell.com.tr'de online geçiş menüsünü bulamadım hocam kaldırıldı mı acaba?
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkten hocam

https://www.turkcell.com.tr/tr/lifecellli-olmak/yeni-hat?place=LMNT_Lifecell

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    X2 nasıl oldu acaba bende faturasız 4gb tarifesindeyim ama bende olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

X2 nasıl oldu acaba bende faturasız 4gb tarifesindeyim ama bende olmadı

Faturasızda nasıl oluyor bilmiyorum hocam. Önceki sayfada bir arkadaş yazmış 1 hat x2 olmuş diğeri olmamış.
  • Herkese merhaba. 34 liralık paketi kullanıyorum. Bayi 750 dk her yöne aramayı ilk 3 ay için geçerli gibi birşeyler demişti. Açıklamalara bakıyorum öyle bir ifade göremiyorum. Bu konuda bilginiz var mı? Bipten arama cok kötü. Eğer 3 ay sonra normal aramalar ücretli olacaksa paketi değiştireyim.

• Merhaba kombo için teşekkürler yalniz söyle bir nuans yakaladim, 30 tl ye 8 gb olmuyor kanımca.. Soyle ki

Life cell 2 gb kampyansi aciklamasinda

Kampanyadan 25.09.2017-28.02.2018 arasında Lifecell Plus, Super, Pro ve Extra paketlerini alan müşterilerimiz faydalanabilir.

Yaziyor. 30 tl ye alinan lifecell avantaj paketi yani bu kapsama girmiyor. Görmediğinden 8 gb olmuyor...

Yanlissan duzeltin lutfen.@Hakan Akkır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatcokgarip -- 21 Şubat 2018; 18:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatcokgarip

Merhaba kombo için teşekkürler yalniz söyle bir nuans yakaladim, 30 tl ye 8 gb olmuyor kanımca.. Soyle ki

Life cell 2 gb kampyansi aciklamasinda

Kampanyadan 25.09.2017-28.02.2018 arasında Lifecell Plus, Super, Pro ve Extra paketlerini alan müşterilerimiz faydalanabilir.

Yaziyor. 30 tl ye alinan lifecell avantaj paketi yani bu kapsama girmiyor. Görmediğinden 8 gb olmuyor...

Yanlissan duzeltin lutfen.@Hakan Akkır

Evet o olmuyor maalesef. 34 liralık faturalı pakette oluyor sanırım.
  • Şimdi ben 30 liraya faturasız ne alırım türkcellden arkadaşlar. konu başlığından baya değişmiş. en son 8gb olmuyor demişsiniz. sonuç nedir ?
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Salla kazana tiklayin o zaman oluyor eger sallatmiyorsa cuma gununu bekleyip o zaman sallayin 2x oluyor cogunda

• Lifecell TV+ uygulamasını kullanmak için yine ücretle TV+ paketi almak gerekiyor mu yoksa bedava bir paket veriyor mu ?
  • hashus000 H kullanıcısına yanıt
    Her hangi bir ucret alinmiyorda icinde olan 5gb cabuk bitiyor 1 saatte yani 60dak da 800mb dan fazla goturuyor.

• Geçen hafta, Türk Telekom'dan Turkcell'e geciş yaptım. Lifecell Fırsat 5 Gb tarifesine.

Ancak bulunduğum lokasyonlarda Türk Telekom çok çok hızlı idi. Speed Test'ten 40-50 Megabit hız alırdım.

Ancak Lifecell'de 20 Megabit civarı hız alıyorum. Türk Telekom full çekerken Turkcell 1 diş eksik çekiyor.

Çok mutlu etmedi yani Turkcell beni, sanırsam hız sınırı uyguluyor.

Ne kadar ekmek o kadar köfte diyor yani.

1000 dk + 1000 smsm + 10 GB internete 25 tl veriyordum Türk Telekom'da.(prime)

Heyecan olsun diye Turkcell'e geçiş yaptım. Çok canımı sıktı bu durum.

Kendimi resmen düdüklenmiş hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slcsnmz -- 22 Şubat 2018; 15:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunsantosunluğunubil

Geçen hafta, Türk Telekom'dan Turkcell'e geciş yaptım. Lifecell Fırsat 5 Gb tarifesine.

Ancak bulunduğum lokasyonlarda Türk Telekom çok çok hızlı idi. Speed Test'ten 40-50 Megabit hız alırdım.

Ancak Lifecell'de 20 Megabit civarı hız alıyorum. Türk Telekom full çekerken Turkcell 1 diş eksik çekiyor.

Çok mutlu etmedi yani Turkcell beni, sanırsam hız sınırı uyguluyor.

Ne kadar ekmek o kadar köfte diyor yani.

1000 dk + 1000 smsm + 10 GB internete 25 tl veriyordum Türk Telekom'da.(prime)

Heyecan olsun diye Turkcell'e geçiş yaptım. Çok canımı sıktı bu durum.

Kendimi resmen düdüklenmiş hissediyorum.

hislerinde haklısın tosun paşa

• Turktelekom'da 40-50 mbit hız aldığınız yer turktelekom için en iyi seviyeler. Bundan 2 sene önce turktelekomla 110 mbit aldığım yerde bugün 25-40 mbit arasında hız alıyorum. 4g kullanıcısı arttıkça hız düştü. Lifecell'e geçtim aynı yerde 80 mbit hız veriyor.

Nadiren sizinki gibi durumlar da olabiliyor. Demek ki turkcell o bölgede turktelekom kadar hız veremiyor. Geçmiş olsun

• Simdi müşteri temsilcisi ile görüştüm. Faturalı Turbo yeni 2 gb + tavsiye 1gb kullanıyorum.

Lifecell firsat 5GB faturaliya geçiş yaparsam;

2 gb hediye alamiyorum. Alabilmek için hazirkarttan gecmek gerekiyormuş benimki tarife değişikligi olduğundan olmuyormuş.

1gb tasiye de silinirmiş (henüz 1 ay kullandim 5 aykayip)

Yani sadece 5 gb 750 dk ve 100sms 34 tl

tarife değişikliği yapip bunlari alabilen var mi?

2gb hediyenin aciklamasinda sadece lifecell alan diyor hazirkarttan gecen veya numara tasiyan diye bir ibare yok okuduğum kadari ile.

• Turk telekomdan geçiş yaptım internetten başvuru ile 2 gb aldim

• chefry C kullanıcısına yanıt
    internetten sadece faturalıya başvuruluyor dimi hocam,hangi paketi aldınız ?
  • TAVSİYE KATILIM ZAKNAF

Bu kodlari Turkcell'e gelip, birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.ZAKNAF/9C3TW7/KN9ZP7 bende lifecel 34 lük tarifedeyim faturalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

TAVSİYE KATILIM ZAKNAF

Bu kodlari Turkcell'e gelip, birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.ZAKNAF/9C3TW7/KN9ZP7 bende lifecel 34 lük tarifedeyim faturalı

internetten mi başvurdunuz? ek 2 gb geldi mi?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.