Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bildiğiniz gibi turkcell faturalılar için 2 farklı bis paketi mevcut.. biri 100mb 6,9tl sadece blackberry apn içeriyor.. diğeri 1gb full paket 16,9tl..
    Şimdi aynı paketleri faturasız hatlar içinde yapmışlar, fiyatlarda aynı .. eskiden haftalık 11,25tl alınıyordu şimdi aylık olarak alınacak.. ve artık faturasızlarda isterlerse full bis kullanabilecek

Dikkat:
    Giriş paketi yani 100mb lık bis kullananlar kendi mail adreslerini tanımlatamazlar.. turkcell uzantılı mail adresi almaları gerekir ve bunu kullanmaları gerekir.. istenirse mevcut mail turkcell uzantılı maile aktarma yapılarak kullanılabilir..

Ayrıca yine giriş paketi kullananlar windows live messenger, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 5 Ağustos 2011; 2:09:28 >

• 16.90'a faturasız hattımdan 1 gb bis alabiliyormuyum yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

16.90'a faturasız hattımdan 1 gb bis alabiliyormuyum yani?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Evet

Hocam kaynak verir misin,internette cok aradim ama bulamadim ben.
  • quote:

quote:

quote:

Evet

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/ceptelefonlari/blackberry-bold-9780.aspx

dostum sayfanın altında "sık sorulan sorular" kısmına tıkla açılan kısımda tablo şeklinde belirtiliyor.. abonelik yaptırmak istersen müşteri hizmetlerini ara bis aboneliğini başlatırlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/ceptelefonlari/blackberry-bold-9780.aspx

dostum sayfanın altında "sık sorulan sorular" kısmına tıkla açılan kısımda tablo şeklinde belirtiliyor.. abonelik yaptırmak istersen müşteri hizmetlerini ara bis aboneliğini başlatırlar

Hocam çok çok saol.2 tane arkadaşımı gönderdim şu an, bis açtıracaklar kendilerine.Bold 9000 alıp ben de BB dünyasına girebilirim artık

Bir de bu olay yeni mi çıktı, kimsenin haberi yok henüz sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58_transporter_58 -- 29 Temmuz 2011; 15:23:42 >

• bu kampanya dün çıktı. artık 4gb gibi bir paketler olmicagini bundan sonra bu şekilde olacagı bilgisi verildi. ben de dün oldum BİS abonesi ama kullanamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoWDeR!

bu kampanya dün çıktı. artık 4gb gibi bir paketler olmicagini bundan sonra bu şekilde olacagı bilgisi verildi. ben de dün oldum BİS abonesi ama kullanamıyorum :)

Musteri hizmetlerine onay verdikten sonra hemen acilmasi lazim.. Bi mesaj geldimi bis aboneliginiz baslamistir gibi? Bana gelmisti ve ondan sonra hemen kullanabildim.. Bide pili cikarip takin duzelir belki ;)
  • Oh be nihayet faturasız için de çıkmış, teşekkürler Turkcell.
  • Hocam benim bir sorum var,faturalı hatta geçiş yapacağım Vodafone'dan. 16,9 TL'lik BIS'ten faydalanmak istiyorum.Simdi bunun icinde 12,5 TL gibi bir tutar dahil mi vergi olan? Yani bana fatura 16,9TL + konustugum mesajlastıgım mı yoksa 16,9 + 12,5 vergi + konustugum mesajlastıgım seklinde mi gelecek??
  • bu fiyatlar haftalık değil demi aylık? eskiden haftalığı 11 liraya veriyordu turkcell faturasızlara
  • oha Avea çok geç kalıyor avea..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

bu fiyatlar haftalık değil demi aylık? eskiden haftalığı 11 liraya veriyordu turkcell faturasızlara

Aylık fiyat,gayet akıllı fiyatlar aslında. Fakat bizim gibi öğrenciler için biraz daha uçuk kaçıyor.Ben Heryöne numara taşıma kampanyasından yararlanacağım,37 TL fatura gelecek her ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

bu fiyatlar haftalık değil demi aylık? eskiden haftalığı 11 liraya veriyordu turkcell faturasızlara

Aylık fiyat,gayet akıllı fiyatlar aslında. Fakat bizim gibi öğrenciler için biraz daha uçuk kaçıyor.Ben Heryöne numara taşıma kampanyasından yararlanacağım,37 TL fatura gelecek her ay.

ben de öğrenciyim ama bu fiyatlar normal geldi. faturasıza geçeceğim. şu an vodafoneda bis kullanıyorum ama memnun değilim. ondandolayı turkcell e geçmek istiyorum
  • quote:

quote:

quote:

ben de öğrenciyim ama bu fiyatlar normal geldi. faturasıza geçeceğim. şu an vodafoneda bis kullanıyorum ama memnun değilim. ondandolayı turkcell e geçmek istiyorum

Bende Vodafone kullanıyordum,normal 9TL lik internet paketini Iphone'da cok güzel kullanıyordum.Şimdi Blackberry'e geçtim,fiyatlar güzel fakat dediğim gibi öğrenci biri için bu BIS aylık 35-50 TL gibi bir fatura getirecektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende Vodafone kullanıyordum,normal 9TL lik internet paketini Iphone'da cok güzel kullanıyordum.Şimdi Blackberry'e geçtim,fiyatlar güzel fakat dediğim gibi öğrenci biri için bu BIS aylık 35-50 TL gibi bir fatura getirecektir.

aylık7 lira bis 100 mb bence iyi. tabi telefondan aşırı internet kullanmıyorsanız

• ama mert arkadaşımı şu konuda uyarmalıyım.ben turkcell 100mb bis kullanıyorum ama facebook ve twitter la fazla ilgiliyseniz sürekli güncellemelerle sizi sıkıntıya sokabilir 100 mb bis, o yüsden net üzerinden araştırın ve ona göre 100mb eko paketi seçin yoksa fiyat olarak sizi zorlamayacaksa 1 gb 16,90 tl 'lik paket çok daha uygun, aynı zamanda bu pakete internet ve wap apn leri dahildir.
  • BlackBerry Full Paket fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm apn’leri kapsayan GPRS kullanımları için geçerlidir. WAP ve internet apn’leri faturalı BlackBerry Full Pakete dahildir.

Şark kurnazlığı yapmış Turkcell. Wap ve İnternet APN'lerini kullanamayacaksam niye 1 GB'lik paket alayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mras87

ama mert arkadaşımı şu konuda uyarmalıyım.ben turkcell 100mb bis kullanıyorum ama facebook ve twitter la fazla ilgiliyseniz sürekli güncellemelerle sizi sıkıntıya sokabilir 100 mb bis, o yüsden net üzerinden araştırın ve ona göre 100mb eko paketi seçin yoksa fiyat olarak sizi zorlamayacaksa 1 gb 16,90 tl 'lik paket çok daha uygun, aynı zamanda bu pakete internet ve wap apn leri dahildir.

pc ye bağlayıp kullanmadıkça 100 mb bis yeterli diye düşünüyorum. ayrıca 100 mbdansonra kontor düşümü veya faturaya yansıma yok . hız düşümü var. gerçi düşenhız çok düşük ama bbm, whatsap ve facebook için yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905

BlackBerry Full Paket fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm apn’leri kapsayan GPRS kullanımları için geçerlidir. WAP ve internet apn’leri faturalı BlackBerry Full Pakete dahildir.

Şark kurnazlığı yapmış Turkcell. Wap ve İnternet APN'lerini kullanamayacaksam niye 1 GB'lik paket alayım ?

Aa boyle bi aciklama mi var? Benim hic dikkatimi cekmemisti acaba sonradanmi ekledilerki.. Hakkaten 1gb bis almak mantiksiz olurki o zaman :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.