Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasızlarda 1 GB içinde WAP ve internet apnleri dahilmiş arkadaşlar şu an aradım sordum ve aldım.

O değilde yukarda bir arkadaş daha aramış sormuş dahil değil demişler nasıl iş anlamadım :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

TIM'den gittim aldım şimdi hattı.. internet paketi + BIS fiyatı o dur arkadaşlar..

@bdurmus

numaram değişsin diye direk hat aldım dostum

anladım dostum, hayırlı olsun yeni hattınla bisin o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Faturasızlarda 1 GB içinde WAP ve internet apnleri dahilmiş arkadaşlar şu an aradım sordum ve aldım.

O değilde yukarda bir arkadaş daha aramış sormuş dahil değil demişler nasıl iş anlamadım :)

Evet ben aradım 1GB'lık pakete WAP APN falan da dahil mi dedim, faturalı mı Hazırkart mı diye sordu, söyledim işte, dahil değil dedi. Farklı bilgilendirme yapmalarına şaşırdım doğrusu. Ama dahil olduğuna sevindim.
  • quote:

Faturasızlarda 1 GB içinde WAP ve internet apnleri dahilmiş arkadaşlar şu an aradım sordum ve aldım.

ya diyorum ya bu mh deki bazı kişiler cidden değişik insanlar onlara sorsan blackberry interrnet paketi ilede çalışmıyor, illa bis olmalı

neyse artık sorun çözüldü böylece.. faturalıdakilerin aynısı faturasızlar içinde geçerli.. yani tüm apnler dahil..

bu arada arkadaşlar bis aboneliği yaptırmak için mh yi arıyorsunuz onlar sizi blackberry uzmanına bağlıyor.. siz yinede o sırada adama sorun "faturasızlarda da 1gb bis'e tüm apnler dahil dimi?" diye.. sonra bi yanlışlık olmasın orda ses kaydınız, bunun teyidini aldığınızın kaydı bulunsun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Bende Vodafone'dam gecis yapiyorum.Su karisiklik duzelirse bende Faturaliya gececegim sahsen

dostum faturalıda bi karışıklık yok zaten.. faturasızda vardı onuda net bi şekilde öğrenmiş olduk artık

bende aveadan turkcelle taşıdım hattımı sırf bis için (yani fiyatı daha uygun diye) aslında baya bi kullanıcı çektiler bu şekilde diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

ya diyorum ya bu mh deki bazı kişiler cidden değişik insanlar onlara sorsan blackberry interrnet paketi ilede çalışmıyor, illa bis olmalı

neyse artık sorun çözüldü böylece.. faturalıdakilerin aynısı faturasızlar içinde geçerli.. yani tüm apnler dahil..

bu arada arkadaşlar bis aboneliği yaptırmak için mh yi arıyorsunuz onlar sizi blackberry uzmanına bağlıyor.. siz yinede o sırada adama sorun "faturasızlarda da 1gb bis'e tüm apnler dahil dimi?" diye.. sonra bi yanlışlık olmasın orda ses kaydınız, bunun teyidini aldığınızın kaydı bulunsun yani

Evet aboneliği yaptırırken yine sorucam. Neyse ilgilenen herkese teşekkür ediyorum, böylece soru işaretleri de kalkmış oldu.

• arkadaşlar bir şey diyeceğim 0.facebook tan nasıl bağlanıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

arkadaşlar bir şey diyeceğim 0.facebook tan nasıl bağlanıyoruz

blackberry de kullanılmıyor.
  • Hadi bakalım bişeyler netleşmiş.Bende en kısa zamanda turkcell faturasız hat alıcam.Çünkü avea mayıs'a kadar taahhüt verdim. Aslında turkcell'de müşteri hizmetlerine desem benim taahhütü si ödeyin. Hem faturalı hem bis paketi kullanmak istiyorum desler yaparlar mı
  • 100 mb lık bis tarifesine üye oldum (faturasız) bunda kullanım miktarı nasıl öğreniliyor. ayrıca 100 mb da internet geliyor sms paketinden dolayı. nette dolanırken hangisinden kullanır cep telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

100 mb lık bis tarifesine üye oldum (faturasız) bunda kullanım miktarı nasıl öğreniliyor. ayrıca 100 mb da internet geliyor sms paketinden dolayı. nette dolanırken hangisinden kullanır cep telefonu.

sanırım öncelik internet paketinde.. yani önce internet paketi kullanılır, tabi bu sürede wap ve internet apn isteyen şeyleride yaparsınız..

kalan yazıp 2260 a gönderin bi gelir sanırım, faturalıda o şekilde sorgulanıyor..
  • quote:

quote:

100 mb lık bis tarifesine üye oldum (faturasız) bunda kullanım miktarı nasıl öğreniliyor. ayrıca 100 mb da internet geliyor sms paketinden dolayı. nette dolanırken hangisinden kullanır cep telefonu.

sanırım öncelik internet paketinde.. yani önce internet paketi kullanılır, tabi bu sürede wap ve internet apn isteyen şeyleride yaparsınız..

kalan yazıp 2260 a gönderin bi gelir sanırım, faturalıda o şekilde sorgulanıyor..

kalan yazıp yolladım internet paket aboneliğiniz bulunmamaktadır dior. neyse çok önemli dğeil aslında nasıl olsa 100 mb dan sora fatura yazmıyor. sadece hız düşürüyor

bir sorum daha olacak. ben şimdi kendime ...@turkcell.blackberry.com uzantılı adresimi aldım. buna hotmail hesabımı yönlendirmek istiyorum nasıl yapabilirim ?

edit: hotmail i yönledirmeyi hallettim. seçenekler kısmından gelen mailleri ilet seçiyoruz. kullanacak arkadaşlar varsa kolay bir işlem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 3 Ağustos 2011; 14:00:51 >

• 10 gün sonra 4gb lık bis taahhüt üm biter ve bende 1gb bis e geçerim . Zaten 1 gb zor görüyorduk böyle süper olmuş.
  • Evet sıkıştırdığı için çok yeterli 4GB iPhone'da falan bile bitmiyorken BlackBerry'de hiç bitmez.
  • quote:

turkcell e mail atmıştım cevap geldi. faturasızlarda öğrenilmiyormuş kalan miktar.
  • quote:

quote:

turkcell e mail atmıştım cevap geldi. faturasızlarda öğrenilmiyormuş kalan miktar.

dostum istersen data monitor yükle telefona.. ordan bakarsın kulandığın miktara..
  • quote:

quote:

quote:

dostum istersen data monitor yükle telefona.. ordan bakarsın kulandığın miktara..

asıl sormak istediğim şu aslında;

100 mb turkcell bis bittiğinde hız 3G internet hızı 5 kbpsye düşecekmiş. bu hızla nette dolanmak zor olur. benim ayrıyetten 100 mb net paketim var. nette dolanmak için bu internet paketine nasıl öncelik sağlayabilirim. yani bbm'i, mail servisini, facebook u falan bis üzerinden kullanıp, nette dolanmayı net paketi üstünden nasıl yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 4 Ağustos 2011; 12:00:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

asıl sormak istediğim şu aslında;

100 mb turkcell bis bittiğinde hız 3G internet hızı 5 kbpsye düşecekmiş. bu hızla nette dolanmak zor olur. benim ayrıyetten 100 mb net paketim var. nette dolanmak için bu internet paketine nasıl öncelik sağlayabilirim. yani bbm'i, mail servisini, facebook u falan bis üzerinden kullanıp, nette dolanmayı net paketi üstünden nasıl yapabilirim.

valla onu hiç bilmiyorum dostum.. yani öyle bi ayar varmı yok mu bilmiyorum ama sanmıyorum da..

• Eger paket bittikten sonra ayrica normal bir internet pakedi alirsak sanirim Turkcell ototmatik ondan kullanmaya basliyor, ama tam emin degilim.
  • arkadaşlar benim şöyle bi sorum olucak size, ben 2 ay önce 100mb bis paketi aldım faturalı hattıma, bnm aldığım dönemde 100mb sorası 5kpbs ye düşer paket aşım ücreti alınmaz gbi bi not yoktu, şimdi böyle bi not bırakmışlar paket tanıtım sayfasında, şimdi bende 100mb aşarsam benden paket aşım ücreti isterler mi yoksa 5 kpbs ye mi düşürürler bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.