Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi 100MB alsak BBM ve nette gezinti için yeter mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

Şimdi 100MB alsak BBM ve nette gezinti için yeter mi

evet yeterli.. ama msn, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanamazsın giriş paketiyle.. bbm, facebook, twitter, bb maps, turkcell uzantılı push mail kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

evet yeterli.. ama msn, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanamazsın giriş paketiyle.. bbm, facebook, twitter, bb maps, turkcell uzantılı push mail kullanabilirsin

Windows Live Messenger damı açılmıyor
  • quote:

quote:

quote:

msn derken onu kast ettim işte.. evet açılmıyor

Edit: ilk mesaja ekledim bu açıklamayı arkadaşlar.. bilmeyenler alıp sonra hayal kırıklığına uğramasınlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 5 Ağustos 2011; 2:10:55 >

• Can alıcı bir soru soracağım şimdi arkadaşlar
    http://bit.ly/qRRhpo buradaki kampanyadan giriş paketi*12ay ile almayı düşünüyorum, diyelim ki bu paket bana yetmedi 16,90 daha verip 1GB'lık paketten de alabilir miyim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Edit: ilk mesaja ekledim bu açıklamayı arkadaşlar.. bilmeyenler alıp sonra hayal kırıklığına uğramasınlar..

vodafone bis'de de wap ve internet apn ler kapalıydı ama live messenger çalışıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

quote:

quote:

quote:

quote:

vodafone bis'de de wap ve internet apn ler kapalıydı ama live messenger çalışıyordu

apn ler le alakalı olmayabilir çalışıp çalışmaması.. turkcellde çalışmıyor.. heralde engellemişler giriş paketinde

• turkcell.com.tr de sıkça sorulan sorularda şu metni okuyun :

quote:

BlackBerry Full Paket neyi kapsıyor?
    10 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz ve push e-mail teknolojisi ile e-postalarınız cihazınıza düşer. Ayrıca 1GB internet, BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ ve anlık mesajlaşma uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. Blackberry, wap ve internet apn üzerinden iletişimi kapsar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz34

turkcell.com.tr de sıkça sorulan sorularda şu metni okuyun :

quote:

BlackBerry Full Paket neyi kapsıyor?
    10 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz ve push e-mail teknolojisi ile e-postalarınız cihazınıza düşer. Ayrıca 1GB internet, BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ ve anlık mesajlaşma uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. Blackberry, wap ve internet apn üzerinden iletişimi kapsar.

Bana cevap olarakmi verdin bu bilgiyi dostum? Yada genel olarakmi bi bilgi vermek istedin anlamadim :)

Eger benim 'msn kullnilmiyor' sozum ustune verdiysen, ben full paketi degil, giris paketini soylemistim.. Full paket ile istenen hersey yapiliyor zaten ;)

• s.a arkadaslar
  • s.a arkadaslar

yaklaşık 1 yıldır torch 9800 kullanıyorum ve sadece alo yapıyorum evde ve işyerimde internet oldugundan telefonde pek gereksinim duymadım ama artık telefonda da kullanmak istiyorum 100 mblik paket benim için yeterli olur mu ?

ve bişey sormak istiyorum apn ve wap ne demektir?

Cevaplarsanız sevinirim
  • Blackberry, wap ve internet apn üzerinden iletişimi kapsar. şu kısma dikkat için yazmıştım. pearl 3g 9105 kafama yatıyor gibi :D
  • arkadaşlar paketi aldık BLACKBERRY REV Share 100 MB 1024.8 MB DATA GPRS 08.09.2011 şimdi napıcaz 15 dakika bekleyin bişe gelicek dedi kız anlamadım
  • arkadaşlar bu kendi hotmail olan maili turkcell uzantılı maile nasıl tanıtıyoruz bilen varsa lütfen cevaplasın
  • işlem tamam bis tamamdır gelsin şimdi bb çılgınlığı
  • ben faturalıdan faturasız geçmiştım geçen sene geçerken 50tl faturam gelmiş haberim yok üstünede 30 lira faiz koymuşlar bis açtırmak için aradım karalistedesiniz açamayız parayı ödeyin dedi müşteri hizmetleri borcumu ödeyim 1gb full paket alcam
  • ohaa.. hacı sende baya şanssızmışsın
  • Beyler 9000 bold mu yoksa 9300 curve mu tavsiye edersiniz.2.elini alabiliyorum ancak.ya da 400 liraya vodafone'dan 8520 curve mu almalıyım? 1gb lık bis düşünüyorum.3g olmadan tadını alamam gibi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Beyler 9000 bold mu yoksa 9300 curve mu tavsiye edersiniz.2.elini alabiliyorum ancak.ya da 400 liraya vodafone'dan 8520 curve mu almalıyım? 1gb lık bis düşünüyorum.3g olmadan tadını alamam gibi geliyor?

Eğer video falan izlemeyeceksen ya da modem olarak kullanmayacaksan 2G internet gayet yeterli mesaj için falan bence.
  • arkadaşlar bunlar full apn değilmiyidi.. iMapMyRide programını yükledim bağlanmaya çalıştığımda "There was a problem contacting the server. Please try again later. (Exception: APN is not specified.)" diye hata veriyor..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.