Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "BlackBerry Full Paket fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm apn’leri kapsayan GPRS kullanımları için geçerlidir." Aslinda bu cumleye bakinca tamam diyosun hersey dahil.. Cunku oyle demisler..

Ama pesinden gelen bu cumle kafalari karistiriyor.. Bi celiski olmus gibi.. "WAP ve internet apn’leri faturalı BlackBerry Full Pakete dahildir."

Musteri hizmetlerini falan arayip sormak lazim..
  • Şimdi turkcell'den alna 1gb bis paketini modem olarak kullanamıyor muyu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

Şimdi turkcell'den alna 1gb bis paketini modem olarak kullanamıyor muyu??

Faturalı hatlar için olan 1gb bis kullanılabiliyor (ben kullanıyorum, kesin bilgi bu yani..)
    Faturasız hatlar için kesin bişey söyleyemiyorum çünkü yazan açıklama kafa karıştırıcı.. önce full bis tüm apnleri kapsar demiş sonra faturasızda internet wap apn yok demiş.. eğer cidden yoksa modem olarak kullanılmaz faturasız hattın bisleri.. en sağlıklı bilgi müşteri hizmetlerinden alınır.. arayan arkadaş olursa ve bizi bilgilendirirse çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 31 Temmuz 2011; 2:11:29 >
  • Zaten benim faturaliya gecmemi bekliyorlardi
  • Gercekten faturasiza yine dahil etmemislerse diger APN'leri koca bir yuh diyorum.
  • BlackBerry Giriş ve Full paket içerikleri ve fiyatları aynı olarak hem faturalı, hem faturasız hat kullanıcılarımızın kullanımına sunulmaktadır.

ilk cümleleri bu. diğer cümlede saçmalamışlar. (BlackBerry Full Paket fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm apn’leri kapsayan GPRS kullanımları için geçerlidir. WAP ve internet apn’leri faturalı BlackBerry Full Pakete dahildir.) sonuçta bu cümlede "sadece faturalı için" falan demiyor.
  • Evet demiyor ama kafalarda soru işareti bırakıyor maalesef.
  • Avea bis kullananlar içn de bi dipnot:
    BlackBerry Bireysel Servisi için iki ayrı ücretlendirme alternatifinden birini tercih edebilirsiniz:

İsterseniz 18 TL'ye 2 Mblık* pakete, isterseniz 38 TL'ye sınırsız pakete abone olabilirsiniz. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Paketin içerdiği GPRS, e-posta alıp gönderiminden ve cihazın üzerindeki internet tarayıcı (Internet Browser) ile yapılan internet kullanımından kaynaklanan GPRS trafiğini kapsamaktadır. Diğer tüm servisler (ses gürüşmesi, SMS, WAP vs) abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
  • Kaldı Turkcell 1gb bis paketi eğer faturasız hatlar için tüm wap,apnler dahil 16.9 tl veriyorsa alıcam..
  • Aynen faturasiz hatlar icin hepsi dahilse ben de bu pakete gecicem.
  • TIM'e gidip sordum adamin dedigine gore faturasiz hatlar icin de butun APN'ler dahilmis. :)
  • tim e sormayın müşteri hizmetlerini arayıp sorun.. tim dekiler yanlış bilgi verirse sonra bi hak idda edemezsiniz.. müşteri hizmetlerinde konuşmalar kaydediliyor en azından ve onlar daha bilgilidir bu konularda.. zaten blackberry teknik servisine bağlarlar direk bis ile ilgili sorularınız için..
  • @bdurmus cok haklisiniz ben de pek guvenemedim ozellikle faturasiz icin de boyle mi diye sordum farketmiyor dedi ama belli olmuyor tabii yanlis bilgilendirme de olabilir.
  • Pek bilgim yok,simdi 1GB tarifeye Faturalı olarak geçilir mi geçilmez mi?
  • bende turkcell i arayıp sordum :

ister faturalı ister faturasız aylık 16 lira vererek 1gb bis paketınden yararlanabiliyoruz.

1gb int cok rahat yeter ve artar dediler.

Bence bu kampanya mükemmel oldu bende geçicem
  • Evet faturalı-faturasız aynı fiyat ama bütün APN'leri kapsıyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Evet faturalı-faturasız aynı fiyat ama bütün APN'leri kapsıyor mu acaba?

apn nedir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrea94

quote:

apn nedir ??

ahh dostum ahh.. o kadar aramış konuşmuşsun asıl can alıcı soruyu sormamışsın.. internet ve wap apn yi kapsamıyorsa video falan izleyince yada wap sitelerine girince ekstra ücret yazar.. işte bunlar faturasız hatta dahil mi değil mi çok net değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: emrea94

quote:

apn nedir ??

ahh dostum ahh.. o kadar aramış konuşmuşsun asıl can alıcı soruyu sormamışsın.. internet ve wap apn yi kapsamıyorsa video falan izleyince yada wap sitelerine girince ekstra ücret yazar.. işte bunlar faturasız hatta dahil mi değil mi çok net değil...

evet bunu da sorsaydın iyiydi. Neyse yarın ararım heralde.

• konuştuğum bayan şöyle dedi yanlış hatırlamıyorsam :

-eskıden 4gb vardı şimdi 1 gb sabit oldu ve bu paket sıkıştırılmış oldugu için çok rahatca video vs izleyebilir ve kullanabilirsiniz yani paketin bitmesinden korkmayın..

böyle bir cümle kurmuştu ama siz de arayıp sorabilirsiniz çok zor birşey değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.