Şimdi Ara

Türkcell Dört dörtlük paketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
8
Favori
25.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    109 tl ye 10g platinum paket + 16 mbit yalın limitsiz ev interneti veriyorlar.
    Evde interneti olmayanlar için oldukça makul geldi rakam

• monsera M kullanıcısına yanıt
    Link var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bu mesaj silindi.
    fiber de aynı fiyat, adsl de bu ne saçma iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

fiber de aynı fiyat, adsl de bu ne saçma iş

Alıntıları Göster
    taahhüt süresi 24 ay ise uzun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

taahhüt süresi 24 ay ise uzun.

Alıntıları Göster
    adsl fiyatları ile mukayese edince aslında çok mantıklı...ama ev için superonline tavsiye ediliyor mu bilmiyorum?var mı tecrübesi olanlar superonline için..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

adsl fiyatları ile mukayese edince aslında çok mantıklı...ama ev için superonline tavsiye ediliyor mu bilmiyorum?var mı tecrübesi olanlar superonline için..?

Alıntıları Göster
    Geçmeyi düşündüğüm pakettir kendisi bakalım

Turkcell faturalı kullanıcıyım zaten.evdede telefonlu adsl var.telefonu kullanmamama rağmen her ay 22 lira civarı faturası geliyor.yalın alsa idim aylık 15 lira gibi ek ücreti vardı vs.

düşününce bu paketin çok daha avantajlı olduğunu anladım.telekomlada sözleşmem bu ay bitti.

Turkcell fatura 26 TL,Ev tel 22,ADSL 51 (70 olacakmış) toplamda yaklaşık100 lira civarı bi giderim var bunlara.ek olarak 3 ayrı fatura takibi yapıyorum.

Bu paketle birlikte 1gb olan turkcell internetimde 4gb a çıkacak ve tüm bunları turkcell hesabımdan tek faturadan ödeyeceğim.en azından düşündüklerim bunlar.benim durumumdakiler için avantajlı bir paket 79 luk paket

...imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 23 Nisan 2016; 16:26:13 >

• quote:

Superonline çok iyidir
    Ttnet gibi rezil etmez
    Hediye olarak da,Turkcell faturalı hattınıza her ay 2 gb veriyorlar
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bugün bu tarifenin 79 TL lik paketine geçeyim dedim, aradım MH ni. Tamam dediler olur, faturasız Turkcell hattı faturalıya geçirdiler, sonra SOL aboneliğimi de geçirmek işlemi başlattı ama bayağı bir uğraştıktan sonra acı haberi verdi arkadaş "sizin Turkcell TV taahhütünüz varmış bu yüzden geçemiyorsunuz". Boş yere Turkcell faturasız hattı da faturalı yapmış olduk. Adamlara diyorum ki kardeşim mevcut abonelik ve taahhütlerimde azalma veya iptal istemiyorum aynen devam edecek hatta sıfırlayalım yeniden başlasın 2 sene taahhüt, neden olmuyor? Yok efendim işte haklısınız ama yeni kampanya, ileride bu tür durumlara çözüm bulunacaktır vs vs. Ya kardeşim yapıyorsan bir kampanya, tüm seçenekleri ve olasılıkları düşün ona göre hazırla. Hepsi senin kendi hizmetlerin, yeni bir hizmet çıkarıyorsun büyük kolaylıktır, tek fatura diyorsun, hepsini de alan bir müşterin çok güzel tamam almak istiyorum diyor, yok sana veremem, benden başka hizmet almışsın bunu da almak istersen onu iptal ettirip ceza ödemen lazım diyorsun. Kusura bakmasınlar, ben de diyorum ki artık "OHAAA" çok affedersiniz, yazabileceğim en masum kelime bunu buldum. Böyle rezalet, saçmalık olmaz, hiçbir mantıklı ele gelir açıklaması olamaz bunun. Sana güvenip tavsiye ettiğin bir hizmeti almakla suç mu işledik ki bana ceza kesmeye çalışıyorsun? Şikayet yazdım gönderdim, çözemezlerse verecem kaç para ise tüm cezaları ödeyip geçecem başka bir operatöre.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Türkcell tv sol aboneliği üzerinde mi varmış? Ben de geçmeyi düşünüyorum da. Sol aboneliğime baktığımda ürünlerim de Türkcell tv var ama taahhüt vs var mı bilmiyorum.
  • teqali kullanıcısına yanıt
    Valla gecmeden once iyice arastir sor kesin teyit al arkadasim. Taahhutlu cihaz alanlar katilamiyormus. Neden nasil bilemiyorum. Ama sunu iyi biliyorum yillardir aboneyim Turkcell ve SOL den bu kadar sogudugumu hatirlamiyorum. Sikayet kaydi biraktim cozemezlerse cidden Voda yada TT ye falan gececegim. Aciz sirketle isim olmaz.
    Benim fiber taahhüdüm 26 Mayıs son fakat turkcelltv+ taahhüdüm Ekim'de son bulacak, bu sebeple ben de bu pakete geçemiyorum demek oluyor.
    Çok saçma, turkcelltv lansmanı geç yapıldı.Ana taahhüdümle örtüşememesi kadar doğal bir şey olamaz ,ama gel de bunu Superonline temsilcisine anlat.
  • 100 Gb ya da daha fazla akn'li yalın adsl olsaydı iyimiş.
  • Peki normal taahhütü olan birisi geçiş yaoabiliyoRmu. 6 ay tahhütüm var diyelim ?
  • Baya iyi gibi duruyor turkcell tv de hangi kanallar vardı ki
    Yakın Zamanda sizin durumunuzda olan müşteriler için bir çözüm üretirler. Nasıl eskiden taahhütlü cihaz alan başka cihaz alamıyordu ona bile çözüm buldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Yakın Zamanda sizin durumunuzda olan müşteriler için bir çözüm üretirler. Nasıl eskiden taahhütlü cihaz alan başka cihaz alamıyordu ona bile çözüm buldular.
    O kadar soğudum ki şu durum yüzünden tüm taahhütlerimi parasını verip yakmayı düşündüm, MH Temsilcisi 400 TL den başladı, abonelik iptal yetkilisine vardığımda rakam 960 TL ye ulaştı, geçirdikçe geçiriyorlar yani anlayacağınız. Bir an ciddi ciddi düşündüm iptal etmeyi ama sonra dedimki lanet olsun size bu parayı yedirmem. Parayı alır arkasına bile bakmaz, ne oldu bu müşteri neden bu duruma geldi demez bu adamlar. Abonelik iptal yetkilisi diyorki bana, size şöyle bir yardımda bulunayım, dedim herhalde yapacak bir şeyler, özrü kabahatinden beter hesabı diyorki arkadaş "siz şimdi bir arkadaşınızı bulun aboneliğinizi bu arkadaşınıza devredin, kendinize yeni abonelik alın, bu şekilde 4-4 lük pakete geçebilirsiniz". Sözün bittiği yer, daha fazla yazarsam forumda ceza yerim. Sabredip taahhüt süresinin bitmesini bekleyeceğim.

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    bende arayıp onu sordum kardeşim. taahhütle almış olduğun ürün (tablet, telefon) yoksa taahhüt ihlal cezası ödemeden sıfırdan başlayarak 24 ay alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Benim fiber taahhüdüm 26 Mayıs son fakat turkcelltv+ taahhüdüm Ekim'de son bulacak, bu sebeple ben de bu pakete geçemiyorum demek oluyor.
    Çok saçma, turkcelltv lansmanı geç yapıldı.Ana taahhüdümle örtüşememesi kadar doğal bir şey olamaz ,ama gel de bunu Superonline temsilcisine anlat.

Benim de ürünlerimde Evde Turkcell TV+ (Başlangıç Tarihi 01.12.2015) görünüyor ki bundan haberim bile yok. 1 kere bile kullanmadım. Ben tablet alarak 24 ay taahütle 50 mbit fiber kullanıyorum. 27 Ağustos 2016'da 24 ay doluyor. Ben de bu durumda 27 Ağustos'tan önce dört dörtlük tarifelere geçemeyeceğim.

Şu an Turkcell 10 GB platinum için 79 TL, 50 mbit fiber 150 gb kotalı (gece kuşu özellikli) için 79 TL, toplam 158 TL ödüyorum.

Ağustos gelince 100 mbit + 10 gb platinum pakete geçeceğim (129 TL + 10 TL gece kuşu özelliği ekletip aylık 20 TL daha uyguna hem de 100 mbit olacak).

Siz Turkcell TV taahütünü nasıl verdiniz? Haberiniz var mıydı? Nasıl kullanıyorsunuz? (eve cihaz mı taktılar?)

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Evet onayım dahilinde hizmeti başlattım,evde digitürk kutusuna benzer bir set top box var.
    Turkcell tv taahhüdü ,1 ay sonra bitecek olan ana taahhüdümü dört dörtlük paket ile yenilerken engel oluşturacak.
    Dün temsilci ile konuştum ,durumu anlatttım.Taahhüdümün dolmasına 1 ay daha var bu süreç içinde benim gibi arada kalanlara iyileştirme yapılacağını söyledi.
    Bakalım görücez.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.