Binbaşı
17 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 116 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar Ak kaskoyu nasıl bilirsiniz?

Yıllardır çalıştığım acenteden , “2016 astra k excellence 1.4 manuel” Axa 50 hasarsızlık indirimli 1357 lira fiyat aldım;

150.000 ihtiyari mali mesuliyet
2.500 anahtar klozu
Kaza başına 7 gün ç toplamda 14 gün araç ikame gibi

Buna benzer Ak kaskoda sadece anahtar 2.000 olacak şekilde sigortam nette 1050 liraya teklif aldım.Acentemi arayıp durumu bildirdim , o da şaşırdı tabi ki bu teklife,kaskomun geçerliliği 11 Mayısta bitiyor , karar vermek için biraz süre istedim kendisinden...

Ne dersiniz Ak kasko nasıldır , nette pek iç açıcı yorumlar okuyamadım ama fiyat oldukça cazip.Tabi olası bir sıkıntı durumunda diğer büyük sigorta firmaları gibi profesyonelliğini hissettirebilecek yapıda mı bilinmez
Dün ekstrem kesildi arkasında bulunan açıklamayı olduğu gibi ekliyorum;

26 Haziran 2016 itibarıyla kredi kartından talimatlı olarak yapılan fatura ödemeleri için faturanın hesap özetine yansıdığı tarihten, borcun ödendiği tarihe kadar aylık %2,02 (KKDF ve BSMV hariç) fatura ödeme faizi uygulanacaktır. Talimatlı yapılan fatura ödemesine ilişkin borç; ücretler, faizler, kredi kartı yapılandırma kredisi ve nakit avans ödemelerine ilişkin borç kapatıldıktan sonra kapatılır. Kredi kartına kısmi ödeme yapılması ancak ödeme tutarının talimatlı fatura ödeme tutarının tamamını karşılamaması durumunda, fatura tutarının ödenmeyen kısmına fatura faizi işletilmeye devam edilir. Hesap özeti borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi halinde ise, Kredi Kartı Sözleşmesinin dönem borcunun tamamının ödenmemesi durumuna ilişkin faizlendirme kuralları uygulanır. Bu süreçte fatura tutarı için hesaplanan tüm faizler hesap özetinde Otomatik Fatura Ödeme Faizi açıklamasıyla yer alacaktır. Bu bildirim Mevzuat çerçevesinde sözleşme değişikliği niteliğindedir.

Sözün özü, zamanında fatura ödeme talimatı için hediyeler veren akbank 26 Haziran'dan itibaren faturanın ödendiği günden ekstrenin kesildiği tarihe kadar olan aralıkta sanki nakit avans vermiş gibi tutarı faizlendirecek.
Az önce ekşide biri paylaşmış, hipnotize eden bir düzen yayını

Link
Sarı kutudan avans özelliği ile 11.000 puanlı 12*1 gb paketini almak istediğimde hattınız bu pakete uygun değildir uyarısı alıyorum.
Mevcut puanım 7856,acaba uyguladıkları bir avans limiti mi var?
Müşteri hizmetleri bu konuda bilgisiz ,hiçbir cevap veremediler, çıkan uyarının ekran görüntüsünü müşteri hizmetlerine mail olarak atmamı önerdiler.

Sorun ne olabilir?
Arkadaşlar merhaba
Samsung c630 sahibiyim,televizyona usb'den harddisk takıp izlerken ,bazı filmlerde belli bir zaman sonra filmden çıkıyor ve sonrasını göstermiyor.Ama diski notebooka takınca filmin geri kalanını sorunsuz izleyebiliyorum
Sebebi ne olabilir?
Yardımcı olursanız çok sevinirim
Superonline in verdiği fiber modem huawei 523s den airties 5650 modemi kablosuz bağlamak istiyorum
Airties da ap bul dan huawei yi buldum bağlantıyı yaptım ama net bağlantısı sınırlı bir türlü nete çıkamadım

Ağ adı kanal numarası ve şifre (wpa+wpa2) aynı olarak giriyorum, olmuyor olmuyor
Acaba nerde yanlış yapıyorum
Arkadaşlar Merhaba

TTnet-ULTRAnet 16 mbps kulanıcısıyım

Yakın zamanda Turkcell SuperOnline Fibere geçmeyi düşünüyorum.

Elimde Airties 5650 mevcut ,Modemde gömülü torrent özelliği var , bilgisayara bağlı kalmadan modemle torrent indirmek istiyorum

Superonline'ın verdiği Huawei HG863 GPON terminel'e cat 6 ile wan-router özelliği olan airties 5650 yi bağlayıp ''Mac clon'' yapmadan kullanabilirmiyim?
Arkadaşlar Merhaba

TTnet-Ultranet 16 mbps kulanıcısıyım

Yakın zamanda Turkcell Superonline Fibere geçmeyi düşünüyorum.

Elimde Airties 5650 mevcut ,modemde gömülü torrent özelliği var , bilgisayara bağlı kalmadan modemle torrent indirmek istiyorum

Superonline'ın verdiği Huawei HG863 GPON terminel'e cat 6 ile wan-router özelliği olan airties 5650 yi bağlayıp ''Mac clon'' yapmadan kullanabilirmiyim?
Geçen hafta asus s400 vivobook aldım.
1 haftadır dikkatimi çeken bişey var; 3-4 denemede bir uykuya aldığımda cihazı açarken cihaz yeniden başlatılıyor ve ''cihaz bir sorunla karşılaştı'' uyarısı veriyor ekranın altında da 3 satır hata mesajı beliriyor;
Son satırda Memory ile ilgili bir açıklama var.

6 yıl evvel aldığım Asus f3j serisi notebookta'da buna benzer mavi ekran sorunu mevcuttu , bunda da bu sorun Şu Asus stabilite problemini ne zaman çözecek????

Bu bir donamnımsal sorunmudur?
Geçen ayın 23 ünde hattıma tanımlanmış olan 29 tl ücretli 4gb iphone özel net paketi var.Daha düne kadar 9.78 tl olan güncelim bugün itibariyle 38.78 olmuş müşteri hizmetleri hesap kesim tarihim olan 10 Mayıs gelmediği için bana açıklayıcı cevap veremedi.
Hesap kesimime daha 3 gün var,acaba 23 Nisanda hattıma tanımlanan paketmi güncele eklendi?Eğer eklendiyse neden kesim tarihinde değilde net paketimi tanımladıkları günden iki hafta sonra güncelime ekleme yaptılar?
Kafam çok karıştı
Ama hesaplayınca doğru gibi 9.78 + 29 Net paketi 38.78 yapıyor.Genede güvenemedim,bunca faturası şişirilen abonelerin başına gelenlerden sonra
Sizlerinde fikrini almak isterim bu artışın sebebi ne olabilir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.230
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 83.264 (Bu ay: 1.151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 517 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.