Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne için hocam anlamadım, o şekilde denemedim
  • Kingound kulaklık takas etmek isteyen varsa takasa açığım. Çok az kullanıldı toplasan 4 5 kere kullanıldı.

Creative Woof 2 Kablosuz Bluetooth Koyu Gri Speaker Hoparlör

https://forum.donanimhaber.com/creative-woof-2-kablosuz-bluetooth-koyu-gri-speaker-hoparlor--124960546#124960546

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

ne için hocam anlamadım, o şekilde denemedim

Ses karşıya zayıf gidiyor dediniz ya ondan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    deneyim hocam doğru mic girişi ortada değil yandaymış eğimli
  • Arkadaşlar ks lerin içinde kırmızı cıva mevcut bu yüzden muazzam ses kalitesi ve basslara sahip , bunu öğrenen Turkcell bu yüzden iki kat fazla piyasası olan philipsleri önerdi. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmis. Uyanık olun meydanları terketmeyin KS lere sahip çıkın 100 TL gibi komik rakamlara satanlara itimat etmeyin.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    hocam siz bu bilgiyi nereden öğrendiniz içinde kırmızı civa olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Arkadaşlar ks lerin içinde kırmızı cıva mevcut bu yüzden muazzam ses kalitesi ve basslara sahip , bunu öğrenen Turkcell bu yüzden iki kat fazla piyasası olan philipsleri önerdi. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmis. Uyanık olun meydanları terketmeyin KS lere sahip çıkın 100 TL gibi komik rakamlara satanlara itimat etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık elime ulaştı. Halihazırda hyperx cloud 2, akg k450 ve sms on ear kullanan biriyim, öncesinde de pek çok bu seviyede kulaklık kullandım. Kulaklık gayet iyi arkadaşlar içiniz rahat olsun. Uzun süre deneyemedim şimdilik, fakat ses gayet doyurucu. Malzeme kalitesi gayet iyi, sürücü arkaları G930 da gördüğümüz soft bir malzeme ile yapılmış, kafa bandının derileri biraz ince gibi geldi sağlamlığını zamanla göreceğiz. Açıkçası pedleri daha iyi olabilirmiş gibi geldi. Kulaklıkta amfilikatör var, ses ayar tuşu bağlı olan cihazın sesini değil, kulaklık içindeki amfilikatörün gücünü ayarlıyor. Ben birini kendim için birini de hediye etmek için aldım ve rahatlıkla söyleyebilirim ki bu kulaklığı 100 TL den aşağı satmak enayilik, kimse kendini kandırmasın ve piyasa öldürmeye çalışmasın. Ks kötü diyenlerin nerdeyse hepsi Philips'i kabul eden insanlar bunu da aklınızdan çıkarmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 19 Mayıs 2017; 17:11:4 >

• Kandırma milleti, cidden inanıyorlar sonra @f@ithline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 19 Mayıs 2017; 17:15:8 >
  • Kitsound kulaklıklarımı teslim aldım bugün. philips le takas etmek isteyen olursa PM atabilir

Edit: takas yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diaturk48 -- 19 Mayıs 2017; 20:54:13 >
  • Ks Kulaklık benim elime de bugün ulaştı ve sabahtan beri dinliyorum zira beklediğimden iyi çıktı hatta çok iyi çıktı. Sesi gayet yüksek ve bassları yeterli ki boyle bir kulaklikta normalde bass beklenmez. Sesi yuksek dedim eksi yani dişarı çok ses veriyor yalıtım namına bisey yok. Ama zaten evde dinlemek için aldım. Metroda otobüste dinlenmez yada dinlenir ama tüm gözler üzerinizde olur Kablo ile bağlayınca ses profili değişiyor ve basslar daha da iyi vuruyor. Üzerindeki kontroller çok iyi rahat kullanımlı. Şuan için 40tl verdiğime kesinlikle değer hatta hiç ihtiyacım yoktu sirf ucuz diye aldım ve iyiki almışım. Güzel bir ses deneyimi oldu. Konfor konusunda ise yine beklenti üstü. Öyle kaliteli bir marka havası yok ama kotü de değil. Güzel mi kötü mü anlayamadığım bir yanı var o da kulaklık kaplaması. Böyle yumuşak hisli sert bir yüzey dokunması felan premium bir his ama çok leke bırakıyor ve zor geçiyor. Yinde de sert plastikten iyidir temiz tutunca mat guzel bir siyah. Kafa bandı yumuşak ama genel manada agır bir kulaklık. Sonuç olarak 40tlye kaçıranlara yazık olmuş şuan aynı ses kalitesine sahip kablolu kulaklıklar 100tl. bu hem kablosuz hem kablolu seçeneği ile 40tl ki teki 80tl olsa gene fazlasıyla değermiş.

• ürün siteden kalkmış sanırım.
  • KS bluetooth performansıda çok iyi bence şu philipsçilerinde ürünü gelse keşke merak ettim nasıl olduğunu philipsin
  • haber veren arkadaşa teşekkürler . harika bir ürün tadını çıkarın arkadaşlar
  • Sıfır Manhattan ile takas isteyen varsa

Sifir Logitech hoparlör arıyorum

• bilgisayara bağlanmıyor driverı var mı acaba?
  • Manhattanları kargodan alan kullanıcıların yorumlarını okudukça Turkcellin telefonla arayıp philipsi kanul ettirdiği dh kullanıcılarına çok çooook üzülüyorum. Bi yandan da kıs kıs gülüyorum. Abi cihaz harika resmen hayat kurtarıyor. 40 metre kare salonda odanın diğer ucundan rahat kesintisiz cızırtısız ses alıyorum tv Bluetooth u ile.

Ha işte tek negatif özelliği dışarıya ses veriyor. Kulağı tam kavramadıgı için bu da. Ama kavrasa bu sefer yaz ayındayız kulakları terletir. Böyle daha iyi otobüste metroda ucakta havalı olursunuz:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 19 Mayıs 2017; 23:37:13 >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    hocam bluetoothla direk bağlayabilirsininz pcye 10 sanıye birşeyler yüklüyor sonra kullanmaya devam ben pcdede denedim windows 10
  • Durun bakalım daha Philips alanların yorumları başlamadı. Belki philips daha kalitelidir
  • o değilde cidden sabahtan beri müzik dinler oldum, kulaklık sesi muazzam güzel ve müzikler çok doygun,güzel geliyor kulağa, bilgisayar hoparlörüne falan geçince aradaki uçurum farkı çok daha net anlıyorsunuz. 2inci kulaklığı satmaktan vazgeçecek gibiyim. Varsın dursun kenarda yedek :)
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.