Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama aylık 130 TL , bu kampanya ile 3 ayda o parayı ödüyorsunuz.

eğer internet bitiremezseniz her ay bu daha karlı çünkü istediğiniz kadar satın alabiliyorsunuz. 3 ay sonra ben bir 80 gb daha alabilirim misal..

• spdial S kullanıcısına yanıt

kredi kartınız 100 TL ye 20 tl verdi diyelim, gidip o 100 TL ilk kampanya ile kontör yüklüyorsunuz. O paralar birikiyor sonra 300 liralık paket aıyorsunuz.

• Böyle daha iyi ya bitir yenisi al uğraşmak istemedim. Turkcell belli olmaz kaldırır falan : )

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. İyi günler.

• turkcell faturalıyım 19 şubatta sözleşmem bitiyor faturasıza geçsem cayma bedeli yansır mı acaba  

• Maleguard kullanıcısına yanıt

Taahhut bitim tarihine 29 gün kaldıktan sonra işlem başlatırsanız cayma bedeli yansımaz ama Turkcell taahhutunuzun ilk 3 ayında taahhüte özel hediye internet verdiyse onun parasını alıyor. Sahtekarlık ama işte yapıyor bunu malesef. Millet istemiyorum diyor veriyor,sonra da 12 aydan önce çıkarsan ilk ay verdigim hediyenin parasını alırım diyor. Ya BTK 12 ay bitmeden son ay çıkınca cayma almıyor,sen nasıl alırsın. Dolandırıcılığın dayatmasından başka bir şey değil.

Bu gibi sahtekatlıklar eskiden de vardı,inanın şikayet ede ede düzelmeler oluyor müşteri lehine. Bu durumu yaşayanlar 10 dakikasını ayırıp BTK'ya şikayet etsin ama durumu iyi anlatsın. Sonra Tüketici Hakem Heyetine de yansısa er yada bu sahtekarlıklar son veriliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    sen yenisin galiba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt

geçtim bile tarifeye geç kaldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 19 Ocak 2022; 14:23:10 >
  • en kötüsüde numara taşımadan dolayı çalışmayan banka uygulamaları, şimdi bunları açtırmakla uğraş dur.

• spdial S kullanıcısına yanıt

Artık çoğu bankamatikten,mobil uygulamalardan yada banka müşteri hizmetleri aranarak 2 dakikada halloluyor. Bence 2 dakikalık işlem için hat taşımalarda kazanılan avantajdan vazgeçilmemeli.

Hat taşındığı anda yapmak lazım,yoksa kart ile ödeme yapılacaksa ödemeyi kabul etmiyor banka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 19 Ocak 2022; 14:58:8 >
    Ben taahütün bitmesine 15 gün kala taşıdım sadece kullandığım gün sayısına denk gelen kısmi fatura çıkardı. Kalan 15 günün parasını bile almadı. Turkcell beni şaşırttı bu kez. :)

Banka uygulamalarından da Papara ve Tosla sim kart değişiminde hiç tepki vermedi. Yapı Kredi de uygulamada kartlarımdan birinin bilgilerini girmemi istedi. Sadece Enpara ATM onayı istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 19 Ocak 2022; 15:15:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone 'da, 750 dk 'lik paket 32 tl oldu.
    arayanıbil 10 tl
    hükümet de 4.22 kesiyor

toplamda 47 tl.

turkcell 'e geçtim, vergi yok, paket aylık 25e gelcek, arayanıbil de kullanmayacam artık. yıllar önce turkcell 'e daha ucuz paket için geçceksin deseler gülerdim. öyle de oldu valla.

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    hocam sigaraya başla. can sıkıntısından millete çatıyon hep.

• Akıllı 15 kullanıyorum bitmek üzere. Öneri paket var mı?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Vodafonede faturalımıydınız faturasız mı?

Vodafone 2022'nin TKÜ ödemesini kaç aylık aldı geçmeden önce.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Ben uzun zaman once bloklamisim. Huyu değişmemiş demekki 

o zaman beklemeliyim 10gb net vermişlerdi sanırım cevap için teşekkürler

• Faturalı paketin bitimine 5 gün kala faturasıza geçiş talebi verdim. Talepten 1 saat sonra aradılar ve o görüşmeden yaklaşık 1 saat sonra hat faturasıza geçti. Bu kadar hızlı beklemiyordum açıkçası, 96 saat felan beklemedim yani :) 1 yıllık TKÜ de son çıkacak faturama tek seferde yansıyacakmış.

Paycell uygulamadan Dev 80'i tanımladım hemen.

35 TL lik kesintisiz iletişim paketi için web sitelerinde şikayet kaydı açacağım ama teknik arıza var herhalde şikayet bir türlü oluşmuyor dönüyor duruyor.

faturasız. kaç aylık derken ? her ay 4 lira kesiyor işte.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.