Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
41
Favori
81.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sımdi sizden 2023'e kadar TKÜ ödemesi alınmayacak mı? Sizden 2022'nin TKÜ borcu komple alındı mı Turkcell'e geçmeden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimcell'e numara taşıdığım için geçen sene vergi ödememiştim.

Bu ay bimcelldeyken ilk telsiz vergim geldi, 5 küsür liraydı, ödemeden Turkcell faturasıza geçiş yaptım.

Dün sms geldi, eski operatörünüzden borcunuz devretti diyor. Eyvallah öderiz 5 lira dedim. Uygulamayı açtım bununla karşılaştım. Bunlar benim devreden borcumu 50,74₺ olarak mı belirlemişler bu normal mi??
    Yoksa benim zaten ödemem gereken 50,74 tl vergi olacaktı, "onu devaldık, bunu da sana parça parça yansıtıyoruz, her şey normal, herkes gibi aylık vergini ödeyeceksin, 50,74 üzerine bir de biz her ay vergi bağlamıyoruz" mu demek oluyor acaba?

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kod Kupon Almaya Geldim -- 20 Ocak 2022; 3:45:36 >
  • Kod Kupon Almaya Geldim K kullanıcısına yanıt

Burada bu konularda hiç yazmadığı halde yılda bir gelip " Başka operatörden Turkcell'e numarasını taşıyarak gelen o yıl TKÜ ödemez diyenler vardı geçenlerde. Şuana kadar başka operatörde faturasızken Turkcell faturasıza gelip de TKÜ borcu çıkmayan görmedim.2 yıl oldu o kampanya biteli. Güncel durumu bilmeden yılda bir gelip yazarak olmuyor bu işler.

Bu arada sizin 50,70 TL,2022"nin toplam borcu. 2022'nin ilk ayı başka operatörde oldugunuz için diger operatör o borcu sizden alması gerekiyordu,bakiyeniz olmadığı için alamamış ve devredilmiş.

Yani 2021 ile ilgisi yok. Ödeme yaptıkça 50,76 TL azalacak zaten.

İlk taksidi 4.23 TL göründüģü gibi.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, bir an dedim acaba oltaya mı geldim? Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL 

Turkcelli bilmiyorum ama bimcelle geçiş yapan biri olarak geçen sene telsiz ödememiştim. Dediğiniz gibi, ki sitede de yazıyor, artık taşıma yapanlar muaf olmuyor maalesef

• V. Gani 2500 dk kullaniyordum. 31 liraydi, 45 yapti. Bugün tasima başvurumu yaptim. Konuyu acan arkadastan Allah razı olsun

Ben de Vodafone faturasızdan Turkcell Dev 80 faturasıza geçtim, aynı durum bende de mevcut yani vergi alıyorlar artık. 1-2 yıl önce alınmıyormuş sanırım fakat artık o kampanya mevcut değil. 50,74 TL tutar da sanırım yıllık toplam ödeyeceğimiz vergi tutarı. Ben şahsen 10 ay TL yüklemesi yapmayı düşünmüyorum, daha sonra toplu öderiz.

• SychoMind kullanıcısına yanıt

Arkadaşım bak link veriyorum ve bu sayfa Turkcell e ait öyle eskiden almıyormuş artık alıyormuş der hakkını aramazsan gider paşa paşa ödersin.

Ne diyor "Numarasını Turkcell e taşımış" virgül koymuş yani faturalı faturasız fark etmiyor numarasını taşıyanlar. Sonra "Faturalı hattan hazır karta geçen MÜŞTERİLER" yani kendi mevcut müşterileri. İşlem yaptıkları sene sonuna kadar telsiz kullanım ücreti kapsamı dışındadır.

Buraya kadar tamam mı, gerisi senin hakkını ne kadar arayabildiğine ve hakkını tutup koparıp alabilmene bakar.

Link verir misiniz nerede yazıyor ben link paylaşımı yapıyorum peki ya siz ?

• furkansulek kullanıcısına yanıt

Ben geçen sene Ekim Kasım Aralık 3 ay veremedim Vodafone faturasızdan geçiş yaptım. Sitesinde hala vermezsiniz diyor bu arkadaşlar neye göre verirsin diyor anlamıyorum.. Bazı arkadaşlar da geçiş yaptığı operatörün TKÜ borcu yansımış alıyor alıyor diyor ya arkadaş o senin geçiş yaptığın operatörde ödememiş olduğun geçmiş borcun zaten. Turkcell benimle geçireceğin ilk yılın sonuna kadar tabi değilsin diyor. Sitesine gir bak arkadaş burada yanlış bilgi verenlere bakma hatta Turkcell MH ile bir görüş.

• 1 ay önce türkcellden Vodafone geçmiştim. İnternet kalitesi nedeniyle beğenmedim açıkcası. Şimdi bu tarifeyi görünce internetten başvuru yaptım fırsat100 tarifesini seçtim, bugün hattı altım bayiden. Şimdi hat açılınca bu fırsat100 tarifesini iptal etme gibi birşeyler yapmam gerekiyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • redwhiteee kullanıcısına yanıt

Tüm bireysel faturasız hatlar bu paketten faydalanabilir satın alabilir. Oldu da tarife uymuyor ise tarifeni Turkcell dijital üzerinden anında değiştirebilir dev80 paketini de satın alabilirsiniz. Diğer tüm sorularının cevabı burada

• C4H1T kullanıcısına yanıt

Ben 4 gün önce geçtim Turkcell'e, Vodafone faturasız bakiyemde son 21 TL vardı. Dediğiniz gibi önceki dönemlerden kalmış borcu tahsil etme olayı gibi bir durum yok. Hattın Vodafone> Turkcell'e geçişten önceki son gün 2022 Haziran ayına kadar Telsiz kullanım ücreti adı altında bakiyemi boşalttı, sms görüntüleri duruyor hala. Şimdi de Turkcell uygulamasında 4 küsür TL vergi borcu gösteriyor. Bende durum bu şekilde. 1 yıl borcunu öteliyor sadece sanırım Turkcell. Son olarak haklı veya haksızsınız ama neden bu kadar agresifsiniz anlamadım.

• SychoMind kullanıcısına yanıt

Ben size geçiş yaptığınız operatörün sitesinde de yer alan bilgileri paylaştım ben değil bunu operatörün kendisi söylüyor. Ortada haklı veya haksız bir durum yok, bu arada agresifte değilim ama seni bilgi vermem rahatsız etmiş anlaşılan. Kusura bakma suç bizde sana ne arkadaş bırak ödesinler dimi ama 😃

• abone alımına kapalı diyor kampanya bitti mi haberi olan var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bitmiş galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şansa bakarmısın hattım yeni turkcele geçti saat 01:20 itibariyle ama paket kalkmış 😂😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende dün hattımı taşıdım bu tarife için dağa hattım geçmedi turkcell e şimdi ne yapacaz

• Subatta babamin hattinida bu pakete geçirecektik taahhutun bitmesini bekliorduk Dev80 abone alımına kapandı mi sitede gözükmüyor mutlu mega 70 gb paketi var yeni galiba 25bin dakikalı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsim değişikliği ve zam uygulanmış paketin cigobaytını yani gramajını azaltmış birde ürünün fiyatı 20 TL artarak 320 TL olmuş bana yeter diyen değerlendirsin.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/mutlu-mega-70-gb-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4H1T -- 21 Ocak 2022; 5:15:24 >
  • C4H1T kullanıcısına yanıt

Günümüz şartlarında yine iyi. 10 gb'ın lafı mı olur canım Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL Biz onu gollercepteyle fazlasıyla alırız Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL 

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.