T

Binbaşı
29 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 187 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 senedir Millenicom kullanıyorum ve sorunsuz şekilde 70 lira başladım şuan 107 lira oldu. Fiyattan dolayı Türknet mi ? Comnet mi ? Başka önerisi olan varsa dinleyebilirim.

Gebze'de bir firma da çalışmak üzere Gebze'ye gitmem gerek. Hiç İstanbul'a ve Kocaeli'ne gitmedim. Bu yüzden yardımcı olabilecek var mı ? 250G falan varmış bunun için Kocaeli Kart nereden alabilirim ? Ayrıca Havalimanı içerisinde İstanbul Kart , Kocaeli kart alabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim...

Kalıcı , fresh ve unutulmayacak bir koku arıyorum. Bütçe 500 liraya kadar.

Hiç anlamadığım bir konu yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar

Konu dışıdır fikirlerinizi beyan ederseniz memnun olurum.

2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. 5 Ay mesleğim ile ilgili tecrübem var. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi düşünüyorum ama tecrübe ve torpil olmadan da iş bulunmuyor. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum...

Merhaba arkadaşlar
2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi düşünüyorum ama tecrübe ve torpil olmadan da iş bulunmuyor. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum...

ASUS DSL AC52u modem kullanıyorum. Neredeyse günde 2-3 kez yeniden başlatıyorum ki internete bağlanabileyim. CRC hataları artıp duruyor ve mecbur resetlemek zorunda kalıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bb/5f/72/bb5f72ae6f92805f973054465897e9cb.jpeg&t=0&width=480&text=1

2700X işlemcim ve R9 270x kartımın macunlarını yenilemek istiyorum bütçe sınırım 150-200 TL. Alabileceğim en iyi macun hangisidir ?

Merhaba arkadaşlar akşam YouTube'da falan takılırken ekran kartım birden kapandı, tekrar açtım ve görüntü alamıyorum. Her çıkışı denedim görüntü alamıyorum ancak kart çalışıyor. Sorun ne olabilir?

Qp bilişimden almıştım.

Arkadaşlar ASUS ROG STRIX 2070 kart aldım, fan devri %0-15 kadar çalışırken en soldaki fandan sürtünme sesi gibi bir ses geliyor, fan devrini %15+ yapınca ses kesiliyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Basketbol
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.537
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 29.761 (Bu ay: 489)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.