Şimdi Ara

Türk telekom taahhüt yeniledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 ay sonra tahattüm bitiyordu . bugün tt den arandım . 35 mb olarak kullandığım sınırsız interneti 140-150 tl ye gibi bişey tam hatırlamıyorum yenileyelim dedi.
    İptal etmek istediğimi söyledim .uzun konusmalar sonucu, yeni bir teklif sundular kabul ettim . sizce mantıklımı ?

35 mb hız 300 gb limit. ıvır zıvır birde müzik uygulaması varmış onu tanımlıcaklarmış. toplam 99 tl

sizce mantıklımı ?

• Mantıksız. Altyapınız fiber mi eğer değilse kaç mbps destekliyor? Millenicom 35 mbps sınırsız 80 lira fiberse 90 lira. Netspeed VDSL 35 mbps 76, 75 mbps 84 lira. Fiber ise 50 mbps 90 lira.

Millenicom'dan adresinizi sorgulayıp buraya sonucu yazar mısınız?
  • Bende TTnet kullanıyordum. 24mbps sınırsız 61 tl veriyordum. Taahhüt bitti 105 tl fiyat çektiler. Türknete geçtim 35mbps full limitsiz 76 tl anlaştım. 4 günde geçiş tamamlandı. 33mbps altı hız testi yaşamadım. Gayet memnunum. Ttnet gerçekten pahalı. Akn kalktı adamlar hala limitli paket satabiliyorlar. 14 günlük cayma hakkınızı kullanın. Millenicom olur Türknet olur deneyin derim. Memnun kalmazsanız Türk telekoma tekrardan geçiş yapabilirsiniz. Bende öyle düşündüm. Memnun kaldım Türknetten.
    Türk telekom taahhüt yeniledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buhayatcoktabayat -- 19 Ekim 2019; 2:2:1 >

• Jeroww J kullanıcısına yanıt
    Millenicom, netspeed vs demek kolay. O dediğiniz firmalar maalesef yoğun yerlerde tt tarafından geriye atılıyor ve hız ve özellikle yüksek ping sorunları oluyor. O yüzden insanları tt seçtiği için aptal yerine koyanları anlamıyorum.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Kimseyi aptal yerine koymuyorum, ben de biliyorum ki paran varsa tabiki TT bağlatmak en mantıklısı. Ama sen hem fiyatı yükseltip üstüne birde kota koyarsan kullanıcıyı başka alternatiflere yönelmek zorunda bırakırsın. Yıl 2019. Sen 100 birim paraya kotalı internet satıyorsun.
  • Jeroww J kullanıcısına yanıt
    Öyle şeref yoksunları. Devletin umrunda değil.
  • TTNET Fiber altyapı olan bölgedeyim.Bunlardan başka altyapısı olan yok mahallede.ADSL-VDSL filan yok.
    TTNETden başka servis sağlayıcıya geçme şansım var mı?
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    TT fiber ile anlaşması olan alternatif isslere başvurabilirsiniz.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Millenicom hakkında ne düşünüyorsunuz?Şimdi baktım 100 mbps hızı 99 tl diyorlar.
    millenicom kullanıcısına yanıt
    Forumumuzda hizmet veren kurumsal hesapları var, o size bilgi versin dilerseniz @millenicom
    Modem kirasıyla birlikte aylık 110 TL oluyor. Deneyebilirsiniz. Fiber olduğu için sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
  • Teşekkürler dostlar.Sözleşme bitmesine 2 ay var sanırım.Şimdiden alternatifleri düşünmeye başladım.
    TTNET defalarca aradı yenileyelim diye.Defalarca söyledim.Bana kotalı tarifelerle gelmeyin diye.
    Şu an kullandığım interneti 24 mbps sınırsız 77 tl 120 tl den iki sene sözleşme öneriyorlar.
    Böyle devam ederseniz süre dolunca kapatır başka sağlayıcıya geçerim dedim.Siz geçmeyin biz size yeni teklifler verecez diyor.Verin adam gibi bir tarife geçmem dedim kapadım.
    1 hafta önce başvurdum dün kullanmaya başladım şimdilik bi sıkıntı yok
    https://forum.donanimhaber.com/30-gun-bedava-internet-millenicom-da-taahhutsuz-kotasiz-fiber-hizinda--140044099-12

bu sayfada deneyimlerimi aktardım bi kıstas olur umarım

prestij tarifesindeyim 1 ay deneme süresi var

100 mbps e kadar
    75 destekliyor hattım
  • 24 ay yeniledilerse yaptıkları taahhüt geçersiz iptal edebilirsiniz.

Ayrıca mantıklı mı değil mi diye sorarsanız mantıksız.

75 liraya limitsiz 50 mbps kullanıyorum netgalaksiden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.