Şimdi Ara

Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
28
Favori
66.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'den gelsem de 30TL öpecek yani. İyi kendi bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarife iyimiş gerçekten
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Çekse ne olur çekmese ne olur,operatörlerden önce kafayı yapılara yorun.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar süredir Turkcell kullanıyorsunuz?

• 50GB internet 5000dk bile verseler, deprem olduğunda hepsi iptal oldu dımdızlak kaldık, ne kimseden haber alabildik ne de kimse bizden. ne konuşma ne internet ne de sms... Evde ki hatlardan biri başka bir operatördü de çevreyle bağlantı kurabildik. Deprem bölgesinde yaşayanlara bu operatör yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 18 Ekim 2019; 19:38:27 >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    2 yıldır

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Almaz sizden 30 TL. Dikkat ederseniz hemen diye belirttim.
    Yani tt kullanırken yeni müşteri olmak için birkaç gün içinde hat taşıyıp geri gelenler oluyor. Bunlar için 30 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Çekse ne olur çekmese ne olur,operatörlerden önce kafayı yapılara yorun.
    Ne alakası var yahu? Ben para verip 24 saat hizmet alamıyorum. istanbulda deprem oldu Tüm türkiyede kesildi ona ne yapacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTTCell'e ayda 22 TL ödüyorum, vergi dahil 10 gb + 1000 dk ödüyorum. Kasımda tahhaatütüm bitiyor bakalım güzel teklif vermezseler yeni hat alır geçerim bu tarifeye.
  • cok ciddi soruyorum normal zamanda cekim gucunde sorun olur mu eger yoksa efsane tarife cunku

• dsi4513 D kullanıcısına yanıt
    Çok ciddi cevap veriyorum. Evim ile işim arası 3.7km. bu mesafede bile alakasız bir çekim farkı var. Şimdi ben süper derim, başkası bulunduğu yerde çekmediği için berbat der.
    Yapacağınız iş belli. Çevrenize sormak. Bulunduğunuz yerlerde size gerekli cevabı verirler.

• Kendi operatöründen geçilse çok güzel tarife .

• Valla bunun 25 gb lı halini kulla ıyorum, tahattütümün bitmesine 1 ay var aradılar, 45 liraya sundular reddettim. Bu kadar berbat bir operatör olamaz. Farklı Odada bile çekim gücü farkeden bi opeatör. İnterneti yavaş. Bla bla bla. 5 kuruş fazla olsun iyi olsun

• Çok iyi kampanya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat güzel ama deprem olayından sonra ve iki yıl taahhüt istemesinden cazip tarafı kalmıyor.
    Aşağıdaki şarta göre ikinci 12 ay ayrı olarak değerlendirilirken cayma bedeli yine alınıyor. Bazı arkadaşlar sadece 12 ay taahhüt var falan demiş ona istinaden..

**

''İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak,

sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    12 . ayin icinde cayarsan bedel alinmiyor demek istiyorlar ki arkadaslarda zaten onu soyledi sanirim

• Turkcell pahalı olmasa bi dk durmam, ama fiyat için el mahkum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen var mı arkadaşlar ? Ne dersiniz şu anda faturasız kullanıyorum 2. ayım. Bugün teklif geldi 10gb 1000 dk 1000 sms 29 tl faturalıya geçin diye. Ama 20gb bu fiyata efsane duruyor.
  • gerçkten bukadar şanssızlık olmaz 1 ay önce 15gblık tarife teklifi verdiler 37tlye prime deil kontörlü idim buna geçemiyorum ne yapıcam taşıyacagım numaramı 15 dakika baglanmayı bekledim böle böle dedi 8tl cayma bedelim varmış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.