Şimdi Ara

Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
28
Favori
66.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen nasıl bir fiırsatcisin arkadaş. Tebrik ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stserkan kullanıcısına yanıt
    10 gb verse 45 e geçerdim de. Turkcell çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar ucuz fiyatlar sununda herkes tt ye geçiyor ve o kadar kalabalığı hat kaldırmıyor. Bende 10 gb 1000 dk 40 liraya taahhüt verdim istemeye istemeye. Çünkü turkcell de böyle tarifeler neredeyse 2 katı fiyata. Birde şunu sorun kendinize. Ben 20 gb kullanacak mıyım? Kullanmayacaksanız sırf ucuz diye boşuna almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 19 Ekim 2019; 16:0:29 >
  • Aynı paketi taahhüt bitince 55tl teklif etmiştiler bende kabul etmiştim

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Türk telekomun öyle bir dezavantajı var. Başkasına 10 gb yi 30 liraya verir başkasına 40 a verir.

• Geçen sene 29tl 10gb olan taahhütten geçtik zaten , 35tl 15gb istemiştim yeni gelene özel geçemezsiniz demişti..Sunduğu en iyi teklif 55tl 20gb olunca pakete geçmiştim

• Bu ttnet wifi ne oluyor tam olarak. Ttnet'in wifi noktaları var mı hala piyasada? Sitesinde de bilgi bulunmuyor artık, sayfalar patlamış.
  • merhaba, vodafonedan turk telekoma geçtim yarın sabah 07.00 de hattım aktiflenicek.

başvurduğumda 10 gb için 45 lira tutarındaki bir tarife seçmiştim en uygunu gelmişti, şimdi aynı tutara iki katı internet var ama müşteri hiz. maalesef yapabileceğimiz bir şey yok dedi.

tekrar geri taşıyıp gelmeden cozemez miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: üye 007

merhaba, vodafonedan turk telekoma geçtim yarın sabah 07.00 de hattım aktiflenicek.

başvurduğumda 10 gb için 45 lira tutarındaki bir tarife seçmiştim en uygunu gelmişti, şimdi aynı tutara iki katı internet var ama müşteri hiz. maalesef yapabileceğimiz bir şey yok dedi.

tekrar geri taşıyıp gelmeden cozemez miyim?
    Çözersin ama ilk fatura için 30 tl ek ücret verirsin.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Birkez tt il müdürlüğüne gittiğimde evde ki internetime ait şifrelerle oranın wifi a bağlanıp kullanım yapmıştım. Ayrıca belediye otobüslerinde de oluyordu bu wifi sanki.

• Tt sözleşmemin bitmesine 5 gün kala aradı armağan 8 tarifesini 15 TL ye hattıma tanımladı.

8 gb lik tarife bu

• "**Yeni aktivasyon, numara taşıma, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır."

faturasızdan geçiş ile de bu tarifeye geçiliyor bu maddeye göre. doğru mudur?
  • Arkadaslar suanda asla Turktelekoma gecmeyin. Gecen sene subat ayinda turkcelden gectim. Bulundugum is yerinde turktelekomdan mobil 60 70 mb hiz aliyodum. 7 ay boyle devam etti. Ancak 2 aydir sabah saat 9 da baslayip aksam saat 6 ya kadar berbat asiri yavas bir internet hizmeti var. Aradim sordum cayma bedeli 170 tl dediler. Bu ay faturasi 23.de kesilecek. Cazma bedeli dahada azalacagi icin direk turkcele geri donucem. Pahali ama rezalet cekmiyoruz. Turkcel lifecell 15 gb 65 tl dediler. Ben 81 tl veriyorum 20 gb icin ama gel gor hizmeti

• Belki inanmayanlar olur buyrun buda hiz testim. Ve
    Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL! berbat bi musteri hizmetleri var. Guya prime musteri hizmetleri. Ariyorum sorunumj soyluyorum. Sebeke peoblemi olarak onceden acildi ama telefonunuzda problem vardir geri donusu aldim. Ve bana gitmeyim diye baska paket oneriyor. Ulan internet kullanamiyorum diyorum adam yine baska paket oneriyo. Sikayet varda zaten bu yavas internet problemi almis basini gidiyo

• Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL!

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Nasıl çözülür hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

Nasıl çözülür hocam
    Ek bir şey yapmana gerek yok. Sen taşıyorsun onlar ilk faturana ekstra 30 tl yazıyorlar.
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Hattımı Türk Telekom’a taşımış oldum ama. Tekrar başka bir operatöre geçip gelirsem son 90 gün içinde geçmiş olurum ve kampanyadan yararlanamam. Arkadaşın sorduğu bu değilmiydi benmi yanlış anladım.

• burdaki üçkağıda dikkat..tivibu 24 ay taahut konusma 12 ay taahut..diyelimki 12 ay sonunda telekom dan cıkmak istiyorsunuz ozaman tivibu dan cıkmanız gerekecek ve birton fatura karşınıza çıkacak...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.