Şimdi Ara

Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
28
Favori
66.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada isyan etmeden edemeyecegim geçen sene bu tarifeden yararlandım tahatüt bitti illlahah iettirdiler kimi arasan ara nereyle görüşürsen görüş 55tlden altına teklif vermez dediler bu geçen sene oluyor yazıklar olsun türktelekom sana 15 senelik abonene böyle söylüyorsun numaramı başka oparatöre taşıyorum
  • dün misafim vardı arkadaşı otobüs durağından alacağım aradım telefon çalmıyor aradığınız numaraya ulaşılamıyor,istanbulun göbeğinde oluyor bu durum bedava verseler yine almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar lütfen dinleyin. Deprem le yemin ederim alakası yok!

2 senedir ucuz olduğundan tt kullanıyorum.
    Evde bir tane iphone 7 birtane samsung note birtane iphone 6s var

3 telefonunda hiç bir sorunu yok
    3 telefonda tt hat faturalı kullanıyor
    2 si normal 1 tanesi prime

Telefonlar 4g gecince ful gösteriyor arama geldiğinde ulaşılamıyor diyor.
    İnt komple kapatıyorum yine full çekiyor ama ulaşılmıyor. Ucak moduna alıp tekrar uçak modundan cıkarıyorum o zaman ulaşılıyor.
    3g gecince 2-3 dişe düşüyor arama geliyor ama int yavaş

Ben gün içerisinde farklı lokasyonlarda arama yapıyorum şebeke hatası oldu diyor aramıyor. Tekrardan deniyorum arıyor.
    Telefonla görüşme yaparken bakıyorum 4g gitmiş 3 g gelmiş bazende komple int kapatmadan görüşme yapılmıyor.

Bir çok arkadaşım dostum tlf değiştir diyor diyorum tlf sorun yok.

Bu söylediklerim şikayet amaçlı değil sizi bilgilendirme amaçlıdır.

Eğer bu sorunları yaşamış ve farklı operatöre geçmeden bu sorunları çözmüş varsa lütfen bir pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 19 Ekim 2019; 8:5:34 >

• Müşteri kaybedince dagıtmaya baslamıs.artık cok gec 3 senelik müşterine kazık atma devri bitti.hoccakal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetten başvuran var mı?,sim kartı tt saha ekipleri mi teslim ediyor yoksa kurye firmalarına felan mı veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Müşteri kaybedince dagıtmaya baslamıs.artık cok gec 3 senelik müşterine kazık atma devri bitti.hoccakal
    Hocam zaten faturalı eski müşterisine vermiyor bu tarifeyi. ŞArtlarda taşıma falan demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

Dostlar lütfen dinleyin. Deprem le yemin ederim alakası yok!

2 senedir ucuz olduğundan tt kullanıyorum.
    Evde bir tane iphone 7 birtane samsung note birtane iphone 6s var

3 telefonunda hiç bir sorunu yok
    3 telefonda tt hat faturalı kullanıyor
    2 si normal 1 tanesi prime

Telefonlar 4g gecince ful gösteriyor arama geldiğinde ulaşılamıyor diyor.
    İnt komple kapatıyorum yine full çekiyor ama ulaşılmıyor. Ucak moduna alıp tekrar uçak modundan cıkarıyorum o zaman ulaşılıyor.
    3g gecince 2-3 dişe düşüyor arama geliyor ama int yavaş

Ben gün içerisinde farklı lokasyonlarda arama yapıyorum şebeke hatası oldu diyor aramıyor. Tekrardan deniyorum arıyor.
    Telefonla görüşme yaparken bakıyorum 4g gitmiş 3 g gelmiş bazende komple int kapatmadan görüşme yapılmıyor.

Bir çok arkadaşım dostum tlf değiştir diyor diyorum tlf sorun yok.

Bu söylediklerim şikayet amaçlı değil sizi bilgilendirme amaçlıdır.

Eğer bu sorunları yaşamış ve farklı operatöre geçmeden bu sorunları çözmüş varsa lütfen bir pm atsın
    Ben de deprem sonrası Vodafone a geçenlerdenim. Eskiden internette gezerken birisi aradığında, telefonla görüşme bittikten sonra İnternete giremezdim. Uçak moduna alıp açtıktan sonra İnternete giriliyordu ama ben suçu telefonda buluyordum o zamanlar tabi güncelleme gelsin de düzelir falan diyordum. Şu an Vodafone a geçtim. Aynı sorunu yaşamıyorum. Lakin Vodafone İnterneti de sanki fazla fazla yazıyor gibi geldi. 8 gb avea yeterken 10 GB Vodafone yetmiyor bir değişik.

• Çekim gücü konusunda falan prime'ın bir avantajı var mı?

• Bizde de tam tersi evde vodafone daha kötü çekim gücüne sahip
    Türk telekom daha iyi çekiyor, arkadaşımnda iş yerinde vodafone çekmiyor iken türk telekom çekiyor

• 4 sene tt faturalı kullandım. Prime da olsa hiçbir fark yok hepsi aynı. Full çekiyor gösterir ama sayfaları zar zor yüklerdi. Öğrenci olunca mecburen kullandım ama çekilecek dert değil. Depremden sonra bazen ulaşılamama sorunu halen var daha dün birini ararken yaşadım. Şimdi diğer iki operatörde de iyi teklifler oluyor değerlendirin bence.

• Sadece numara taşıyana veya yeni hat alana diyor?

* Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

** Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozserdar2834

bu arada isyan etmeden edemeyecegim geçen sene bu tarifeden yararlandım tahatüt bitti illlahah iettirdiler kimi arasan ara nereyle görüşürsen görüş 55tlden altına teklif vermez dediler bu geçen sene oluyor yazıklar olsun türktelekom sana 15 senelik abonene böyle söylüyorsun numaramı başka oparatöre taşıyorum
    Bende ayni, burunlarindan kil aldirmiyorlar. Bende farkli operatöre geçiyorum

• Bırakın şu telekomu. Bedava verse ne yazar.
    Ankarada aynı konumdan test yapılmıştır. En baştaki Turkcell onun altındakiler vodafone.
    Telekomun rezil hızı yazıyor zaten.

Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL!

• https://www.speedtest.net/result/8687192133

Prime 15gb 43 tl veriyorum. Maalesef taahhüt var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Kablonetin değeri güzel.

• stserkan kullanıcısına yanıt
    Vodafone da rezil ve pahalı ankarada edge çeken yerler var yahu.
  • stserkan kullanıcısına yanıt
    Turktelekomprime hocam. Masaüstü sitesi chorome ile. Belki uygulama daha hızlı verir. 2. Katta bulunan Evimdeki değerler. Vodafone evimde hiç çekmiyor. Balkona çıkmam gerekiyor. Turkcell lifecell ile benzer hızım vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 19 Ekim 2019; 15:5:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Connections multi diyor ve kablonet+ttelekom var. Bu yüzden o her ikisi de acıkmış gibi algıladım.
    Primein çekişi ile normal telekom tarifesinin çekişi farklı mı ben anlamadım?

Kendi tecrübemi soyleyim. Önce tt kullanıyordum. Çok memnun olmasam da idare ediyordum. Deprem rezilliginden sonra vodafona geçtim. İnternetj fena değildi ama ses kalitesi berbattı. Ertesi gün turkcelle geçtim hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stserkan -- 19 Ekim 2019; 15:32:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.