Şimdi Ara

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
5
Favori
13.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 Mbps 35 gb tı 56 tl ye alsak eğer yetmezse sonradan 35 Mbps 65 tl lik veye daha yüksek pakete ücretsiz geçebilirmiyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

forumdaki turknet sevicilerine kanıpta sakın ola yaklaşmayın, turknet pişmanlıktır.
    sizi uyarıyorum. sebebini merak edenler eski mesajlarıma bakabilir veya özelden yazabilirler.

o kadar uzun ve dataylı yazacak ne benim ne de okuyacak kadar sizin vakti yok.

Turknetten uzak durun, kendilerine bir çok defa şans verdim adam gibi hizmet veremediler.
    Telekoma geçtim kafam rahat stabil ve vad edilen hızda bağlantı alıyorum..
    Kanıtlarıyla sunarım isteyen gelsin özelden.

Sorun yaşamayan da yaşayacağı günü beklesin, o kadar diyorum...

Türk Telekom dan çektiğimi kimseden çekmedim Allah a yakın bana uzak olsun, 1 sene ye yakında TAAHHÜT süz hizmet gibi hizmet alıyorum isteyene her türlü kanıt sunarım. Ayrıca ben turknet e geçmeden önce bulunduğum lokasyon için hertürlü araştırma yaparak geçişimi sağladım Ülkenin 4 bir yanında 4 4lük hizmet veren operatör zaten yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

100 Mbit 100 GB AKN vodafone net'e 70 lira ödüyorum. 85 lira pahalı.
    tt kadar rezil bi firma görmedim bu arada. 1 ay fln önce tivibu taahhütü verdim, ve o günden beri 3 gün fln izledim. sonra bi kayıt açtılar 3 haftadır ne arayan var ne soran. biz arayınca da hiçbir şekilde teknik servis ile görüşemiyoruz. anca hergün otomatik sms atsınlar çalışmalarımız devam ediyor diye, ne yapıyorlarsa artık bizle sorunu konuşmadan.

Sitesinde 80 lira diyor nasil 70 oduyorsunuz?

• 16 mbps akşam kaça düşer. Yerel bir firmadan internet aldım, günlük 1.5 gb kota dolduktan sonra gün içi 15:00-24:00 arası hız 3 mbps'ye düşer. Diğer zamanlar kota ve sınırlama yok 12 mbps'den bağlanıyorum, aylık 30 lira ödüyorum, bu tarife de avantajlı, sürekli 16 verecekse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TinyAngel

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

forumdaki turknet sevicilerine kanıpta sakın ola yaklaşmayın, turknet pişmanlıktır.
    sizi uyarıyorum. sebebini merak edenler eski mesajlarıma bakabilir veya özelden yazabilirler.

o kadar uzun ve dataylı yazacak ne benim ne de okuyacak kadar sizin vakti yok.

Turknetten uzak durun, kendilerine bir çok defa şans verdim adam gibi hizmet veremediler.
    Telekoma geçtim kafam rahat stabil ve vad edilen hızda bağlantı alıyorum..
    Kanıtlarıyla sunarım isteyen gelsin özelden.

Sorun yaşamayan da yaşayacağı günü beklesin, o kadar diyorum...

Türk Telekom dan çektiğimi kimseden çekmedim Allah a yakın bana uzak olsun, 1 sene ye yakında TAAHHÜT süz hizmet gibi hizmet alıyorum isteyene her türlü kanıt sunarım. Ayrıca ben turknet e geçmeden önce bulunduğum lokasyon için hertürlü araştırma yaparak geçişimi sağladım Ülkenin 4 bir yanında 4 4lük hizmet veren operatör zaten yok.

Hocam bende yazdıklarınızın aynısını Turknet için söyleyebilrim. Hem Ümraniye çakmak hem kadıköy kozyatağı bölgesinde cidden çekmediğim sıkıntı kalmadı ve TT ye geçerek kurtuldum. Şu an kafam oldukça rahat, önemli olanda bu benim için. Yoksa TT avukatı veya çalışanı değilim.
    Demek ki lokasyondan lokasyona çok değişiyor bu konular ve herkesin bulunduğu bölgeyi iyi analiz etmesi gerekiyor.
    Yinede günün sonunda ana dağıtıcı TT olması sebebiyle elinin daha güçlü olduğunu ve diğer İSS lere göre sorunlara çözümlere çok hızlı bir şekilde müdahele edeceğini düşünüyorum. Sırf bu sebeple kafam daha rahat. Çünkü ben Turknetin destek konularında çok çok aciz kaldığına tanık oldum.

• sozlesme bittikten sonra kapatma kaydi olusturduk.Tekrar aradilar 16mbps 39tl aldik

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

24 Mbps 35 gb tı 56 tl ye alsak eğer yetmezse sonradan 35 Mbps 65 tl lik veye daha yüksek pakete ücretsiz geçebilirmiyiz

Evet geçebilirsiniz. Mevcut paketten daha pahalı pakete geçiş yolu açık oluyor.
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler .inşallah 24 Mbps 35 gb lık pakete başvuru yapacağım bi deneyim yeterli olacağını düşünüyorum. Türksat uydunet 10 Mbps 50 gb bile yetiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 10 Ağustos 2017; 15:31:3 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    İlk 6 ay 40 TL . Sonraki 18 ay 80. Ortalama 70 yapıyor. Şimdi baktım ilk 3 ay'a cevirmisler onu, ben aldığımda bu şekildeydi

• justinxnitsuj kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sagolun

• Aslında eskiye göre fiyat iyi sayılır ama Türk Telekom da her şeye(modem kurulumu, alo paket, yeni abonelik ücreti v.s.) ayrı ücret koymuş taahhütlü fiyatlara dahildir demiş. Zaten sıkıyorsa taahhütsüz gir ilk başlangıç için 500-600 lira para vermen gerekir herhalde. Soygun resmen.
  • en az 24 mbps olan paket verilen linkte 74.90 TL olarak görünüyor. Acaba kampanya değiştirildi mi? Akn ise 100 gb. Hız 35 mbps. Ayrıca telefon da bağlatılsa fiyat değişmiyor, aylık 18 TL olan sabit telefon ücreti indirimli 10 TL olup fiyata dahildir diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

sozlesme bittikten sonra kapatma kaydi olusturduk.Tekrar aradilar 16mbps 39tl aldik

Yalın mı peki akk'si nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

Netspeed var 8mbps hızı (kotasız yani AKKsiz) 40 liraya veriyorlar 16mbps 49 lira

6 ay tahahhüt verilirse bağlantı ücreti bedavaymış

her ilde yok ama olanlar için iyi fırsat diye düşünüyorum. Uzun süreli tahahhüt vermek istemeyenler için

Kendi alt yapılarını kuruyorlarmış sanırım. Eğer öyleyse çok iyi

Turktelekom altyapısıyla oluyor diye biliyorum

• Turknet den hizmet alabilmek için fiber kutusu olmamalı diye bir durum yok. Benim apartmanımda fiber kutusu mevcut ve turknet kullanıcısıyım.

Fiber apartmana kadar geliyor apartman içinde cat 4 yada 6 kablolarla dairelere gidiyorsa turknet kullanabilirsiniz.

Fakat eğer daire içine kadar fiber geliyorsa o zaman turknet den hizmet alamıyorsunuz.

• Btk bin taahhüt içindeki bedellere bir sınır getirmesi gerekiyor... Mesela TT 200tl ye yakın bağlantı ücreti alıyor... Sırf taahhüt bedelini şişirmek için yüksek gösteriyorlar... Yeni bağlantı yapsan 16.gun bozsan ivir zivirla 300 TL den fazla ceza cikiyor

• Turknet varken bu yamyamlarla işim olmaz

• Komşu 75 TL, 25mb hız ve 50 gb akn li netini 1 sene kullanmadan iptal ettirmek istedi 700 lira ceza çıkardılar. 75x12 ay kullanıp ayrıca 900 lira ödediği para var. İptal ettirse bir senede toplam 1600 lira ödemiş olacak sen gelmiş taahhüt diyorsun. Hız mi ? Benim turknet 50 ile , komşunun en fazla 20 ile bağlanıyor. Alt yapı avantajı olmasa ne olacak kim bilir.
    Edit: verdikleri modemi de geri alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 1 Ekim 2017; 13:15:40 >
  • Valla bu sene cetin bir savas verdim TTNET ile. 49.90'a 16 mbps 50 GB AKN'yi alip 24 ay taahhut verene kadar akla karayi sectim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.