Şimdi Ara

Türk Telekom kutu başvurusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
25.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 gün 4 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zQrba (21 mesaj) byJuck (6 mesaj) Turkforce (4 mesaj) serdarski (4 mesaj) Smoch (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yeni binaya taşınacağız ve telekom kutusu bulunmuyor şuan binada tt bayisine gittiğimde bana Gaziosmanpaşa tt merkez binasına gitmemi söylediler(Sultangazi'de oturuyorum), bugün başakşehirde işim var ordaki tt merkez binasına gitsem yine de başvurabilir miyim? Sultangazi'de merkez binası olmadığı için Gaziosmanpaşa'ya bağlı olabilir mi yoksa her merkez binadan yapılabilir mi?

|
    |
  • Yarbay
    4044 Mesaj
    Altyapı yatırımları merkez müdürlüklerden yürütülür. Şubelerden ancak başvuru alırlar o yüzden merkeze gidin.
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Altyapı yatırımları merkez müdürlüklerden yürütülür. Şubelerden ancak başvuru alırlar o yüzden merkeze gidin.

Aslında sorum başkaydı ama gerek kalmadı gitmicem, peki başvursam kaç günde gelip takarlar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 17 Haziran 2014; 15:58:53 >
    |
    |
  • Yarbay
    3606 Mesaj
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

https://ett.turktelekom.com.tr/etmh/istek/IstekGirisiSSUye.do?method=girisGenel

Linkten bildirim oluşturun. Faydası olabilir.

Sağ olun hocam oluşturdum bakalım ama Gaziosmanpaşa'ya gidicem kaçar yolu yok anlaşılan :D
  • Yarbay
    4044 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

quote:

Sağ olun hocam oluşturdum bakalım ama Gaziosmanpaşa'ya gidicem kaçar yolu yok anlaşılan :D

Alıntıları Göster
    Yatırım planı varsa zaten size ortalama zaman verirler.
    Eğer plan yoksa başvuru sayısı belli bir rakama ulaşınca yatırım planına alınır.
    Bu süreç ise ortalama 2 hafta ile birkaç ay arasında sürebilir.

• Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Eğer plan yoksa başvuru sayısı belli bir rakama ulaşınca yatırım planına alınır.

yatırım planı derken anlamadım hocam, şöyle söyleyeyim eski binada hat vardı müteahite verdik binayı işte, yıkıldı tekrar yapıldı yeni binada hat yok şuan neyse bayağı sürecek anlaşılan sağ olun cevaplar için
    |
    |
  • Yarbay
    4044 Mesaj
    quote:

quote:

yatırım planı derken anlamadım hocam, şöyle söyleyeyim eski binada hat vardı müteahite verdik binayı işte, yıkıldı tekrar yapıldı yeni binada hat yok şuan neyse bayağı sürecek anlaşılan sağ olun cevaplar için

Alıntıları Göster
    O zaman durum farklı. Eski binayı yıkarken hatları müteahhit koparmadıysa telekoma gidip bağlantıları yapmalarını sağlayabilirsiniz.
    Bina için tesisat zaten sizin sorumluluğunuzda olduğu için girişten bağlantıları hallederler.

• Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

O zaman durum farklı. Eski binayı yıkarken hatları müteahhit koparmadıysa telekoma gidip bağlantıları yapmalarını sağlayabilirsiniz.
    Bina için tesisat zaten sizin sorumluluğunuzda olduğu için girişten bağlantıları hallederler.

Kabloları ne yaptı bilmiyorum, bina içi tesisat hazır hatta kutunun takılacağı yer bile belli kablolar boşta duruyor, inşallah kesmemiştir hattı
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    5 mart 2014 de telefon hatti icin basvurdum avcilar turk telekom subesine.6 ay oldu hala ses yok
    .
    En temel hizmet hakki olan telefon u bile ist. Orta yerinde alamiyorum.telfon hatti olmadigi icin internet yok.turkcelden cep telfonunda 4 gb sinirsiz 50 tl veriyoruz mecburiyetten.3 kez sikayet ettik sonuc yok.
    |
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    benimde hala baglanmadi haziranda basvurmustum, dun iste sikayetvar.com ve twitter uzerinden yazdim bu sabah iki kere aradilar beni iste yetkiliye bildirdik pazertesi donus yaparlar dedi bakalim ne olacak pazartesi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Sikayetvar in etkisi yok telekoma btk veya bimere yazicaksin hat sahibi kimligi ile.
    |
    |
    zQrba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Sikayetvar in etkisi yok telekoma btk veya bimere yazicaksin hat sahibi kimligi ile.

bilmiyorum hocam ama sikayetvar.com daki sikayetten dolayi aradik dedi eger pazartesi donus olmazsa merkez binasina gitmeyi dusunuyorum

btk ve bimerede yazsam mi acaba cunku hem twit attigim icin hemde sikayetvar sitesinde ki sikayet icin 2 kere aradilar yetkililere bildirildi diye
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Biraz bekle bir cozum olmazsa oraya yazin.
    |
    |
  • Yarbay
    3303 Mesaj
    quote:

quote:

Bina yapılırken müteahhit tarafından konması gereken telefon kutusu için siz uğraşıyorsunuz.

• Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

quote:

Bina yapılırken müteahhit tarafından konması gereken telefon kutusu için siz uğraşıyorsunuz.

işte hocam biz bilmiyorduk müteahhitin koyması gerektiğini söylemedik o da fırsatçı tabii koymadı allahtan her şeyi hazırlamışta sanırım sadece kutu konulacak çünkü kabloları falan her şey hazır kablolar girişte boşta duruyor öylece
    |
    |

• Yarbay
    4044 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

quote:

işte hocam biz bilmiyorduk müteahhitin koyması gerektiğini söylemedik o da fırsatçı tabii koymadı allahtan her şeyi hazırlamışta sanırım sadece kutu konulacak çünkü kabloları falan her şey hazır kablolar girişte boşta duruyor öylece

Alıntıları Göster
    Kablolar duruyorsa gidin bu işlerle uğraşan bir telefoncu yada elektrikçi bulup bağlantılarınızı yaptırın.Ankastre yada santral yoksa telekom gelip birşey yapmaz.
    |
    |

• Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evvvvvvet beyler sabah komşuya türk telekom arızadan gelmişler annemde bizim telefon kutusu yok demiş başvuru yaptık 5-6 aydır bekliyoruz demiş adamlar şuan telefon kutusunu takıyor
  • Çavuş
    93 Mesaj

Biz imde 8 ay oldu basvuralı.sikayet etmekten yoruldum artık vazgectim ugrasmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: claudatur07hasann

Biz imde 8 ay oldu basvuralı.sikayet etmekten yoruldum artık vazgectim ugrasmiyorum

bende twitter - sikayetvar sitelerinden yazdım ama sadece yetkililere bildirildi, yetkililer falan hikaye sanirim sonucta arizaya gelen adamlar yetkili degildir ama suan takiyorlar kutu falan takilmis kablolari bagliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 18 Ekim 2014; 12:32:22 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.