Şimdi Ara

Türk Telekom kutu başvurusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
26.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Çok mu uzun sürüyor?

başvurduktan sonra 5-7 ay arasında gelir diyor ordaki çalışanlar tabii iyi ihtimalle o da, ben şansa arıza ekibini yakaladımda taktırdım ama bu sefer turk telekom tarafından onaylanması gerekiyormuş kutunun 3-4 hafta oldu onaylamadılar ttnet vs. bizim binada bağlantı göremediği için abonelik veremiyor. Kutu için 5 ay bekledik 5 ayda onaylanmasını bekleriz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

quote:

Çok mu uzun sürüyor?

başvurduktan sonra 5-7 ay arasında gelir diyor ordaki çalışanlar tabii iyi ihtimalle o da, ben şansa arıza ekibini yakaladımda taktırdım ama bu sefer turk telekom tarafından onaylanması gerekiyormuş kutunun 3-4 hafta oldu onaylamadılar ttnet vs. bizim binada bağlantı göremediği için abonelik veremiyor. Kutu için 5 ay bekledik 5 ayda onaylanmasını bekleriz artık

Oha desem yeridir... Öyle şey mi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben basvuralı 9 ay oldu hala bir hareket yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudatur07hasann -- 7 Kasım 2014; 16:06:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudatur07hasann

Ben basvuralı 9 ay oldu hala bir hareket yok

Beklemekten vazgeçme, ama normal hayatına devam et.

Bu adamların ne zaman gelecekleri, ne zaman senin işini halledecekleri belli değil.
  • Bu iş böyle olmaz illa tanıdık mı olması gerekiyor bu ne biçim rezilliktir anlamıyorum

• Rezillik kesinlikle pazartesi gittik kutu onaylanmadı diye 1 ay içinde onaylanması lazım diyor adam halbuki 2 ay olacak nerdeyse, tel numarasini aldilar bakalim arayacaklar mi

• zQrba kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir hocam?

• quote:

Son durum nedir hocam?

Hala aynı maalesef, dün ttnet bayisine gittim abone olmak istiyorum ama kutu onaylanmadı dedim, ordaki görevli kutunun numarasını aldı gelip fotoğraf çekerim yollarım tt'ye dedi sonra bi kampanyaya abone oldum. Dediğine göre hafta içi kutu onaylanıp internet bağlanacakmış 3-4 gün sürer dedi. Bakalım ne olacak.

Normalde 1 ayda onaylanması lazımmış kutunun ama ne hikmetse bizimki hala görülmüyor sistemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 7 Aralık 2014; 14:37:38 >
  • Ve mutlu son bu sabah türk telekomdan biri geldi ve kablolara falan baktı onayladığını söyledi gitti, sorun şu ki eve gelen kabloları bulamadı evin hattını döşeyen elektrikçi gelecek akşam o bağlayacak onu bekliyorum. Gittim ttnet'ten modemi de aldım geldim Airtires 5650 verdiler Zyxel olmamasına çok sevindim işin doğrusu

Yani 6 aylık serüvenin sonuna geldim akşam da kablolar bağlandığında tamamdır artık
  • zQrba kullanıcısına yanıt
    Vay : ) hayırlı olsun

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Sağ olun :) Şuan sorun yok kullanıyorum mücadeleden sonra

Sonradan araştıran olursa diye yazayım nasıl yaptığımı;

İlk merkezden başvurduğumuzda 3-5 ay sürer dediler, yalan o. 1 seneden aşağı gelmez hiç takip etmezseniz internette bunun örnekleri var. En az bi 5 ay bekledim ben sonra merkeze gittim bana 7 ayda anca olur dedi o da en iyi ihtimalle. Yan komşuya TT arıza ekibi gelmişti konuştuk onlarla sağ olsunlar taktılar kutuyu ama biz sisteme olağandışı bir şekilde müdahale ettiğimiz için kutu sistemde görünmedi. Bende gittim ttnet bayisine abone olmak istediğimi ama kutunun onaylanmadığını söyledim, ordakilerde tabii yeni abone gelecek nasılsa hemen abone oldum bi pakete ordaki görevlide kutunun fotoğraflarını çekti Tt merkeze yolladı ve 2 gün içinde onaylandı.

Bayideki adamla konuştum biraz, fotoğrafları yollamasam 6 ay daha beklerdin dedi. Anlayacağınız tanıdık falan yoksa gidin abone olacağım falan diyin müşteri derdine yapıyorlar işinizi. Ben kutu meselesi olmasa Superonline kullanacaktım ama mecburen ttnet kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 25 Şubat 2015; 10:14:12 >
  • İyiymiş :) ben bugün tekrar gittim 5 ay içinde 3/4 kere gittim bugün yapılmazsa yarın beni tekrar arayın dedi bakalım ne olacak. Ama tanıdık ve tabiki biraz şans olacak bu işte

• Bu sorundan bende mustaribim. Allah onların belasını versin. Ümraniye'nin dibi Çekme köyde internet bağlatamıyoruz. Resmen şaka gibi arkadaş. Yeni binaya taşındım kutu yokmuş. 3-4 kişi başvurdu 2-3 ay önce. Hala ses seda yok. Ne yapacağımı şaşırdım kaldım. Online oyun alışkanlığı var bende. İş sonrası bir iki el atıp stresimi gidermek istiyorum ama sağ olsunlar psikolojik bunalıma sokuyorlar beni. En son gideceğim ve binalarını ateşe vereceğim.

Sonuç olarak öğrenmiş oldum yeni binaya taşınıyorsan mutlaka internetin olup olmadığını sorgula. İnternet olmadıktan sonra saray olsa ne yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Sağ olun :) Şuan sorun yok kullanıyorum mücadeleden sonra

Sonradan araştıran olursa diye yazayım nasıl yaptığımı;

İlk merkezden başvurduğumuzda 3-5 ay sürer dediler, yalan o. 1 seneden aşağı gelmez hiç takip etmezseniz internette bunun örnekleri var. En az bi 5 ay bekledim ben sonra merkeze gittim bana 7 ayda anca olur dedi o da en iyi ihtimalle. Yan komşuya TT arıza ekibi gelmişti konuştuk onlarla sağ olsunlar taktılar kutuyu ama biz sisteme olağandışı bir şekilde müdahale ettiğimiz için kutu sistemde görünmedi. Bende gittim ttnet bayisine abone olmak istediğimi ama kutunun onaylanmadığını söyledim, ordakilerde tabii yeni abone gelecek nasılsa hemen abone oldum bi pakete ordaki görevlide kutunun fotoğraflarını çekti Tt merkeze yolladı ve 2 gün içinde onaylandı.

Bayideki adamla konuştum biraz, fotoğrafları yollamasam 6 ay daha beklerdin dedi. Anlayacağınız tanıdık falan yoksa gidin abone olacağım falan diyin müşteri derdine yapıyorlar işinizi. Ben kutu meselesi olmasa Superonline kullanacaktım ama mecburen ttnet kullanıyorum.

Uydunet dışında aklına gelebilecek bütün firmalar Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Uydunet belirli bölgelerde var.

Peki ben desem ki bana acilen telefon bağlayın. O zaman bağlarlar mı acaba? Sadece internet isteyince takmıyorlar sanırım.

Çalışıyorum sürekli gidip takip edemiyorum maalesef. Ne yapacağım ben ya. Geçen gece oyunun icon'una bakıp az kalsın ağlıyordum. Son çare gidip ya 3g internet alcam. Yada evden taşıncam.
  • deathness666 kullanıcısına yanıt
    Takmıyorlar gene yoğun oluyor altyapı ekibi ondan.
  • Ben yaklasik 7 aydir bekliyorum Allah belalarini versin.

Turktelekomdan baska nasil net olanagim olabilir arkadaslar 3g 3 operatorde vasat konumda varmidir bir yolu

• mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    Ben 3g kullanıyorum. Oyun oynatmaya yetiyor. En azından l4d2 oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Ben 3g kullanıyorum. Oyun oynatmaya yetiyor. En azından l4d2 oynayabiliyorum.
    Arkadaşlar merhaba, ben de geçenlerde yeni bir binaya taşındım ve internet hizmetini nakil ettirmek istediğimde altyapı yok dendi. Önce türk telekom müdürlüğüne gidildi dilekçe yazıldı ancak sorunun çözümünün 3 ayı bulabileceği söylendi. Ardından şikayetvara şikayet ettim ancak sonuç olarak sadece telekom tarafından bilgilerimiz alındı. İnternet ve telefon hizmetini dondurduk lakin vermedikleri hizmete adamlar hala fatura yazıp sms ile yolluyorlar. Dedik bari kendi adıma yeni bir başvuru yapalım. Neyse başvuruyu yaptık ve yine aynı sorun ile karşılaştık. Apartmanda oturan ve sabit telefonu olan birisi varsa onun numarasını alın kontrol edelim dediler. Zoru zoruna numara bulduk verdik bu seferde sizin için aktif bir port yok gibisinden bir şey söylendi. Dedim ekip gönderemiyor musunuz? Maalesef bu gibi sorunlara biz bakmıyoruz dendi. Şimdi son çare olarak bimere başvuru yapacağım internetten. O da olmadı arkadaşın yaptığı gibi ttnet şubesine gidip yeni başvuru açtırıp durumu anlatıp bir de öyle deneyeceğim artık.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Şikayetvari sallamazlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.