Şimdi Ara

Türk Telekom kutu başvurusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
26.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimerden olumlu geri dönüş alır mıyım peki sizce? Form doldurup gönderdim bu arada halihazırda.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize iki senede geldi kolay gelsin

• Yeni tasindigim bina icin nakil basvurdum ancak kutu yok deniliyor,iptal ettirecegim bu sureci beklemek yerine cezasida olsa belki bir çare olur .

• circumciser C kullanıcısına yanıt
    Durumu anlat, ceza olmadan iptal etti superonline bizim interneti.

Yanlış hatırlamıyorsan adresin olduğu bi belgeyle (fatura vb.) altına "İnternet paketimin yeni binada kutu bulunmadigi icin iptal yada dondurulmasini istiyorum" gibi bir cumle yazip faxlamani isteyecek. Buyuk bir ihtimallede iptal edeceklerdir. Arayip sorarsan daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Durumu anlat, ceza olmadan iptal etti superonline bizim interneti.

Yanlış hatırlamıyorsan adresin olduğu bi belgeyle (fatura vb.) altına "İnternet paketimin yeni binada kutu bulunmadigi icin iptal yada dondurulmasini istiyorum" gibi bir cumle yazip faxlamani isteyecek. Buyuk bir ihtimallede iptal edeceklerdir. Arayip sorarsan daha iyi olur.

Teşekkür ederim deneyeceğim

• 1 Temmuz 2014'de yeni apartmana taşındım. 4 Temmuz 2014'de apartmana şebeke bağlanması için başvuruda bulundum. Şu an 11 Haziran 2014. 11 ay geçmiş. Bu süre boyunca sikayetvar.com dan 4 kez, twitterdan 8 kez, btk dan 3 kez şikayet ettim. Psikolojimin içine etti. Sosyal hayatım falan da yok. Bütün gününü bilgisayar başında internette geçiren biriyim. Allah belasını versin böyle şerefsiz firmanın. Az önce sikayetvarda bir adamın 3 yıldır bağlanmadığını gördüm. İyice sinirlerim bozuldu.

İlk 2 aydan sonra farklı apartmandaki komşulardan rica ettim, ancak pek istekli davranmadılar. Dayanamayıp, pencereden wifi alıcı uzatıp etraftaki tüm ağları teker teker hacklemeye çalıştım. O günden bugüne 4 ağ hackledim. Hayvan gibi linux kullanmayı öğrendim, wep,wps,wpa,tkip,aes gibi bir sürü protokolün tüm ayrıntılarını öğrendim. Ne kadar ağa bağlanabilsem de, bağlantı hiç bir zaman iyi olmadı. Zaten kablosuz internet, oyunlarda pek iyi değil, bir de buna bir ton beton ekleyince iyice verimsiz oluyor. Ama beni asıl delirten, bunca zamanda Türk Telekom'un beceriksiz ekibi gelip 10 metre uzaktan kablo çekemedi buraya. Hatırlıyorum daha 3-4 yıl önce Eskişehir'de benzer bir işleme ihtiyacım olmuştu. En fazla 1-2 ay süren bir işlemdi. Şimdi 11 ay geçti ve hiçbir şey yapılmadı. En sinir eden şey de Türk Telekom'un tavrı. Adamların sülalesine küfretseniz yine de milyon çeşit duruma verdikleri yanıtın tıpatıp aynısını veriyorlar. Bana bahane olarak size şebeke bağlayamıyoruz, çünkü apartmanınıza şebeke bağlanmamış diyecek kadar da gerizekalı bir firma. Adamlara sorsan dünya firması bir de.

• Casablanca bende ayni durumdayım kardeşim online oyun manyagiyim hersene yazı iple çeker geceleri sabaha kadar oyun oynarım. Ama bu sene yeni bir binaya tasindik. Apartmanda değil kutu hat bile yok.başvuru yaptik.hala gelmediler.4 ay oldu.pazartesi gidicem mudur ile konuşucaz.iyi bie haber çıkarsa direk buraya yazacağım.

• Arkadaşlar,

kablo tv'nin uydu netine başvurmayı neden düşünmediniz?

ben Ocak/2013'ten beri kablo tv'nin internetini kullanıyorum. 50 mbps hız abonesiyim, aldığım ortalama hız 45-48 mbps civarında.

TT Net daha yeni yeni fibere geçiyor..

kablo net kullandığınızda türk telekom'a bağımlı kalmıyorsunuz.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet

bu linki inceleyin.

sokağınızda veya mahallenizde yoksa muhtara söyleyin talep toplasın..
  • Kardes ambarlida oturuyorhm istanbul avcilar var bizim burda uydunet altyapısı basvurduk mail geldi talebimiztalebiniz alindi felan diye 1 hafta oldu ses yok

• Birde hatali parametre diyor bunun anlamı nedir hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: casablanca

1 Temmuz 2014'de yeni apartmana taşındım. 4 Temmuz 2014'de apartmana şebeke bağlanması için başvuruda bulundum. Şu an 11 Haziran 2014. 11 ay geçmiş. Bu süre boyunca sikayetvar.com dan 4 kez, twitterdan 8 kez, btk dan 3 kez şikayet ettim. Psikolojimin içine etti. Sosyal hayatım falan da yok. Bütün gününü bilgisayar başında internette geçiren biriyim. Allah belasını versin böyle şerefsiz firmanın. Az önce sikayetvarda bir adamın 3 yıldır bağlanmadığını gördüm. İyice sinirlerim bozuldu.

İlk 2 aydan sonra farklı apartmandaki komşulardan rica ettim, ancak pek istekli davranmadılar. Dayanamayıp, pencereden wifi alıcı uzatıp etraftaki tüm ağları teker teker hacklemeye çalıştım. O günden bugüne 4 ağ hackledim. Hayvan gibi linux kullanmayı öğrendim, wep,wps,wpa,tkip,aes gibi bir sürü protokolün tüm ayrıntılarını öğrendim. Ne kadar ağa bağlanabilsem de, bağlantı hiç bir zaman iyi olmadı. Zaten kablosuz internet, oyunlarda pek iyi değil, bir de buna bir ton beton ekleyince iyice verimsiz oluyor. Ama beni asıl delirten, bunca zamanda Türk Telekom'un beceriksiz ekibi gelip 10 metre uzaktan kablo çekemedi buraya. Hatırlıyorum daha 3-4 yıl önce Eskişehir'de benzer bir işleme ihtiyacım olmuştu. En fazla 1-2 ay süren bir işlemdi. Şimdi 11 ay geçti ve hiçbir şey yapılmadı. En sinir eden şey de Türk Telekom'un tavrı. Adamların sülalesine küfretseniz yine de milyon çeşit duruma verdikleri yanıtın tıpatıp aynısını veriyorlar. Bana bahane olarak size şebeke bağlayamıyoruz, çünkü apartmanınıza şebeke bağlanmamış diyecek kadar da gerizekalı bir firma. Adamlara sorsan dünya firması bir de.

Bulundugum yerde superonline fiber veya uydu net yok.

Yeni bina oldugu icin telekom kutu yok diyor.

2015 yilinda turk telekoma muhtac kaliyoruz,millet aya cikar biz eve internet alamiyoruz istanbul eyupte.

• bende aynı durumdayım ve burada yazılanları okuyunca hepten daraldım. internete iş konusunda da bağımlıyım, müteahhit tt ye başvuru yaptık ama ne zaman gelirler belli değil diyor. ne halt edecem bilmiyorum. bu adi telekomcuların millete yaptığı eziyete bakın yahu, rezalet.
  • Ben başvuru Yaptım 1 ay sonra başladım BTK ya şikayetleri yollamaya aradan 20 gün geçti yaklaşık 2 ayda hat Telekom kutusu felan BTK ceza basıyormuş devamlı şikayet edin en fazla 2 ayda bağlanır.Adamlar beni Arıyor abi daha şikayet etme Cumartesi hattı çekip Bağlıcaz diye Komşular toplanın herkes BTK şikayet etsin tabi tek ben şikayet ediyordum orası ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 1 Ağustos 2015; 20:06:26 >
  • Apartmanında kutu olmayanLar için önerebileceğim direk uydudan uydu net var.

Şu Linkten çanak antenLe internet olayı hakkında bilgi alabilirsiniz. Uydu internetin çift tarafLı ve tek tarafLı seçenekleri var
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Uydu_interneti

Ayrıca şu linklere de bakabilirsiniz
    http://www.satinternet.com/tr/
    http://uzaynet.com.tr/avanti/
    http://kasat.com.tr/
    http://www.esertelekom.com/home.php?Sayfa=hizmetdetay&Id=9
    http://www.isnet.net.tr/tr-TR/Hizmetlerimiz/Uydu-Hizmetleri/
    http://go2sat.net/aboutus

• arkadaşlar,

bu kutu takılma süre zarfında aylık fatura yine de geliyor mu? boşuna fatura mı ödeyeceğiz bu kadar süre? dondurma gibi bir işlem yapılamıyor mu?

bilgi verebilir misiniz?
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Durumu anlatırsan dondururlar yada iptal ederler. Tahhaüt olmasına rağmen superonline iptal etti sorunsuz

• quote:

Durumu anlatırsan dondururlar yada iptal ederler. Tahhaüt olmasına rağmen superonline iptal etti sorunsuz

sanırım ben yanlış konuya yazdım. ben sabit hattan bahsediyorum. benim de superonline zaten. onlarla görüştüm. siz nasıl isterseniz dediler.. dondururuz, iptal ederiz, her yola geliyolar.

benim durumum sabit hattan yana..
  • Süperonline ise pek fazla sorun yapmazlar yalnız Türk Telekom yane TTnet olduğu için adamların sülalesi rahat olduğu için sıkıntı çekiyorlar her şirket dört dörtlük değil yalnız bu kadar rahat şirket olduğundan dolayı bu insanlar Sıkıntılar çekiyor yapacak bir durum yok mecbur katlanacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

sanırım ben yanlış konuya yazdım. ben sabit hattan bahsediyorum. benim de superonline zaten. onlarla görüştüm. siz nasıl isterseniz dediler.. dondururuz, iptal ederiz, her yola geliyolar.

benim durumum sabit hattan yana..

evet arkadaşlar,

1 ay oldu hala telekom kutusunu takmak için ne gelen var ne giden... BTK sitesinden şikayet talebinde bulundum.

bakalım süreç değişecek mi?

tekrar soruyorum. bu kutu takılma sürecini hızlandırmak için ne yapılabilir?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.