Şimdi Ara

Türk Telekom Modem İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi forumlar Türk Telekom fiber 500 mbit internet bağlattım eve yanında ayda 20 TL kiralık modem verdiler ancak aynı özelliklerde modemim var. Müşteri temsilcisine bu modemi iade edip wifi 6 bir modem istediğimi söyledim ancak bunu talep edemeyeceğimi söylediler ozaman bu modemi iade edip kendi modemimi kullanmak istiyorum dedim o konu hakkında bilgimiz yok dediler bu konuyla ilgili ne yapabilirim şimdiden teşekkürler.

• BTK, firmalara FTTH altyapıda fiberi sonlandırma şartı koşuyor. O yüzden firmalar o router'ı size mecbur veriyorlar. Bazı firmalarda cihaz kirası aylık tarife ücretine dahil ama Türk Telekom'da cihazlar ücretsiz olmadığı için kullansanız da kullanmasanızda kira ödüyorsunuz. Maalesef durum saçma olmasına rağmen böyle...

Eğer sizinle aynı durumdaki insalarla birleşir, hep beraber hukuk yoluna gider THH veya Tüketici Mahkemesi aracılığıyla emsal karar çıkarttırabilirseniz bir çok kişi bu dertten kurtulabilir...

• Yani çok saçma ben bu modemi istemiyorum aynı modemden bende var 500 mbit bağlatıyorum ancak 2 yan odaya gidince 200 mbite düşüyor ne anladım bu işten böyle çağ dışı bir uygulama olabilirmi ben istemiyorum wifi 5 i şu Türk Telekoma ne zaman bulaşsam böyle saçma şeyler çıkıyor karşıma sadece o firmanın fiberi var diye mecbur bulaştım yine şu firmaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.