Şimdi Ara

Türk Telekom kutu başvurusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
26.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 ay kısa zaten adamlarla konuşursan kafadan 3 ay bekle diyorlar. Hızlandırmak için ttelekom merkeze git müdür falan görüşmeye çalış. Okullar açılıyor lazım, işe gidiyorsan evden çalışmam lazım vs. diye abartıcaksın bu yolla yaptıran var internette. Ttnet şubesine git abone olucam falan de paranın kokusunu alsınlar belki onlarda yardımcı olur.
  • Arkadaslar iyi gunler.. ankara da cankaya'nin sinirinda turkozu mahallesinde yeni binada oturuyorum. Ayni sorun bende de var malum yeni bina kutu yok.. bi yol gostercek varmi acaba? Ne yapmam ne etmem lazim? Simdiden tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durum Kağıthanede bende var, süreç hızlandı mı bilen var mıdır, yan sokakta bağlantı var.

• Bu konuda çok yavaşlar
    Aynı yerde,daha fazla başvuru olursa hızlı davranıyorlarmış

• Müteahhitin hatası Türk Telekom'a yükleniyor. Müteahhit elektrik, su, doğalgaz bağlantısı için aylar öncesinden ilgili kurumlara başvuruyor. Ancak Türk Telekom'a başvurmuyor altyapı için. İnsanlar mağdur oluyorlar.

• Kardesim Benimde bir sorum var Türk Telekom Binaya kutuyu koydu yalniz dairelere giden bağlantıyı yapmadılar onu internet kullandığımız yermi yapacak yoksa Türk Telekom mu Bilmediğim için 3 haftadır internetsizim

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes2520

Kardesim Benimde bir sorum var Türk Telekom Binaya kutuyu koydu yalniz dairelere giden bağlantıyı yapmadılar onu internet kullandığımız yermi yapacak yoksa Türk Telekom mu Bilmediğim için 3 haftadır internetsizim

Elektrikçi çağıracaksın yapacak hocam. Çünkü dairelerden gelen hatları bulup ayırıp kutuya bağlaması lazım.
  • 9 ay oldu benimde hala en ufak bir çalışma yok. kutu falan hak getire zaten. btkdan 15 kere falan şikayet etmişimdir. aynı şekilde genel müdürlüğe de gittim. ve sonunda şunu öğrendim bu ülkede arkanda sağlam biri yoksa tanıdığın yoksa bir hiçsin. sadece bir sayıdan, istatistikten ibaretsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

evvvvvvet beyler sabah komşuya türk telekom arızadan gelmişler annemde bizim telefon kutusu yok demiş başvuru yaptık 5-6 aydır bekliyoruz demiş adamlar şuan telefon kutusunu takıyor

3-4 ay sürmüş ama sizin değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

evvvvvvet beyler sabah komşuya türk telekom arızadan gelmişler annemde bizim telefon kutusu yok demiş başvuru yaptık 5-6 aydır bekliyoruz demiş adamlar şuan telefon kutusunu takıyor

Evet 3-4 ay oldu

• quote:

quote:

quote:

Evet 3-4 ay oldu

Bende Küçükçekmece'de yeni bir daire buldum. Bina yeni kutu vs. yok

Bende acaba sizin gibi bekler miyim? 3-4 ay benim için çok uzun bir süre 1-2 ay beklerim ama 3-4 çok fazla

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet 3-4 ay oldu

Bende acaba sizin gibi bekler miyim? 3-4 ay benim için çok uzun bir süre 1-2 ay beklerim ama 3-4 çok fazla

Maalesef türk telekom müdürlüğü zaten direk 3 ay beklersin diyor. İnternette 3 aydan kısa sürede taktıranlar genelde kendi müdahale etmiş oluyor. Ya müdürlüğe gidip konuşuyor baya dil döküyor yada tanıdık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet 3-4 ay oldu

Maalesef türk telekom müdürlüğü zaten direk 3 ay beklersin diyor. İnternette 3 aydan kısa sürede taktıranlar genelde kendi müdahale etmiş oluyor. Ya müdürlüğe gidip konuşuyor baya dil döküyor yada tanıdık.

Süre söylemeleri iyi olmuş

Ev sahibiyle sözleştik pazartesi günü turktelekoma gideceğiz. Eğer derlerse 1 ay falan beklerim ama en az 3 ay derlerse o evi tutmam.

• Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum şu anda. Taşınacağım binada altyapı yok diye internet bağlatamıyorum. Okuduğum kadarıyla aylarca sürecek bir süreç başlayacak. Tecrübeli arkadaşlardan varsa bir kolayını öğrenebilir miyim yer İstanbul Sultangazi.

• ben de aynı durumdayım. daha başvuru bile yapmadım. bakalım kaç yıl sürecek.

• Türk telekomun özelleştirilmeden önceki hantal günlerine geri döndük. O zaman da internet için başvururduk, 3- 4 ay port vs beklerdik. Şimdi de yeni binamıza kutu takmıyor. Gireli 3 ay oldu. Bina sıfır bina. O gün bu gündür cep telefonundan internet ile yetiniyoruz. Daha da ne zaman gelecekleri belli değil. İzmir'deyiz bu arada, merkeze yakın bir ilçe. Öyle köy, kasaba değil. Direk genel müdürlüğe gidip şikayet edersen sokaktan direk kablo çekiyorlar ama bizim ev 5. kat, nasıl kablo çektireyim.
  • Türk Telekom sosyal medyayı sıkı takip ediyor. Ben internet hattı olmayan çiftlik evini 2 ayda baskılarım sonucunda internet sahibi yaptım.

• Eli Gold E kullanıcısına yanıt
    Binayı alırken internet hizmeti var mı ve binayı yapan şirket başvuru yapmış mı diye sordunuz mu?

Evin konumu nasıl , oda sayısı kaç , kaç tane tuvaleti var diye bakıyorsunuz su,elektrik,doğalgaz zorunlu hizmettir internet zorunlu hizmet değildir 1 yıl beklersiniz.
  • Arkadaşlar Telekom kusura bakmasın ama üçkağıtçılık yapıyor. Apartman yöneticimiz geçenlerde bana kutu bağlandığını ve apartmanın komple internet altyapısının hazır olduğunu bildirdi. Ben de bunun üzerine bir kaç servis sağlayıcısını aradım (Türknet, Türkcell vs.). Ancak hepsi de bana bu adreste altyapı görünmediğini söyledi. Ben de en son kızarak Türk telekoma gittim. Onlardan internet alacakmış gibi konuştum. İlgili bayan birisini aradı, telefonda birkaç dakika bir şeyler yaptırdı sonra bana dönerek "Ali bey şu anda altyapınız tanımlandı" dedi. Yani Türk telekom, başka servis sağlayıcılar internet bağlatmasın diye bizim apartmanı sistem üzerinden internetsiz olarak tanımlamış. Sonra sizden internet almak istiyorum deyince bir telefonla hemen açtırıyorlar. Bu ayıptır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.