Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ed_1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.245
Cevap
99
Favori
266.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alternatif işletmeciler, Türknet, millenicom, telekom ile altyapı anlaşması imzalamış superoline, vodafone, netgalaksi gibi firmalar hocam. Superoline ve Vodafone nun kendi fiber hatları da var tabi bazı binalarda.

Hocam öncelikle, binanızdaki tüm dairelerle (çoğunluk yeterli olur) ortak bir dilekçe yazıyorsunuz. İsteyen daireler imzalıyorlar. Örneklerini ilk mesaja yazmıştım. Daha sonra bu dilekçeyi telekom müdürlüğünüzün operasyon büro kısmına veya erişim planlama birimine teslim ediyorsunuz. Takip no almayı unutmayınız.

Corona süreci geçsin, dilekçenizi teslim etmeye gidersiniz.

Burada önemli olan husus, daire sakinlerinin fiber istiyorum demesidir. Binanız çok müsait fiber projesi için, sadece çoğunluğu sağlayın yeterli.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Çok sağolun. Yöneticiyle de görüşelim. Samimiyiz zaten. Hocam bir de altyapı gelirse direkt TT den mi almak lazım yoksa millenicom dan vs de alabilir miyiz? Türktelekom un bu konuda zorunluluğu nedir?
    İstenilen bina ile önceden fiber gelmiş yeni binanın fotosunu atayım sizeTürk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri.
  • Hocam bizim apartman fiber için ortak dilekçe konumuz sizin yazdığınız Madde3'e mi giriyor?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Binaya fiber geldikten sonra, fiber anlaşması olan firmalardan hizmet alabilirsiniz.
    Evet üçü tercih edebilirsiniz. Dilekçeyi hazırlayın, dairelere imzalatırsınız.
    Tamam hocam sağolunn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim, sorun olursa yazabilirsiniz.
  • Bütün dilekçelerden 10'ar tane gönderdim. Bakalım ne olacak Var olan 8Mbit ADSL'den de olacağım sanıım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 22 Mart 2020; 19:31:24 >
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Binanızdaki kişiler dilekçenizi imzaladılar mı? Bireysel başvuru yaptınız sanırım. O da olabilir sıkıntı yok.
    Müstakil bina
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Fiber biraz zor ama VDSL2 alabilirsiniz belki. Gelecek cevapları bekleyin bakalım :)
    Gerek yok fibere VDSL'e razıyım zaten
  • Bu şekilde yazdım yarın gidip il müdürlüğüne teslim edeceğim. Yapmam gereken neler kalıyor?
    Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

• 4 yıl öncesine kadar internet bağlıydı evimize, 6 ay öncesine kadar da komşumun interneti vardı. Apartman kapısının önünde turkcell f/o kutusu var. Turk Telekom dan sadece adsl alsam bile yeterli şu an. Turknet e geçiş yapıp 4 ay uzaktan eğitim için kullanıp bırakıcam. Türk Telekom a yazdığımda altyapı yok dedi, başka biri port yok dedi anlamadım gitti...

• Takip no almayı unutmayınız. Diğer daireler istemiyor mu bu arada?
  • https://www.extranet.com.tr/altyapi/

Bir sorgulama yapar mısınız?
    Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

Daha öncesinden nasıl internet hizmeti aldım anlamış değilim. Uzaydan falan bağlanıyordum galiba sjskslslsl.
    Apartmandakilere sormadım ki kendileri ile geçinebildiğimiz pek söylenemez. Ölücü tipler yani. Ama imza konusunda birşeyler yapılabilir. Ve aynı zamanda 3 ay öncesine kadar alt komşu nasıl internet hizmeti aldı aklım almıyor... O da uzaydan alıyordu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaaCS -- 29 Mart 2020; 17:37:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çıldırmama çelınç... Adres isim soy isim tel aldı ben sana dönüş yapacağım dedi. Dilekçemi de kabul etmedi istediğin kadar dilekçe ver ben bakıyorum dedi...
    12 de açılsın müdürlük gidip dilekçemi vericem sonra da belediyeye vericem. Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satış temsilcilerine planlama da mı yaptırıyorlarmış
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.