Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.245
Cevap
99
Favori
266.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım. Hem ankastre, hem dağıtım kutusundan ankastre gelen kablo sorunlu.
  • CaineLethe kullanıcısına yanıt
    Siz fotoğrafı gönderin ilgili hesaba. Size dönüş yaparlar hocam. Aktarırsınız durumu.
  • Bana fiber yapmıyorlar
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Nedenmiş hocam?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Kabine yakınmışım, internet hızım yüksekmiş. Binamda zaten 4 daire varmış. Yahu böyle neden olabilir mi? Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri 

https://www.speedtest.net/result/10806298675

Konuyu değiştirip sürekli fibere getiriyorum onlarda beni müdürlüğe yönlendiriyor, eskiden talep alıyorlardı en azından.

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

Ahhh fiberim, ahhh cam tutkum Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri 

Bir ara müdürlüğe gidin hocam olmaz mı?

Yine mi sen geldin yüzsüz diyorlar gidemiyorum    Benim bu fiber işini bir şekilde halletmem lazım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 24 Ocak 2021; 20:54:14 >
    Bir kilo baklava ile müdürlüğe gitseniz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bir kilo baklava ile müdürlüğe gitseniz hocam?

Sonra böyle olmasın  

Yok yok olmaz.

Denerim bir ara   faydası olacağını sanmıyorum ama, pek sevmiyoruz birbirlerimizi  

Belki emekli olurlar, yeni gelenlerle kanka olursunuz diyeceğim ama emekliliklerine de çok vardır.

Ah olsalar keşke   Kafada saçları kalmamış halen çalışıyorlar. Bir tanesi işe girdiğinde daha bizim peder yeni evliymiş, o derece küflüler  

• Arkadaşlar biz yeni bir arsa aldık ve bugünlerde üzerine ev inşa ediyoruz müteahhit aracılığıyla. Benim internet hakkımda sorularım var, ilgilenen çıkarsa çok memnun olurum.

Birincisi, evin bulunduğu mahallede fiber internet altyapısı yok. Mahalleye altyapının gelmesi için beklemek mi lazım, telekoma başvurmak mı?

İkincisi, fiber altyapı yok ancak tüm evlerde eski telefon hatları mevcut. Telekoma internet için başvursak, ille de fiber diye mi tutturur, yoksa o bölgede tek telefon hattı olmayan ev olduğu için, kablodan bir tane de yeni eve çekerek kısa yoldan mı halleder? Bana bu kabloyla internet gelse bile yeterli.

Üçüncüsü, evin temeli atıldı ve zemin betonu döküldü, artık kolonlar inşa ediliyor. İnternet başvurusunu ne zaman yapmalıyım? Doğalgaz altyapısı bağlandıktan sonra mı?

• Öncelikle hayırlı olsun, eviniz müstakil mi apartman mı olacak? Süreç buna göre değişebilir
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. 3 katlı apartman olacak ancak şimdilik sadece birinci katı yapacağız.

• O zaman fiber gelme imkanı var hocam. Bölgenin bağlı olduğu müdürlüğe gidip konusabilirsiniz
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. Müdürlüğe gidip konuşacağım.

Hocam TurkNet diyor bizle alakalı değil TT cevap bile vermedi. Yol olmuş 2021 illa bir müdürlüğe mi gideceğiz böyle şeyler için
  • Royals11 kullanıcısına yanıt
    Tt abonesi olmadığın için ilgilenmezler
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.