Şimdi Ara

Türk Telekom'dan mobil abonelere 10 GB'lık özür hediyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
25.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyice sıvadın telekom depremin üstünden saatler geçti yine gitti hat. Hayatım durdu haberleşemiyorum kimseyle. 10 gb verecekmiş bide. Alın o interneti, münasip bir yere ne yapacağınızı biliyorsunuz...

Türk Telekom'dan mobil abonelere 10 GB'lık özür hediyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 27 Eylül 2019; 17:12:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vizyonsuzluğun da bu kadarı, resmen "al şu interneti, sus otur yerine" der gibi ya. Bi de -tam metinde- altyapı yenileme çalışmalarında meydana gelen deprem sebebiyle gibi bir şey sallamışlar. Velev ki öyle olsun, bu bir bahane değil. Neticede fay hattı "şimdi kırılırdım da neyse, tt altyapı yeniliyormuş sonra kırılırım" demeyecek herharde. Dev bir kurumsal firma olmanın gerekçesi olarak hatalarının farkında olduklarını belirtip düzeltmeye çalışacaklarını söylemeleri iyi olurdu, ama kimden neyi bekliyoruz tabii. Bu ülke ve firmaları -çok az bir kısmını tenzih ederim- gerçekten ümitsiz vaka.

• Download yaparım meydanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLithya

Olum abartmayın işte adamlar be güzel telafi veriyor
    Anneme, kardeşime, eşime, en kötüsü de okuldaki oğluma saatlerce ulaşamadım. O an çektiğimi sadece aynı şeyi çeken bilir. Batsın onların telafisi de gb.leri de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 27 Eylül 2019; 17:22:19 >
  • lahnet olsun tt ma 12 gb internetim ola ola mobil erisimi kapatmislar. sebebi azeri oldugum için turist oldugum için böyle saçmalik hiç bir ülkede yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

numaramı bügün taşıdım 3-4 güne geçer inş. ya bina altında olsaydım 10 gb yi napayım hayatım gittikden sonra
    Turkcelle geçseydiniz bari.

• Reklam kokan haraket bunlar
    Bugüne kadar aldığınız paralar haram size helal değil

• çocuk kandırıyorlar
  • Senin vereceğin 10gb bizlerin hayatından değerli değil 1 dk dahi durulmaz bu rezil turk telekomda
  • Bugün deprem olmadı ama Telekom hatları bugünde sıkıntılı..
    Ara arada olsa arama yapmıyor‚ aradığınız kişiye ulaşamıyor diyor. Whatsapp araması ile görüştüm kaç kere. İyice göçtü bunlar...
    10 GB vereceklerine isteyen müşteriye kontratı iptal etme serbestliği tanısalar keşke... 2 ay önce yenilemiştim hatlarımı...
    Deprem gibi acil bir durumda telefonumu 10 saat boyunca kullanamayacaksam‚ ailemin durumunu öğrenemeyeceksem 10 değil 100 GB verseler de umurumda değil.
    Böyle salaklık yapan bir şebekede normalde 5 dk. durulmaz ama kontratla bağlandık bir kere...
  • Bu kampanya sebebi de bu zaten... müşteri kaybetmek istemiyorlar. Kaç kişi dünü hatırlayıp geçer 2 ay sonra..

• 25 26 saat oldu olay geçeli hala arama yapamıyorum. önce şebekeleri düzeltsinler
  • İnterneti yüklenen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil durumda kullanamayacagim baglantiyi ne yapayim? Benim icin tt bitmistir.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Turkcell 2 saatlik çöktü, üç operatör de cortladı birbirinden beter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende az önce Vodafone'a geçiş yaptım. Bir daha uğramamak üzere güle güle Telekom.

• ah bee.bizim milettin profili bu idam et öldür sesi çıkmasın vurun bitsin mantığı.
    ey benim öğrenci arkadaşım 15 liraya aylarca telekom seni sırtında taşıdı yaranamadı.
    turkcel kazık vodafone kafasına göre paket yazıp para kesen bir firma olmasa bilmeyeceğiz bizde.

neymiş depremde kesilmiş adamlar size dört dörtlük hizmet garantisi vermedi ki.siz dört dörtlük ücretmi ödediniz sanki?
    neyle neyi satın almaya çalışıyorsunuz ve gerçekten çok komik oluyorsunuz.buradaki kimse şuan mantıklı düşünmüyor sinirlenip yazmışlar.halbuki bu kurum olmasa yıllar boyunca kazık yiyeceklerini hesaba kimse katmamış.devam edin tebrikler.
  • Türk telekom şahsım için bitmiştir.

• 66 tl cezayı ödeyip turkcelle geçiş başvurusu yaptım...saygılar
  • Var mı hediyesi gelen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.