Şimdi Ara

Türk Telekom'dan mobil abonelere 10 GB'lık özür hediyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
25.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey göz boyamak için... yahu özür dilemiş miydi bunlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanamayacak karı interneti vermiş 🤣

• Bu depremin kazanı turkcell kaybedeni telekom.

• Nasıl alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi rüşvetle çözmeye alışmış bunlar, alın 10 u dün geceyi unutun demişler.
    Taraftar hatları ve bimcell vs dahil mi rüşvete?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2ay sonra taahhütüm bitiyor zaten 10gb kullanır öyle geçeriz. Bence siz bir altyapı çalışmasına başlamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dümen -- 27 Eylül 2019; 15:38:38 >
  • Allah belalarını versin bizim pttcell ve bimcell hatlarda da servis yoku internet hediyesi vermiyorlar

• Turkcell deprem anında kesilmiş oysaki Türk Telekom depremden yaklaşık 30 dakika sonra kesintiye uğradı..

• Lazım olunca kullanamayacaksak, 100 GB verseniz neye yarar.
    Önemli olan, ihtiyaç anında kullanılabilir olmaktır,
    Telefonun çekmediği yerde, ucuz olmasının bir anlamı yoktur.

• teknoloji41 T kullanıcısına yanıt
    Bende onu farkettim şebeke gece sularında 23:00 gibi geldi.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • var gücünüzle çalışmış olsaydınız dün bu rezilik yaşanmazdı sayın telekom. Senin vereceğim 10 gb internet benim o süreçte ailemden haber alamamamı asla telafi etmez. Cebimizde megapikseller , gb lar amoledler taşıyoruz, binlerce lira para veriyoruz, en hızlısını almayı arzuluyoruz bunların ama en temel işlevi olan "arama ve haber alma" işlevini kullanamıyorsak ceplerimizde çöp taşıyoruz demektir.

• Bütün Türkiye ye şebeke problemi yaşatmakla kalmadı, bir de taraftar hatları, bimcell pttcell vs. hediye dışı bırakarak temelli irrite etti, zihniyetini sevdiğimin! arap telekomu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kaz altinda Yotube mu izleyecegiz? Asagilik TT, Turkcell

• Turkcell altyapısını kullanan başka operatör var mı ? Vodafone kullanmıştım o yüzden Turkcell soruyorum.

• İŞTE ŞİMDİ KARTLAR YENİDEN KARIŞTIRILIP DAĞITILIR.
    BİZİM MİLLETİMİZ HEDİYEYİ SEVER.

Zaten bugün öfke ile kalkıp hatlarını taşımak Turkcell bayilerine giden Turk Telekomlular bayilerde kendilerine sunulan fiyatları duyunca "oha 2 katı" deyip geri adım attı.
    Bizzat bugün bizzat yaşadım bu durumu. Dün Turk Telekoma çok kızıp bugün Turkcell'e gidip hattı taşıyacağım diyen bir tanıdığım (ailesinde 4 hat da Turk Telekom),yaklaşık yarım saat önce beni aradı ve neredeyse 2 katı ya,biraz daha kullanalım yine göçerse taşırım dedi.
    Oysa o kadar anlattım 3 çocuğun var,onların kimlikleriyle 4 hattını da GNÇ tarifeleri yap,turk telekomla aynı fiyata hatta daha uyguna geliyor diye. Ben 10 GB internete 29 TL veriyorum,sil süpürden de geliyor,şebeke içi sınırsız konuşuyorum bütün konuştuklarım Telekomlu falan diyerek taşımaktan vazgeçti.Durum bu..
    Dün yaşanılanlar o anlık sinirmiş.

Turkcell'e alışanlarda Turkcell takıntısı var,Turk Telekom kullananlarda Turk Telekom takıntısı.
    Ben yıllardır Turk Telekom kullanıyorum,şuan çok uyguna Turkcell GNÇ Pro da kullanıyorum ama ne bileyim Turkcell'i sevemiyorum hizmeti iyi olsa da. Turk Telekom'a her şeye rağmen içimde bir sevgi sempati var.
    Büyü mü yapıyor Turk Telekom ne.

• Telefonum çift hatlı Turkcell ve Arapcell'i aynı anda kullanıyorum ve arada uçurum var. Kriz anında saatlerce cortlaması şebekenin ayrı rezillik. Turkcell kadar aboneleri de yok bunların. Faturalı hatta verdikleri volte gibi hizmetleri faturasız hatlara vermemesi de ayrı bir vaka. Kısaca uzak durmak lazım bunlardan. İstanbulun göbeğinde 4g'leri bile çekmiyor bunların ne yapayım bunların 10gb'tını.

• Çok geç, birazdan önce turkcell e geçiş yaptım.

• YouTube değilde Instagram da veya Facebook da dolana bilirsin 😂

• Kemal SUNAL
    Zamansız gelen paranın üstüne ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.