Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu pakette olup fibere geçen var mı. Ben adres değiştirdim. Olduğum yere fiber geldi. Fiberin modemini getirtip kurdular ücretsiz

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben Ankara da ikamet ediyorum almak istiyorum nasil ulaşabilirim size

• s.volkan kullanıcısına yanıt

• Ben de tam hız alıyorum . Ama tam olsa ne olur

Velhasın 29 liraya film indirip dizi indirip izleyebiliyorum benim için sorun yok. Gayet kullanışlı benim için. Telefonda kullanmıyorum zaten.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Aynen guzel tarife bana yetiyor 20 gb akn olsa ne yazar insallah yıl sonu akn kalkarda hız dusukte olmaz oyle yerinde sayar

• Simdiki yeni fiyatı 32 tl olmus komsu baglattı

• Türk Telekom sürekli arıyo yok akn yi sürekli aşıyosunuz 40gb akn li olana geçin diyolar. 39tl 93 tlden inmişmiş.

Dedim bana sitenizdeki fiyatın altında fiyat sunun olur dedim. Yok işte şöle böle dedi.

Bir daha aramayın olur olmadık zamanda deyip kapattım şükür aramıyorlar.

• Beyler bu pakette sizede vdsl olarak hizmet saglanıyormu ?

• Alo pakete geçirmişlerdir arkadaşınızı paket 29,90 devam ediyor akn yılbaşından itibaren kalkacaktır.ALO PAKET 100 2,90 TL

Yada

Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 3TL taksitle yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Modem almıştır onun taksitini ödüyordur ek olarak.
  • Sa arkadaşlar,
    Tanıdık bir abinin işyerine bu internet tarifesini bağlatmıştık. Türk Telekom çalışanları 'Yeni yasa var. 3 mbit'in altında internet verilmiyor. Hızınız 4 mbit olacak kota dolduktan sonra 3 mbit hız alacaksınız.' demişlerdi. Tanıdığım bir abi vardı. Oda Türk Telekom'da işe başlamış. Getirdikleri sözleşme eskiydi. Sözleşmede kota dolduktan sonra alınacak hız 1 mbit yazıyor dedim. 'Arkadaşlar eski getirmişler. Yeni sözleşmede akk sonrası 3 mbit yazıyor' dedi. Adamlara güvendik. Şimdi kota doldu. 1 mbit hız alıyorum. MH'yi aradım. 1 mbitten fazla hız veremeyiz diyorlar. Nasıl bir yol izlemem gerekir? Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merhabalar1321

Pm ile hocam

• 1 ocak bize vurmuyormus herkese gecmis olsun. bizi haric birakmislar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin hız testin türk telekom'un sana tahsis ettiği hızdan fazla çıkıyor, inandırıcı durmuyor. gerçek ise acaba vdsl den dolayı mıdır diye düşünmekteyim.

adsl ile yaptığım test sonucu bu:http://www.speedtest.net/result/7772207018
  • Trader Emre kullanıcısına yanıt
    Adsl portu kalmamıs yanı ondan

• ben 7 ay kullandım bu ttnet sonra dayanamayıp 341 tl tahahhut bozma bedeli ödeyerek netspeed e geçtim 44 tlye sınırsız aknsiz 8 mbit paketine gayet memnunum.

• Bu yeni AKN uygulaması sonrası bu paketin durumu ne oldu bilen var mı? 20GB dolduktan sonraki hız yükselecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazymecheng

Bu yeni AKN uygulaması sonrası bu paketin durumu ne oldu bilen var mı? 20GB dolduktan sonraki hız yükselecek mi?

Bu paket için BTK'nın ayrı kararı var. Taahhüt sonuna kadar 4 mbit 20 gb akn sonrası 1 mbit sınırsız olarak devam edecek.

• Yilbasindan sonra baska pakete geccem. bizi guzel kazikladilar. turknet almak varken bunu aldigima pismanim.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.