C

Yüzbaşı
23 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Türkcell başta paralı geçireceğini söylemişti.

Vodafone ve tt tutumu sonrası caydı ve hızlı giriş yaparsanız ücretsiz demişti. Nereye girdiğini bileyim beyim tavrı türkcellde hakim. Görünüşe göre değişmeyecek de.

Hediyeler de yılbaşı sonrası güncellenmez ve kalkarsa, zaten sürpriz nokta bip dakikası verip durduğu bu dönemde türkcell ile yollarımızı ayıracağımız bir dh ailesi olduğunu düşünüyorum.
Benim şu an bu işi iyi yapabileceklerden istediğim change org da güzel bir imza kampanyası başlatmaları.
Her ay en az 25-30 gb mobil internete alıştım hediyeler sağolsun. Hediyeler yılbaşından sonra süresi uzatılmaz veya yeni şeyler gelmezse vay halime. Sanırım baya kişi benle aynı durumda.
Güncel hediyeleri paylaşırsanız sevinirim.
3 saatlik 1gb
1 saatlik 1gb
1 günlük 1tl ücretli 1gb hediyeleri oldu.

Bu maddeyi ise anlamadığımı söyleyebilirim:

Hediye ve fırsat paketlerinin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: Cihazında GNÇ uygulaması yüklü ve 4.5G altyapısını kullanan abonenin kampanyadan faydalanmak istediği anda bulunduğu lokasyon ve saat dilimi belirlenir (sistem altyapısı bir gün 00:00’dan başlayarak 23:59’a kadar dörder saat aralıklarına bölen 6 saat dilimi olarak sayılmaktadır). Bu lokasyon ve saat diliminin son 30 gündeki kapasite kullanım yoğunluk değerleri belirlenir. Abone kampanyadan faydalanmak istediği anda, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük kapasite kullanım yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’a* eşit veya küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %30’a eşit veya küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’dan büyük, %60’dan küçük veya eşit ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %50’ye eşit veya küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %60’dan büyük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %50’den büyük ise veya 26 yaş altında Turkcell abonesi olup 4,5 G altyapısını cihazında kullanmıyorsa abone hediye ve fırsat tekliflerinden bir tanesinden faydalanma hakkı kazanacaktır.
Eğer düşünceniz apple ise bir an önce almalısınız. Yakın bir süre içinde ek vergiler gelebilir. Samsung alacak iseniz eski kur ile gelen zam yapılmamış modellere yönelin. Veya bekleyin.
Piyasa fiyatlarına baktığımda en mantıklı yol, eski amiral gemileri. Satıcılar eski dolar kurundan getirdikleri için onlara fazla bir zam yapmadılar. Yani şu an 2000 liraya orta seviye yeni bir telefon alacağınıza s6-s7 gibi telefonlar alın önünüze bakın derim. Zaten android sürümü hariç her özelliği daha üstün olacak. Ben c5 pro kullanıyorum 1800 lira olmuş şimdi alacak olsam bu paraya s6 alırdım. Sony xz serileri var...
Note 9 fiyatları her an güncellenebilir. İphone X 10bini aşması bekleniyor.
Bildiğiniz iyi siteleri verir misiniz?

Torrent olursa daha iyi.
Beyler telefon içindeki video resim vs yansıtabiliyorum tamam.

Ama anlık ekran görüntüsünü yansıtmıyor. Bunun için bir uygulama bişi var mı?

Önceden vardı diye hatırlıyorum bulamıyorum.

Smartwiew ise cihazı bulmuyor.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 955
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 990
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.034 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 182 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.