Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fakat AKN kaldırılıyor. Diğer paketlerde ek paket tanımlanacağı yazılmış. hep hızlar yükselmiş bu paket tede 20GB sonrası 2 veya 3 mbps yapılır umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef. Dediğim gibi BTK'nın bu kampanya için ayrı kararı var ve türk telekom son düzenlemeden bu tarifeyi hariç tutmuş:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135653950

"- Mevcut full limitsiz paketleri, kota aşımlı paketler, akıllı kota paketleri, hazırnet (günlük) paketleri İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerde değişiklik yapılmayacaktır. Bu paketlerde yeralan müşterilerimiz bilgilendirme sürecine dahil edilmeyecektir."

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135702271 Bahsedilen tablo :https://forum.donanimhaber.com/store/bd/b7/0e/bdb70eb944acbc8055f8955078351e2e.jpg

Farklı bir sağlayıcı olan millenicom da 4 mbps'e kadar kotalı olan tarife hariç bütün tarifeler için akn'yi kaldırıyor.http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135701406 Yani Türk telekom'dan kaynaklı değil, bu tarifeye özel BTK kararından kaynaklı olarak bu 4 mbps'lik tarifenin şartlarında bir değişiklik yapamıyorlar. Bu tarife için BTK ek bir karar almazsa taahhüt sonuna kadar akn sonrası 1 mbit olarak gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 8 Kasım 2018; 20:23:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bu paketi kullananlar için kötü olmuş. 3Mbps ye yükselecek olsaydı alınabilir bu paket olabilirdi...

• Beyler turktelekomda calısan yazılımcı arkadasım var ondan sordum bu pakette kampanyadan kapsayacak yanı 20gb 40gb akn olan butun paketler akn kaldırılacak ama yılbası oncesi aralıkta butun paket akn kalkıyor bunda kalkmıyor dedi yanı anlayacagınız bu pakettede yılbası sonu kalkacak tt aradım onlarda dedi

• daha dün dayıma baglattık 2 yıl sözleşme yaptılar.
  • Sozlesme olabilir ama ben aradım dediler butun aknli paketlerde akn kalkacak

• keşke burada yazanları okuyup baglatsaydım :D 1 mbps bile vermiyorlar :D indirme yapıyorum en fazla 30-40 kb..

akşam 18 den sonra internete girebilmek imkansız.
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    Ciddi arıza var. Arıza kaydı bırakmalısın.
  • 1 mbps / 1024 kbps bağlantı, ping 50ms altındaysa, internet stabil şekilde çalışıyorsa, kısaca arıza yoksa ortalama 0.9 mbps hız vermeli.

0.9 mbps saatte yaklaşık 400 MB veri demek.

480p 30 fps vidyoyu, güle oynaya izleyebilirsiniz. 480p daha düne kadar severek izlediğimiz 720x480 DVD kalitesidir.

720p 30 fps vidyoyu arada donarak (çok az), biraz tampona yüklemesine izin vererek donmadan izleyebilirsiniz.

1080p, 2k, haşa 4k çözünürlükler muasır medeniyetler seviyesidir. Zinhar denemeyiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanprg

1 mbps / 1024 kbps bağlantı, ping 50ms altındaysa, internet stabil şekilde çalışıyorsa, kısaca arıza yoksa ortalama 0.9 mbps hız vermeli.

0.9 mbps saatte yaklaşık 400 MB veri demek.

480p 30 fps vidyoyu, güle oynaya izleyebilirsiniz. 480p daha düne kadar severek izlediğimiz 720x480 DVD kalitesidir.

720p 30 fps vidyoyu arada donarak (çok az), biraz tampona yüklemesine izin vererek donmadan izleyebilirsiniz.

1080p, 2k, haşa 4k çözünürlükler muasır medeniyetler seviyesidir. Zinhar denemeyiniz :)
    keyfine düşkün olup zaman sıkıntı edilmiyor ise geceleri dosya indirmeleri yapılabilir. torrent ile her gece 9-10 gb içerik indirmekteyim, çözünürlük 4k gösterecek ekranım olmadığı için problem teşkil ediyor.
  • arkadaşlar bu tarife de gece 2-8 arası normale dönme kalkacak mı? bilgisi olan var mı? eğer kalkacaksa bu paketin hiçbir anlamı kalmıyor. bir de yasal olarak böyle bir hakları var mı sonuçta sözleşmede 2-8 arası geçmiyor mu?
  • Bu pakette ev telefonu falan başka bir bedel geçiriyorlar mı arkadaşlar? Yoksa 40 GB kotası olandan bağlatmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsaldag06

arkadaşlar bu tarife de gece 2-8 arası normale dönme kalkacak mı? bilgisi olan var mı? eğer kalkacaksa bu paketin hiçbir anlamı kalmıyor. bir de yasal olarak böyle bir hakları var mı sonuçta sözleşmede 2-8 arası geçmiyor mu?
    kendi soruma kendim cevap vereyim bari. dün sordum müşteri hizmetlerine daha belli değil, bi bilgilendirme yapılmadı, dedi. ben de bu konu önemli nasıl belli olmaz diye çıkıştım isanlar ona göre bu tarifede kalıp veya çıkacak dedim.

2-8 arası kalkarsa ben bu tarifeden çıkarım. çok indirme yapan biri değilim ama 20 gb normal kullanımda bile sınıra dayanıyor. 1mb leş zaten akşamları insanı deli ediyo.
  • Dün SuperOnline`ı aradım maksimum alabileceğim hızın 24 mbps olacağını ve sene başından sonra sınırsız kullanabileceğimi söyledi. Bugün de Ttnet`i aradım o da maksimum 32 mbps alırsınız ama 50 gb kota dolunca 16 mbps ye düşer dedi. Sene başından sonra kotasız olacak mı peki diye sordum,hayır 50 gb adil kullanım kotanız devam edecek ve hızınız düşecek dedi. Evime internet bağlatmak istiyorum ama bu farklı farklı konuşmalar beni ikilem de bıraktı. Sizce hangi internet sağlayıcısıyla anlaşma yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.
  • M-C-J-L-K kullanıcısına yanıt
    Turknet tercıhım nedeni ise 100mbps alt yapın destekliyorsa oda 100 mb eger desteklemiyorsa 35 mb veriyor ayda 64tl uygun bana gore bizim komsu cekti 100mbps hız alıyor benimde tahattutum bitsin bende gececem

• Merhabalar, fazla para vermeden 40 gb olan tarifeyi almak istiyorum. Acaba 4 mb hızı alabilir miyim. Genelde akşam 7 den sonra kullanacağım. Veya kablonet dışında tavsiye ettiğiniz uygun paket var mıdır? Kablonet altyapısı yok Elazığ merkezde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 24 Kasım 2018; 13:28:49 >
  • Merhabalar,
    Yaklaşık 1.5 yıldır bu paketi Edirne'de kullanıyorum. Daha önceden 20GB sınırını aşsam da internetim hep hızlıydı ve 720p videoları takılmadan izlerdim.
    Yaklaşık 15 gündür download hızım 0.67 upload hızım ise 0.75 mbps şeklinde. Böyle bir durumu başka yaşayan var mı? 40-50 kb ı geçmiyor indirme hızım.
  • Bu pakate bende geçtim akn kalkar hız 3mbit e düşer diye ama hata ettik sanırım. Alalı 3 gün oldu sözleşmeden cayma gibi bir hakkımız varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkph0bia -- 30 Kasım 2018; 13:5:0 >
  • darkph0bia kullanıcısına yanıt
    Mobilde ilk ay cayma hakkı var. Ama ev internetinde var mı bilmiyorum

• Arkadaşlar uzun calabalar sonucunda, 2. Kez THH sonucum az önce geldi ve lehime sonuçlandı. Sonunda kurtuldum TTNet illetinden.

Yanlız şunu merak ediyorum.

THH raporunun sonunda, son dönem faturası ve modem ücreti haricinde ücret talep etmeyecektir. Yazılmış

Modem zaten ücretsiz verilmişti. Nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 1 Aralık 2018; 12:40:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.