Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra kota uygulaması bu paket için de kalkacak mı var bir bilginiz?

Şuan dsl gitti mh aradım ve paketle ilgili bir problem olduğu 24 saat içerisinde arızanın giderileceği bilgisi aktarıldı. Şaka gibi arızanın sadece bu pakette olması..

Ayrıca bir sorum olacak bu paketi kullanıp hızını 24 mbps ye yükselten var mı bugün bu konu ile de görüştüm mh ile ve 69 tl olduğu söylendi 35 gb kotalısının. İleride bu fiyat da artar mı acaba bilginiz var ml?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Hızımı 24mbit e yükseltiyorum ara sıra ve hiçbir problem yaşamıyorum. Öneririm
    bilgim yok da kalkmasi lazim akk kalkinca. umut.

• The Islander kullanıcısına yanıt
    ara sira derken? geri donus oluyor mu? nasl?

• Umarım bu paket için de kalkar ama zor. Bildiğiniz üzere BTK kararına göre 4 mbit'in akn sonrası 3 mbit'e düşmesi gerekiyor:

https://www.btk.gov.tr/uploads/boarddecisions/adil-kullanim-noktasi-akn.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Türk telekom'un kendi sitesinde de aynı şekilde gözüküyor:https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/bilgi-bankasi/sayfalar/adil-kullanim-noktasi-uygulamasi.aspx

Ancak btk bu kampanya(internetsiz ev kalmasın) için ayrı bir karar çıkartmış:

https://www.btk.gov.tr/uploads/boarddecisions/turk-telekom-internet-bizden-kampanyalari-sure-uzatimi/087-06-turk-telekom-internet-bizden-kampanyalari-sure-uzatimi-22-03-2018.pdf

Bu kampanyada bu kararları uyguluyor. Bu kararda 4 mbps akn sonrası 1 mbps yazdığı için 3 yerine 1'e iniyor. Dolayısıyla bu kampanya için genel akn kararından öte bu kampanyaya özel alınan kararlar uygulanıyor gibi gözüküyor. Bu kararda 24 ay boyunca akn uygulanacaktır da yazıyor. Dolayısı ile nasıl normalde akn sonrası 3'e inmesi gerekiyorken bu kampanyaya alınan özel karar sayesinde 1'e iniyorsa, aynı şekilde akn kalkınca da bu kampanyada akn devam edebilir.

Umarım bu kampanya için de akn'yi kaldırırlar.

• Arkadaşlar akşamları ani hız değişikliği için thh ye gittim akşamları hızım 30kb/s kadar düşüyordu. Faturanıza bakın mbps e kdr yazıyorsa şikayet ederseniz siz haksız çıkarsınz dedi. Yani kurtulamadım bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 26 Eylül 2018; 11:16:13 >
  • İns akn kalkar kalkarsa cok iyi olur bence akn varken test yaptım tam 4mb alıyorum alt yapım 35 mb yine destekliyor

• Arkadaşlar ben ucuza sınırsız internet arıyordum. Hızlı olması şart değil 4mpps-1mpps yeterli. Turkcellden modem dahil 32 Tl paketten alacaktım port yok dediler. Bende buna yöneldim fakat detaylar kısmında yalın olmuyor yazmışlar. Bende ev telefonu yok. Gerçekten telefonsuz olmuyormu ? (Telefonsuz seçeneği varsa da telefon yok diye ek ücret alıyormu? Bunu yazmamın nedeni üstte bir arkadaş telefon var diye 15 dediler yazmışta) Telefonlu veya telefonsuz aylık ücret ne kadar oluyor ?

*Port içinde tt müşteri hizmetleri ile gorüştüm. Bizden alırsanız port bağlarız başkasından alırsanız onlara başvuru yapın onlar bizden isteyecek dedi. Turkcell bayiside bizim port isteme yetkimiz yok dedi.

Az önce bu teklifin kotasız olanını sundular bana ama 24 ay taahhüt istiyor.12 ay taahhüt olur isterseniz dedi ve hizida yukseltebiliyorsunuz isterseniz dedi fiyat artacak tabi.

Bu hiz yukseltme olayi nasil oluyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: güneyinbatısı

Az önce bu teklifin kotasız olanını sundular bana ama 24 ay taahhüt istiyor.12 ay taahhüt olur isterseniz dedi ve hizida yukseltebiliyorsunuz isterseniz dedi fiyat artacak tabi.

Bu hiz yukseltme olayi nasil oluyor acaba?
    Telefonla arıyorum anında yükseltme işlemi oluyor portum vdsl olduğundan. Bu aralar 4mbit'te kalındığında 20.00-00.00 arası inanılmaz bir yavaşlama oluyor. Sizde de durum aynı mı?
    Yok ben şuanda kullanmiyorum.Teklif yaptılar.Hizlandirma icin ek ucret ödüyor musunuz?Ve her gün hızlandırabilir miyiz yani günlük mu yoksa aylik hizlandirma var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Telefonla arıyorum anında yükseltme işlemi oluyor portum vdsl olduğundan. Bu aralar 4mbit'te kalındığında 20.00-00.00 arası inanılmaz bir yavaşlama oluyor. Sizde de durum aynı mı?

Alıntıları Göster
    Birader yaz boyu illallah ettirdi bana bu yavaşlamalar ve pingin yükselmesi ne hikmetse son bir haftadır düzeldi şu an öyle bir sıkıntım yok

Galiba yazın yogunluktan dolayı oluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan6607

Arkadaşlar ben ucuza sınırsız internet arıyordum. Hızlı olması şart değil 4mpps-1mpps yeterli. Turkcellden modem dahil 32 Tl paketten alacaktım port yok dediler. Bende buna yöneldim fakat detaylar kısmında yalın olmuyor yazmışlar. Bende ev telefonu yok. Gerçekten telefonsuz olmuyormu ? (Telefonsuz seçeneği varsa da telefon yok diye ek ücret alıyormu? Bunu yazmamın nedeni üstte bir arkadaş telefon var diye 15 dediler yazmışta) Telefonlu veya telefonsuz aylık ücret ne kadar oluyor ?

*Port içinde tt müşteri hizmetleri ile gorüştüm. Bizden alırsanız port bağlarız başkasından alırsanız onlara başvuru yapın onlar bizden isteyecek dedi. Turkcell bayiside bizim port isteme yetkimiz yok dedi.
    Telefon oluyor ve sadece seni arayabiliyolar sen arayamuyorsun. İster kullan ister kullanma trlefonu

Ben tt den aldım 20gb akk telefon zaten içinde 29.50₺

• Babywolf kullanıcısına yanıt
    Telefon fiziksel olarak evde mi bulunacak şimdi? Bulunmak zorundaysa temini kime ait olacak?

• sinan6607 S kullanıcısına yanıt
    Telefona filan gerek yok. Size telefon hattı temin ediliyor sadece. Bir cihaz takarsanız aranabilirsiniz takmazsanız bildiğiniz yalın gibi kullanıyorsunuz interneti. Ve ektsra ücret yok 30tl. 30TLyi de zaten kullanamayacağınız bir internete veriyorsunuz. Bu tarife çok mantıksız, 2 katı ücret ödemeyeceğim diye bedavadan her ay 30tl ödüyorum çünkü internet KUL-LA-NI-LA-MI-YOR! ben de internetle çok işim yok sadece ufak tefek evrak işi için bu yeter diye almıştım ama 28mblık pdf dosyasını bile yarım saatten fazla sürede 6 defa tekrar indir diyerek indirebiliyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise "kopma yok" ne hikmetse...

• Jennes kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Idm kullanabilirsiniz. Çoğu indirme türlerinde kaldığı yerden devam edebiliyor.

• bu internet paketi yuzunden kaynatamla aram bozuldu. almayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

bu internet paketi yuzunden kaynatamla aram bozuldu. almayin.
    sadece sayfalarda gezip okuma yapılacaksa ideal bir paket birde gün içinde yoğun olmayan saatlerde 720p dizi izlenebilmekte fakat whatsapp tan gönderilen fotoğraf ve videoları bile çok yavaş indiriyor. ben bu hafta içi 24 mbps ye geçiş için arayacağım. şansıma tüküreyim eskişehir de oturduğum adreste ttnet ten başka alternatif yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 6 Ekim 2018; 22:36:27 >
    Ttnet e neden mahkumsunuz.??herkes öyle diyor anlamadim urfa ilçesindeyim herkes ya vodafone ya ttnet kullaniyor ama netspeed eve bagladim gayet saglikli kullaniyom sonucda alt yapi turktelekomun ekipler gelip bagliyolar..!!bi adres sogula bilgileri ver olur olmaz söyliyecekler sana..

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.