Yüzbaşı
30 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Huawei Watch Gt3 konusu bundan başlasın arkadaşlar. ön sipariş verenlere cihazları 30 Kasım 2021 tarihi itibariyle gonderilmeye başlanacak.

GT3 4 versiyonu olacak.
Forumda herhangi konuyu okurken alta doğru gittiğimde eskiden ikinci sayfaya otomatik geçerdi şuan geçmiyor birinci sayfada takılıp kalıyor. reklamı atla kısmında kaliyor
Window 2003 Server Standart Türkçe Kullanıyorum Bunda Bi Çok Virüs Programı denedim yüklemiyor. Hangi Virüs Progsini Yüklemeliyim.
Arkadaşlar Acilen Windows 2003 Server Türkçe Standart Seri Numarasına İhtiyacım Var Private Message (PM) Olarak Gönderirseniz Çok Memnun Olurum.

Teşekkürler.
Windows 2000 Profesyonel üzerine bugün service pack 2 yi yükledim. Fakat Yükelme bittikten sonra restart yapacaksın dedi bende yaprım şimdi makineyi açıyorum win2000 başlıyor start up diyor sonra Ağ bağlantıları kontrol ediliyor diyor kalıyor başka bi işlem yapmıyor güvenli modda açıyorum şifre soruyo yazıyorum fakat öyle kalıyor.

Acaba Sorun Nerde Olabilir. Sizinde Bsaşınıza Böyle Bir Durm Geldimi?
Test Test TEST
Bu Mesaj İçinde 15 ayrı Mesajı içermektedir.
Hakkında
Forum İmzası:
" Bir Diktatörün Yönetim Şekli , Demokrasi' de Halkın Olaylara İlgisiz Kalması Gibidir."
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.045
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 3.791 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 327 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.