Şimdi Ara

Türk Telekom AKN'yi Kaldıracakmış! [ÖNEMLİ EDİT] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
10
Favori
126.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim okuduğunu anlamama problemi var heralde hiç birşey eklenmeyecek.
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamam.
  • türknete geçtim gayet memnunum
  • Benim aklıma takılan tek nokta şu. Tüm bu açıklamalara rağmen TT neden hala AKN’li paketlere yeni abone alımını sürdürüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan taahütlü olanlara bence hiçbir şey yapamazlar adamlar zaten abone kaybetmemek için taahüt yapmıyor mu? önerdikleri ücretlerle zaten hertürlü kazanıyorlar yurt dışındaki ücretleri ve hızlarını düşününce bizde hiçbir şey şuan için diyelim ki taahüt verdiginiz bi kampanyadan yararlandınız bu 70 gb yada 100 gb akn bunu geçtiginiz zaman sizden herhangi bi ek ücret talep edemez kullandıgınız paket zaten sınırsızsa belki hızınızı bi miktar yine düşürecektir yine aynı şekilde devam edeceksiniz ama taahüt bittikten sonrada ona göre ya başka bi yere geçersiniz yada yine arayıp yeni kampanyalar önerecekler bu daha büyük olası yada mecbur kendinize uygun bi kampanyaya geçeceksiniz
    benim anladıgım şuan sıkıntıda olan kesim tahütsüz olanlar gibi tabii yinede bilmem onlarda aynı şekilde devam edebilir yeni yılla birlikte fiyatlar nasıl olacak çünkü her yıl bir kere zam geliyor baktıgınızda adam akıllı ucuza kullanacagınız bi tarifede fazla yok en düşügü 94 tl anca taahüt verirseniz biraz uygun kullanıyorsunuz ben çok eski bi abone olarak taahüt vermeden hiçbir zaman uygun fiyatlara internet kullanamadım belki yeni abonelere vardır kampanyaları

• SaNaLiTeR kullanıcısına yanıt
    Netspeed paylaşım yapmış yarın kaldırıyormuş akeneyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Yalan söylüyorlar yine kota getireceklerdir. Bu ülkede hiçbir zaman iyi şeyler olmaz!

En fazla 1 sene diyorum, bir bokluk çıkaracaklar ve bu yüzden kota lazım deyip kota getirecekler!
    Edinilmiş hak muhabbeti var hocam. O iş yemez kısacası.

• Benim faturanın altında aynen şöyle yazıyor.Bunun neresini anlamıyorsunuz?

Degerli müsterimiz,
    31.12.2018 itibarıyla adil kullanım noktası (AKN) uygulamasına son veriyoruz.
    Bu tarihten itibaren, herhangi bir ek ücret ödemeden, internetinizi
    limitsiz olarak kullanabileceksiniz.
  • aKENE kalkıyor sonunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zirvede Kal paketine geçmiştim, 90 gelmesi gereken fiyat 75 gelmiş. Bir şeyler oluyor demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

Vodafone da kaldırır

Alıntıları Göster
    Vodafone 100 mbit 79 TL eve kadar fiber çekiyor taahhüt borcunu ödüyor. Aslinda fena değil.

50 mbit TTNet artı 10 lira Tivibu 90 a geliyor gene giriyor ama yapacak bir şey yok..

• Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Kaç mbps?

• burada paylaşılan TTnet sosyal medya ve fatura üzerinden verilen cevaplardan benim çıkardığım.

"AKN kalkıyor" denmiş (benim anladığım AKN kalkıyor)

" 10 Mbps hızında ek paket " denmiş (benim anladığım limitin bitince EK PAKET ALACAKSIN ÜCRETİNİ ÖDEYEREK)

"Full limitsiz için sadece 79,90 TL" denmiş (benim anladığım limitsiz internet için para ödeyeceksin)

Sonuç itibariyle ücretler ABONE BAZLI (yani aboneden aboneye değişen yeni tarifeler gelecek) olacak.

Mesela (yani cevabını merak ettiğim) ben 35 GB AKN + 24 Mbps kullanıyorum. Limit bitince 8 Mbps hıza düşüyor. 31/12/2018'den sonra ben SÜREKLİ/LİMİTSİZ 24 Mbps de mi hizmet alıcam. O zaman benim 35 GB AKN paketi buhar mı olacak ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Kaç mbps?
    16mbit

Herhangi indirimli fiyat olacağı bilgisi verilmedi, normalde yeni taahhüt verince ilk 2-3 ay şöyle fiyat derler, öyle bir şey olmadı.

• 2016 yılında Türktelekom AKN düzenlemesi ile ilgili Türktelekom hiç bir açıklama yapmamıştı. Yıl başı olduğunda komple geçtiler. Şimdi de aynı şekilde. Müşteri temsilcilerine ne söylendiyse onu söylüyorlar.. yani Aynı şekilde olacak. Ocak 1 de göreceğiz Akn mi kalkıyor, yoksa bize mi kalkıyor :).

Birde burası TürkTelekom konusu türktelekom a abone olanlardan çok olmayanlar yorum yapıyor. Benim gibi abonelerin kafası zaten karışık.
  • kablonet hakkında duyum alan varmı
    ??
  • Turknet kaç aydır akn siz internet veriyorken TTNet in bunu kaldırmaması rezillik olurdu yani. Eğer 35mbps e kadar internet yine 65 olursa büyük ihtimal TTNet e geçerim. turknet in akşamları hız düşmesi olayı çok canımı sıkıyor belki TTNet te olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir türlü forumda resim paylaşamadım mobilden yahu. Kendi sisteminden ekledim olmadı, hızlı resimden attım gene olmadı.

Hardwareplus'ın instagram hikaye paylaşımına göre Türk Telekom basın toplantısı yapmış.

"1 Ocak itibarıyla mevcut müşterilerimiz limitsiz internete kavuşacak."

"Yeni aboneler için limitsiz internet paketleri 59,90 TL' den başlıyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_91 -- 4 Aralık 2018; 12:1:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed hiper 150 paketini kullanıyorum aradım birşeyler gevelediler kota falan sonra ek paket tanımlanacak eskisi gibi 16'dan aknsiz devam edeceksiniz yani eski kullanıcıya yansımıyor. Bunların ttnet olmasına 1 adım kaldı, zaten ne zaman arıza olunca bu nasıl internet diyorum facebooktakide telefondakide beğenmiyorsanız iptal edin diyorlar böyle dandik firma çalışanları var işte. Ama ne yapalım elimizde olan bu ayrılmıyoruz gelişsin diye ileride bunları kovup işi düzeltirler artık.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.