Şimdi Ara

Türk Telekom AKN'yi Kaldıracakmış! [ÖNEMLİ EDİT] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
10
Favori
126.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmişti resimler :)

Hız konusunda açıklama var mı? Aynı hızda mı devam edecekmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Börü76 B kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom AKN'yi Kaldıracakmış! [ÖNEMLİ EDİT]

https://www.netspeed.com.tr/aknuygulamasi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Allah allah ben tıkladığımda resim bulunamadı yazıyordu, sildim ben de. Başka açıklama yok hocam şimdilik. Sınırsız fiyatlarına bir düzenleme gelecek anlaşılan.

• bence asıl şuna bi standart düzenleme getirmeleri lazım aynı paketi herkese farklı fiyatlar teklif ediyorlar örnek veriyorum; 24 mbit hız 100 gb akn biri 110 tl ödüyor digeri 55 tl bunun neresi adil kimi pahalıya kimi ucuza böyle bir şey olabilir mi?
  • Ocak ayı gelmeden Türk telekom'un hiç bir sözü bana güvence vermiyor. Sahtekarlık marka adlarına yaftalanmış. İsterse ağzıyla kuş tutsun bu firma hep böyle tanınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 4 Aralık 2018; 12:22:19 >
  • Türk Telekom basın toplantısı düzenlemiş. Dediğim teyit edildi, AKN kalkıyor

• kelime oyunu yapıyolar ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Zirvede Kal paketine geçmiştim, 90 gelmesi gereken fiyat 75 gelmiş. Bir şeyler oluyor demek ki.
    bende o paketi kullanıyorum 90 tl geldi bana ücrette bir değişme yok.
  • inansak mı acaba ?
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Aynı işte tek fark akn'nin adı kota olmuş sadece 150 GB ek AKN tanımlamışlar şuan sistemde gözükmüyor bakalım ne zaman aktif olacak. Arıyorsun yazıyorsun adamlar ekonomik fiyatın kulağından tutmuş her zaman aynı şeyi söylüyor.. 9 TL fazla verip 100 mbps almak daha ekonomik ve mantıklı olmaz mı diyorum cevap veremiyorlar şimdi istediğin firmaya da geçemiyorsun portu yok altyapısı yok oda olmadı hız veremiyor şaka gibi ülkeyiz ahmak araba vermişler davulu almış eline çalıyor istediği gibi. Bunlar evde İnterneti sadece 1 kişi kullanıyor sanıyor birde o var.. ttnet bir ara bana interneti paylaşmak yasal değil demişti ahahaha böyleyiz işte Allah belamızı vermiş bunlarla. Netspeed iyi ama güven vermiyor teknik konuda sıkıntısı çok. Ama ileride olacak bu firma bakalım hayırlısı olsun. Aramışım bilgi almak için sitede ve sayfada yok diyorum DH forumdan gördüm diyorum zorla söylüyor. :) Şöyle birşeyde var netspeed varken ttnet kullanan gerçekten gerizekalıdır tabi geçme imkanı varken geçmeyenler için söylüyorum.. ya paranız bol aynı paketi 200 lira fazla verip kullanıyorsunuz 1 dk ayırıp form dolduracak kadar umursamıyorsunuz.. yada gondiklenme fantaziniz var. Hiçbiri 5 para etmez mağarada karanlıkta kalmışız ışık en çok nereden geliyorsa oraya doğru yürüyoruz sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börü76 -- 4 Aralık 2018; 12:37:12 >

• 1 Ocaktan itibaren evet sinirsiz olacak ancak 125 Gb kotanizi doldurdugunuz da ne olacak? Hiz dusemez bir kere sabit hiz olacak..

Ya faturaya yuklu bir meblag gelecek,ya da internetiniz kesilecek..

Yoksa sinirsiz olsa neden GB' li tarifeleri veriyorlar? Yok su kadar Gb yok su hiz da..

Sinirsiz tarifelere bakin arkadaslar caniniz yanmasin..

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Akn kalkıyor yerine kota adı altında ek paketler geleceğini kendileri söylüyor zaten sorabilirsiniz Türk Telekoma :)

Zaten hızınız düşmeyecek demiyor limitsiz internet diyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bende o paketi kullanıyorum 90 tl geldi bana ücrette bir değişme yok.

Alıntıları Göster
    Bana niye düşük geldi acaba.

Kasım ayında geçiş oldu acaba o yüzden mi ? Gelecek ay belli olur. Bana düşük ödeme olacak aylar var demediler taahhüt verirken.

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine birşey sormak nedir şu durumu aşın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaynak ?

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/ekinkollama/status/1069861706908745729

Ayrıca benim faturamda da bilgilendirme yapılmış:

• BoraNb kullanıcısına yanıt
    8 MBps için AKN verse ne olacak zaten 8MBps'den yuksek hız veremiyorlar ki

• Tarifeyi akn miktarına göre satıyor yeni yilda kota olmayacak olmamasına rağmen. Olması gereken hiza göre fiyatlandırma. Taahhüt de versen yılbaşından itibaren herkesin faturasını en düşük akn tarifesinden hesaplamalı.

Ama burası muz cumhuriyeti. Bunlar vatandaş lehine iş yapar mi? Hâlâ umudu olanlar var peh

• Börü76 B kullanıcısına yanıt
    Başka firmaya geçmek istiyorsanız portunuzu koruyarak geçebilirsiniz

İnternet paylaşımı yasak bütün firmalar için geçerli ama anlamı interneti diğer daireler ile paylaşmak yasal ev içinde yaşayanlar kullanabilir paylaşmak hemde tehlikeli komşunuz terörist veya yasal olmayan işlere bulaşırsa sizin başınız yanar

Ben netspeed kullanabildiğim halde TTNet kullanıyorum bunun nedeni yurt içi ve yurt dışı pingi daha düşük ve altyapı sağlayıcı size daha kısa zamanda destek veriyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.