Şimdi Ara

Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
21.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Yahu bu kadar fakirlikten paradan falan dem vuruyorsun sen git önce imzandaki tarihi eser sistemi değiştir sonra burada konuş muhtemelen trollsün boş yapıyorsun.

Alıntıları Göster

Wow oynamaya yetiyor o sistem hatta fazla bile. Tarihi eser oyuna hala dünya kadar para verenlere konuş.

Bunlara verdiğin para Fransa'ya gidiyor. Veriyonuz paraları Macarona, sondaj gemimizi limana çekmek zorunda kalıyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay528 kullanıcısına yanıt

Dostum, ister troll de ister başka bir şey. Benim için farketmiyor. Bir memur çocuğu olarak emin ol varlık içinde yaşamadım.

Tepki koymak güzel, hak aramak güzel ama hedef yanlış. Bu benim düşüncem.

50$ 'lık bir converse düşün. Bana göre 20tl etmez. Ama şu mevcut şartlar ile 500tl ücreti var.

Sen şimdi converse'e diyorsun ki, ya kardeş bizim burda bu çok pahalı oldu indir bunu. Adamdan 50'yi indirmesini bekliyorsun. Ama sorun bu ayakkabının 50 olması değil ki..

Destekliyorum böyle bir oluşumu ama ne gerçekçi bir tarafı ne de oluru var.

• Ver yetkiyi gör etkiyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Wow oynamaya yetiyor o sistem hatta fazla bile. Tarihi eser oyuna hala dünya kadar para verenlere konuş.

Bunlara verdiğin para Fransa'ya gidiyor. Veriyonuz paraları Macarona, sondaj gemimizi limana çekmek zorunda kalıyoz

Alıntıları Göster

imzandaki ekran kartını satsan game time alamazsın utanmadan insanlara fakirseniz oynamayın tarzı mesajlar yazıyorsun burası siyaset bölümü değil bölgesel fiyatlandırma isteyen herkes de ak partili değil bunu kafana sok artık ayrııca bu konunun sadece mevcut kur ve ekonomi ile alakası yok steam bölgesel fiyatlandırmaya geçtiğinde dolar 3 TL bile değildi herkese uygulanan sistemin bize de uygulanmasını istiyoruz o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Dostum, ister troll de ister başka bir şey. Benim için farketmiyor. Bir memur çocuğu olarak emin ol varlık içinde yaşamadım.

Tepki koymak güzel, hak aramak güzel ama hedef yanlış. Bu benim düşüncem.

50$ 'lık bir converse düşün. Bana göre 20tl etmez. Ama şu mevcut şartlar ile 500tl ücreti var.

Sen şimdi converse'e diyorsun ki, ya kardeş bizim burda bu çok pahalı oldu indir bunu. Adamdan 50'yi indirmesini bekliyorsun. Ama sorun bu ayakkabının 50 olması değil ki..

Destekliyorum böyle bir oluşumu ama ne gerçekçi bir tarafı ne de oluru var.

Dostum siz ilk mesajları okuyormusunuz acaba hiç sanmıyorum ülke olarak okumaktan aciziz resmen.Bak tane tane anlatııyorum Blizzard hali hazırda bazı ülkelere bölgesel fiyatlandırma yapıyor örn. arjantin örn.rusya bizde bu sistemin bizim ülkemizde de uygulanmasını istiyoruz hepsi bu hiç olmayan hiç yapılmayan sadece Türk oyunculara ayrıcalık istemiyoruz yani anlatabildim mi ? madem bu yanlışsa gidin blizzard forumlarına o ülkeler için yapılan fiyatlandırmaları da protesto edin.

• ReflexAction kullanıcısına yanıt

Doğrudur bilmediğim şeyler vardır elbet zira oyunun oyun kısmı ile ilgilendim.

Destek verdim kampanyaya.

Merak ettiğim bir konu var. Türk kullanıcısının Blizzard'a katkısı, yıllık Blizzard gelirinin %'dır bilginiz var mı?

Benim oynadığım dönemleri en yüksek kullancısı olduğu dönemler olduğunu biliyorum ki bu bile çook düşüktü.

• Bu gerçekleşirse Blizzard benden yıllık 300-400TL daha fazla kazanır keza bir sürü oyunlarını oynuyorum

Blizzcon ve diğer promosyonları da hesap edersek ohoo bundan Blizzard direk kazanacaktır bana göre.

Siyasi meseleleri o meselenin ortamında yeri geldiğinde herkes üzerine düşeni yapacaktır fakat burası yeri değil çünkü Arjantin ve Rusya örneği vardır ortada.

• quote:

Doğrudur bilmediğim şeyler vardır elbet zira oyunun oyun kısmı ile ilgilendim.

Destek verdim kampanyaya.

Merak ettiğim bir konu var. Türk kullanıcısının Blizzard'a katkısı, yıllık Blizzard gelirinin %'dır bilginiz var mı?

Benim oynadığım dönemleri en yüksek kullancısı olduğu dönemler olduğunu biliyorum ki bu bile çook düşüktü.

Bu konuda rakam ne dersek boş çünkü resmi sayıyı ancak Blizzard bilir ancak bugün Ubisoft bile bölgesel fiyatlandırma yapıp R6 oyununu ve Uplay'i Türkçe'ye çeviriyorsa tüm Blizzard oyunlarında yatırıma değer bir kitle olduğu açıktır zaten yakın zamanda Blizzard Türkiye açıldı.Wow özelinde konuşursak fiyat direkt € olarak hesaplandıktan sonra aylık ödemeli olduğu için çoğu insan oyunu bırakıyor ben dahil.En azından diğer bliz oyunlarında bir kez ödeme yapıldığı için insanlar satın almaya daha meyilli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 13 Ekim 2020; 13:16:26 >

Ya sıkıntın mı var anlamadım. Yanlış bir şey yapıyorsun diyen yok...

Desteği de verdik.

Sanki Türkiye çok fazla Blizzard'a katkısı olan ülkeymiş gibi o ülke öyle bu böyle diyorsun.

Sana şunu diyorum anlayışı bol arkadaşım. Senin paranın değeri yok ve hergün değer kaybediyor.

Velev ki indirim aldın.. Seneye aynısının lacivertini yaşayacan. Bu sefer ne diyecen, yine indirim yap mı diyeceksin?

İşin kök sorunu başka bunu diyorum.

Gelmişin riv riv riv.

• quote:

Ya sıkıntın mı var anlamadım. Yanlış bir şey yapıyorsun diyen yok...

Desteği de verdik.

Sanki Türkiye çok fazla Blizzard'a katkısı olan ülkeymiş gibi o ülke öyle bu böyle diyorsun.

Sana şunu diyorum anlayışı bol arkadaşım. Senin paranın değeri yok ve hergün değer kaybediyor.

Velev ki indirim aldın.. Seneye aynısının lacivertini yaşayacan. Bu sefer ne diyecen, yine indirim yap mı diyeceksin?

İşin kök sorunu başka bunu diyorum.

Gelmişin riv riv riv.

Ülkede herkes ekonomi ve siyaset profesörü arkadaş biz sanki ekonomi çok iyi tüm suçlu Blizzard dedik ''kök sorunu'' varsa yallah siyaset forumuna burası bunun konuşulacağı yer değil ne yapalım insanlar aç karnını doyuramıyor sokakta wowcular olarak oyun için eylemmi yapalım sorun varda sorun var madem öyle varsa çözümün siyaset forumuna yazacaksın buraya değil boş boş konuşup konuyu baltalamayın.Ne olsun istiyorsun anlamadım ki oturup siyasetmi yapalım konuda ?

• Bilgisayarımı sattım ama benden tam destek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blizzard'în dandik oyunları kimin umrunda  

Fakirsen oynama iş ara

• Oyunla hiç bir ilgim yok ancak öne çıkarıp mesaj atıp yukarı çıkmasına destek olmak istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada wow oynuyorum destek

• sanatairum kullanıcısına yanıt

Ne yapsın adam, ekonomi bakanına mı yazsın? Hem yazsa ne olur, dolarla mı maaş alıyorsun diyecek.

Elinden gelen neyse onu yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

imzandaki ekran kartını satsan game time alamazsın utanmadan insanlara fakirseniz oynamayın tarzı mesajlar yazıyorsun burası siyaset bölümü değil bölgesel fiyatlandırma isteyen herkes de ak partili değil bunu kafana sok artık ayrııca bu konunun sadece mevcut kur ve ekonomi ile alakası yok steam bölgesel fiyatlandırmaya geçtiğinde dolar 3 TL bile değildi herkese uygulanan sistemin bize de uygulanmasını istiyoruz o kadar.

Alıntıları Göster

Hayır onu bırak verdiğimiz paraların fransızlara gittiğinden bahsediyor. İmzasında ki donanımların tümü bu ülke de üretilmeyen şeyler. Aslında bu tarz tipler dolaylı yoldan her türlü dolar/euroya para veriyorlarda haberleri yok. Kafalar bu kadar çalışıyor işte. Sonra bizim oynadığımız WoW paraları sorun olur bunlar için...

• Şu pc, xbox, ps, oyun fiyatlarında firmalara sesiniz çıktığı kadar keşke asıl müsebbibi olana da sesiniz çıksa.

• umarım 30 gün prepaid 500 lira olurda oyun türk kitleden arınır, şurada bile orta yolu bulamıyoruz

• Multiplayer'in yaptığı video

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.