Şimdi Ara

Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
271
Cevap
2
Favori
17.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 102
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mczaga (24 mesaj) Alen Doğu Gencer (22 mesaj) Blaze` (14 mesaj) greeney (14 mesaj) kvo35 (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (212 mesaj) Mobil (41 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
163 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Yahu bu kadar fakirlikten paradan falan dem vuruyorsun sen git önce imzandaki tarihi eser sistemi değiştir sonra burada konuş muhtemelen trollsün boş yapıyorsun.

Alıntıları Göster

Wow oynamaya yetiyor o sistem hatta fazla bile. Tarihi eser oyuna hala dünya kadar para verenlere konuş.

Bunlara verdiğin para Fransa'ya gidiyor. Veriyonuz paraları Macarona, sondaj gemimizi limana çekmek zorunda kalıyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gigabyte 990FXA-UD3 | Asus 560 Ti DirectCU II | AMD Phenom 955 BE | Thermalright Ultra 120 Rev. C Soğutucu | Gskill Ripjaws 1600 MHz 2x4gb CL 9 DDR 3 | HEC Cougar 700Watt PSU | Dark Knight Kasa | AOC V22+ Monitör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

Dostum, ister troll de ister başka bir şey. Benim için farketmiyor. Bir memur çocuğu olarak emin ol varlık içinde yaşamadım.

Tepki koymak güzel, hak aramak güzel ama hedef yanlış. Bu benim düşüncem.

50$ 'lık bir converse düşün. Bana göre 20tl etmez. Ama şu mevcut şartlar ile 500tl ücreti var.

Sen şimdi converse'e diyorsun ki, ya kardeş bizim burda bu çok pahalı oldu indir bunu. Adamdan 50'yi indirmesini bekliyorsun. Ama sorun bu ayakkabının 50 olması değil ki..

Destekliyorum böyle bir oluşumu ama ne gerçekçi bir tarafı ne de oluru var.

|
    |
    berkay528 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ver yetkiyi gör etkiyi :)

|
    |

Orijinalden alıntı: sabe

Wow oynamaya yetiyor o sistem hatta fazla bile. Tarihi eser oyuna hala dünya kadar para verenlere konuş.

Bunlara verdiğin para Fransa'ya gidiyor. Veriyonuz paraları Macarona, sondaj gemimizi limana çekmek zorunda kalıyoz

Alıntıları Göster

imzandaki ekran kartını satsan game time alamazsın utanmadan insanlara fakirseniz oynamayın tarzı mesajlar yazıyorsun burası siyaset bölümü değil bölgesel fiyatlandırma isteyen herkes de ak partili değil bunu kafana sok artık ayrııca bu konunun sadece mevcut kur ve ekonomi ile alakası yok steam bölgesel fiyatlandırmaya geçtiğinde dolar 3 TL bile değildi herkese uygulanan sistemin bize de uygulanmasını istiyoruz o kadar.

• Yarbay
    5361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Dostum, ister troll de ister başka bir şey. Benim için farketmiyor. Bir memur çocuğu olarak emin ol varlık içinde yaşamadım.

Tepki koymak güzel, hak aramak güzel ama hedef yanlış. Bu benim düşüncem.

50$ 'lık bir converse düşün. Bana göre 20tl etmez. Ama şu mevcut şartlar ile 500tl ücreti var.

Sen şimdi converse'e diyorsun ki, ya kardeş bizim burda bu çok pahalı oldu indir bunu. Adamdan 50'yi indirmesini bekliyorsun. Ama sorun bu ayakkabının 50 olması değil ki..

Destekliyorum böyle bir oluşumu ama ne gerçekçi bir tarafı ne de oluru var.

Dostum siz ilk mesajları okuyormusunuz acaba hiç sanmıyorum ülke olarak okumaktan aciziz resmen.Bak tane tane anlatııyorum Blizzard hali hazırda bazı ülkelere bölgesel fiyatlandırma yapıyor örn. arjantin örn.rusya bizde bu sistemin bizim ülkemizde de uygulanmasını istiyoruz hepsi bu hiç olmayan hiç yapılmayan sadece Türk oyunculara ayrıcalık istemiyoruz yani anlatabildim mi ? madem bu yanlışsa gidin blizzard forumlarına o ülkeler için yapılan fiyatlandırmaları da protesto edin.

• Yüzbaşı
    503 Mesaj

Doğrudur bilmediğim şeyler vardır elbet zira oyunun oyun kısmı ile ilgilendim.

Destek verdim kampanyaya.

Merak ettiğim bir konu var. Türk kullanıcısının Blizzard'a katkısı, yıllık Blizzard gelirinin %'dır bilginiz var mı?

Benim oynadığım dönemleri en yüksek kullancısı olduğu dönemler olduğunu biliyorum ki bu bile çook düşüktü.

|
    |
    ReflexAction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu gerçekleşirse Blizzard benden yıllık 300-400TL daha fazla kazanır keza bir sürü oyunlarını oynuyorum

Blizzcon ve diğer promosyonları da hesap edersek ohoo bundan Blizzard direk kazanacaktır bana göre.

Siyasi meseleleri o meselenin ortamında yeri geldiğinde herkes üzerine düşeni yapacaktır fakat burası yeri değil çünkü Arjantin ve Rusya örneği vardır ortada.

|
    |

Doğrudur bilmediğim şeyler vardır elbet zira oyunun oyun kısmı ile ilgilendim.

Destek verdim kampanyaya.

Merak ettiğim bir konu var. Türk kullanıcısının Blizzard'a katkısı, yıllık Blizzard gelirinin %'dır bilginiz var mı?

Benim oynadığım dönemleri en yüksek kullancısı olduğu dönemler olduğunu biliyorum ki bu bile çook düşüktü.

Bu konuda rakam ne dersek boş çünkü resmi sayıyı ancak Blizzard bilir ancak bugün Ubisoft bile bölgesel fiyatlandırma yapıp R6 oyununu ve Uplay'i Türkçe'ye çeviriyorsa tüm Blizzard oyunlarında yatırıma değer bir kitle olduğu açıktır zaten yakın zamanda Blizzard Türkiye açıldı.Wow özelinde konuşursak fiyat direkt € olarak hesaplandıktan sonra aylık ödemeli olduğu için çoğu insan oyunu bırakıyor ben dahil.En azından diğer bliz oyunlarında bir kez ödeme yapıldığı için insanlar satın almaya daha meyilli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 13 Ekim 2020; 13:16:26 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    503 Mesaj

Ya sıkıntın mı var anlamadım. Yanlış bir şey yapıyorsun diyen yok...

Desteği de verdik.

Sanki Türkiye çok fazla Blizzard'a katkısı olan ülkeymiş gibi o ülke öyle bu böyle diyorsun.

Sana şunu diyorum anlayışı bol arkadaşım. Senin paranın değeri yok ve hergün değer kaybediyor.

Velev ki indirim aldın.. Seneye aynısının lacivertini yaşayacan. Bu sefer ne diyecen, yine indirim yap mı diyeceksin?

İşin kök sorunu başka bunu diyorum.

Gelmişin riv riv riv.

|
    |

Ya sıkıntın mı var anlamadım. Yanlış bir şey yapıyorsun diyen yok...

Desteği de verdik.

Sanki Türkiye çok fazla Blizzard'a katkısı olan ülkeymiş gibi o ülke öyle bu böyle diyorsun.

Sana şunu diyorum anlayışı bol arkadaşım. Senin paranın değeri yok ve hergün değer kaybediyor.

Velev ki indirim aldın.. Seneye aynısının lacivertini yaşayacan. Bu sefer ne diyecen, yine indirim yap mı diyeceksin?

İşin kök sorunu başka bunu diyorum.

Gelmişin riv riv riv.

Ülkede herkes ekonomi ve siyaset profesörü arkadaş biz sanki ekonomi çok iyi tüm suçlu Blizzard dedik ''kök sorunu'' varsa yallah siyaset forumuna burası bunun konuşulacağı yer değil ne yapalım insanlar aç karnını doyuramıyor sokakta wowcular olarak oyun için eylemmi yapalım sorun varda sorun var madem öyle varsa çözümün siyaset forumuna yazacaksın buraya değil boş boş konuşup konuyu baltalamayın.Ne olsun istiyorsun anlamadım ki oturup siyasetmi yapalım konuda ?

|
    |

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ogzhntf

Bilgisayarımı sattım ama benden tam destek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3566 Mesaj

Blizzard'în dandik oyunları kimin umrunda  

|
    |
    Intel i7 10700k@ 5.0 GHz Allcore - Gigabyte Windforce OC RTX 2080 Super - Kingston HyperX Fury 2X8 16 GB 3200 MHz CL16 - MSI Z490 Tomahawk - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung 1 TB 970 Evo Plus SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms - SteelSeries Rival 600 Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Steam Controller - FSP Aurum PT 1200 W 80+ Platinum PSU - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone Shure Aonic50 Premium Wireless Headphone - Coolermaster TD500 Mesh White - Noctua NH-D15 Chromax "Black" - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj

Fakirsen oynama iş ara

|
    |
    Gigabyte 990FXA-UD3 | Asus 560 Ti DirectCU II | AMD Phenom 955 BE | Thermalright Ultra 120 Rev. C Soğutucu | Gskill Ripjaws 1600 MHz 2x4gb CL 9 DDR 3 | HEC Cougar 700Watt PSU | Dark Knight Kasa | AOC V22+ Monitör
  • Yarbay
    5590 Mesaj
    Oyunla hiç bir ilgim yok ancak öne çıkarıp mesaj atıp yukarı çıkmasına destek olmak istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

NOT: Youtube deney kanalımı, bir doktorun evine kadar gidip önce karısını sonra kendisini öldüren hayvan yüzünden kapattım. #Doktorlaröldürülüyor
  • Yüzbaşı
    753 Mesaj

arada wow oynuyorum destek

|
    |

Ne yapsın adam, ekonomi bakanına mı yazsın? Hem yazsa ne olur, dolarla mı maaş alıyorsun diyecek.

Elinden gelen neyse onu yapıyor.

|
    |
    sanatairum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ReflexAction

imzandaki ekran kartını satsan game time alamazsın utanmadan insanlara fakirseniz oynamayın tarzı mesajlar yazıyorsun burası siyaset bölümü değil bölgesel fiyatlandırma isteyen herkes de ak partili değil bunu kafana sok artık ayrııca bu konunun sadece mevcut kur ve ekonomi ile alakası yok steam bölgesel fiyatlandırmaya geçtiğinde dolar 3 TL bile değildi herkese uygulanan sistemin bize de uygulanmasını istiyoruz o kadar.

Alıntıları Göster

Hayır onu bırak verdiğimiz paraların fransızlara gittiğinden bahsediyor. İmzasında ki donanımların tümü bu ülke de üretilmeyen şeyler. Aslında bu tarz tipler dolaylı yoldan her türlü dolar/euroya para veriyorlarda haberleri yok. Kafalar bu kadar çalışıyor işte. Sonra bizim oynadığımız WoW paraları sorun olur bunlar için...

|
    |

• Binbaşı
    1923 Mesaj

Şu pc, xbox, ps, oyun fiyatlarında firmalara sesiniz çıktığı kadar keşke asıl müsebbibi olana da sesiniz çıksa.

|
    |

umarım 30 gün prepaid 500 lira olurda oyun türk kitleden arınır, şurada bile orta yolu bulamıyoruz

|
    |

Multiplayer'in yaptığı video

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,578
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.