Şimdi Ara

Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
21.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda ülkemizdeki ekonomik kriz malum, euro uçtu gitti oyuncular blizzardın tepkisini çekmek için twitterda toplanıyor. Mutlaka destek olunuz efendim.

https://www.twitlonger.com/show/n_1sre82j

Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu game time satanlar falan da çok yapıyor o muhabbeti çünkü kendi arkadaşlarımdan biliyorum. Bizimkiler m+ ve raid satıyorlar. yani game time 95TL . yeri geliyor günde 8-10 kişiye sattıkları oluyor kazanca baksana! kim ister musluğun kesilmesini? Adamların işleri bu sonuçta. ben olsam twitter da ordu kurarım biz memnunuz diye   şaka bir yana expansion sonu geldiği için işleri kesat bu aralar ama expansion s2 s3 te falan cidden sağlam kazandıkları oluyor.

Şukadar saat farm yapınca token çıkıyor diyenler direk mal ! oldu ben akşam gelecem işten ,zaten yatana kadar 4-5 saatim var oda haftanın belirli günleri. onda da zaten m+ ve raid yapıyorum gidip mal gibi 2 saatimi farm yapmaya mı ayırayım ? Bunlar zamanın da KO , metin 2 ve türevi oyunlardan gelip saatlerini bu işlere ayırabilecek adamlar.

Allahın izniyle bunları da yenicez  

Selam ve Dua ile  

Overwatch ülke bannerlarında Türk bayrağı hariç arap ülkeleri bile var. İstanbul haritası yapılamaz mı çokta harika olur ama yapmıyorlar. Bütün dünya bizden nefret ediyor. Ülkenin yarısı diğer yarısından nefret ediyor. Yani olmaz bu iş.

2004 yılından beri WoW oynuyorum o zamanda aylık ücret 13 euro'ydu şu anda 13 euro. Türk firması olsa bu fiyat 10'a katlamıştı şimdiye kadar. Bizim Almanya'yı kıskandıran ekonomimiz adamların problemi değil. Onları boykot edip mağduriyet yaratacak denli büyük bir oyuncu kitlesi de değiliz. Çin istedi adamlar Çin'e özel karakter modelleri i değiştirdiler.

Destekse her türlü destek veririm ama hiç umudum yok.

buraya gelip blizzardın tl kur sistemine geçmesine karşı çıkan insanları gerçekten bu community'de barındırmamak lazım.

forumda engellemekle başlamak lazım.

buraya gelip bin bir türlü demagoji, saçma sapan argümanlar kullanıyorlar. zaten canımız sıkkın. bir kaç tanesini engelledim umarım karşılaşmayız ne oyunda ne forumda.

greeney nickli sahis isi cok ilerletmis, bu isten ev gecindiren, koyu bir token saticisi. Bu yuzden bosuna laf anlatmayin. Kendisinden pek cok kez token ve oyun aldim. WhatsApp dan anlasma,sohbet muhabbet asamasinda token piyasasasini biz guild olarak domine ediyoruz biz istedigimiz gibi yön veriyoruz demisti. Demem o ki bu adamlar cukkalari kesilsin istemiyorlar engel olmak sinir bozmak icinde her seyi yaparlar. Bosuna yazmayin bu tur kisilere.

10 sayfa bilgi yazıldı orada ve yazılmamış gibi sanki ilk sayfadaymışcasına ısrar ile aynı terenayi tekrar edip edip duruyorsun?

Blizzard siyasetten uzak duran bir firmadır bu meseleye destek olmak niyetindeysen burada seni uyaran kişileri kaâle alırsın ve kendini düzeltirsin.

BMW 'de yapsın diyen

Kardeş buyur aç konunu başka ülkelerde de Blizzardın bölgesel ödemesi BMW'de de var ise her türlü desteğimizi oluruz yani sorun değil!

• quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

Bu mesaj silindi.

sorma twitterda da var insanlar kafayı yemiş yok şurda şu kadar saat farm yapınca token parası çıkıyor diye cevap veriyorlar insan ürperiyor

• güzel bir eylem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 11 Ekim 2020; 6:47:22 >
  • Bu tarz konulara oynamama rağmen seve seve destek olurum. Bu konuya da ilgimi çekmemesine rağmen destek olmaya geldim ancak vazgeçtim. O profil fotoğrafı nedir. Kurumsal bir firmayla iletişim kuruyorsunuz biraz ciddiyet yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S0S

sorma twitterda da var insanlar kafayı yemiş yok şurda şu kadar saat farm yapınca token parası çıkıyor diye cevap veriyorlar insan ürperiyor

Alıntıları Göster

Bu game time satanlar falan da çok yapıyor o muhabbeti çünkü kendi arkadaşlarımdan biliyorum. Bizimkiler m+ ve raid satıyorlar. yani game time 95TL . yeri geliyor günde 8-10 kişiye sattıkları oluyor kazanca baksana! kim ister musluğun kesilmesini? Adamların işleri bu sonuçta. ben olsam twitter da ordu kurarım biz memnunuz diye Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor  şaka bir yana expansion sonu geldiği için işleri kesat bu aralar ama expansion s2 s3 te falan cidden sağlam kazandıkları oluyor.

Şukadar saat farm yapınca token çıkıyor diyenler direk mal ! oldu ben akşam gelecem işten ,zaten yatana kadar 4-5 saatim var oda haftanın belirli günleri. onda da zaten m+ ve raid yapıyorum gidip mal gibi 2 saatimi farm yapmaya mı ayırayım ? Bunlar zamanın da KO , metin 2 ve türevi oyunlardan gelip saatlerini bu işlere ayırabilecek adamlar.

Allahın izniyle bunları da yenicez Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor 

Selam ve Dua ile Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor 

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt

Sen Blizzard taki developerların profil resimlerini veya seçtikleri nickleri falan gör.

Destek olacaksın ama derdin bu yani ha ? profil resmi?

Foruma acilen derdini seveyim butonu gelmeli.

• Warcraft 3'ten sonra hiç Blizzard oyunu oynamadım. Ancak yine de destekledim. RT yaptım ve Bobby'i etiketledim.

RT yapan arkadaşlar Bobby Kotick'i etiketlesin bence. Ne kadar çok etiketlerseniz adamın görme şansı artar.

https://twitter.com/BobbyKotick

• Ben de desteğimi verdim. Fiyatlar şaka gibi olmaya başladı. Bunun suçlusu elbette Blizzard değil ama bir çok firma artık bölgesel fiyatlandırma politikasına geçmişken ülkemizde bu kadar rağbet gören Blizzard oyunlarının bu furyaya katılmaması ilginç. Shadowlands ek paketi için 700-800 liralardan söz ediliyor. Asgari ücreti düşününce bu trajikomik bir rakam. İnsanlar zaten ülkenin siyasetinden, sorunlarından bıkmış, gerçek hayattan uzaklaşmaya çalışıyor. Ben bu parayı ödersem sıkıntılarım ikiye katlanır. Alamıyorsanız oynamayın diyen kesim zaten cebinde parası olup, bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetiyle aynı kesim. Bir ormanda yangın varsa sen ormanın en uzağında rahatın yerinde diye bu yangının sana gelmeyeceğinden hiç bir zaman emin olamazsın. Gerçek erdem senin durumun iyi olsa bile başkaları için çaba göstermektir. Bu adamlar aşağılık adamlar. Sadece kendi çıkarlarını düşünüp, başkalarını umursamayan insanlar. Konumuza dönecek olursak bölgesel fiyatlandırmanın benim gibi aylık ücrete para yatıramayan veya parası olsa bile fiyatın absürtlüğünden dolayı oyunu oynayamayan kitleye ilaç gibi geleceğini düşünüyorum. Umarım Blizzard bu konuda üç maymunu oynamaz. Aylık 40 lira gibi bir rakam bile ilaç gibi gelecektir bize. Ben ve bir çok insan böyle bir fiyat politikası ile gold farm bile yapmayacaktır. Ücreti verip alıp geçecektir. Blizzard için bir nevi Win-Win durumu söz konusu. Umarım karşılıksız kalmaz.

• Beyler daha geçen hafta cod mw den ban yedim sebebi ise rusyadan vpn ile codu almam.Siz olun ruble ile oyun almayın 500 liralık oyunu 200 e aldık diye sevindik adamlar ban attı 200 liramızdanda olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: kur

Beyler daha geçen hafta cod mw den ban yedim sebebi ise rusyadan vpn ile codu almam.Siz olun ruble ile oyun almayın 500 liralık oyunu 200 e aldık diye sevindik adamlar ban attı 200 liramızdanda olduk

Arkadaş ve ben ilk çıktığı günden beri codu rusyadan oynuyoruz ben ve benim gibi rusya üzerinden 5 senelik wow hesabı olanlar var halen banlanmadı sizi rus hesabı yüzünden banladığına eminmisimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kur kullanıcısına yanıt

Sebebin bu olduğu açık açık yazıyor mu? Böyle bir şey olsa Blizzard'ın yarı oyuncusunu uçururlar. Sadece biz değil başka ülkelerden de Rusya üzerinden oyun alan var.

• Şu vpn ile ucuz oyun alanlara iyi oluyor bildiğin hırsızlık keşke hepsini banlasalar ve engelleseler

• 40 EU 'nun ederi 700-800tl mi?

Sulu Çor Kağan

• Sadece bliz yada oyun değil dijital her üründe sert bir bölge kilidi ve bölgesel fiyatlama gelmesi lazım.
    Uzun vadede bunu saglayarak kendileri de fayda göreceklerine eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanblack02

Şu vpn ile ucuz oyun alanlara iyi oluyor bildiğin hırsızlık keşke hepsini banlasalar ve engelleseler

Neden hırsızlık olsun o zaman aliekspres gibi sitelerden de alışveriş yapmayalım uygun olan neyse ona yöneliyoruz doğal olarak yapsın bölgesel fiyatlandırma bizde tr den alalım oyunlarını eso plus üyeliği 40 tl steam de wow da aynı fiyat yapsın onuda alalım bence mantıklı bir düşünce olmamış sizin ki ha bu fiyatlar tamamen wowun suçu değil ülke ekokomimizde kötü ama bi yerde elini taşın altına koysun ne kaybeder ki bakınız amazon bakınız netfilx bakınız steam hatta ubisoft epik bile biyerde bişeyler yaptı bu şekilde düşünmenize üzüldüm açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: kur

Beyler daha geçen hafta cod mw den ban yedim sebebi ise rusyadan vpn ile codu almam.Siz olun ruble ile oyun almayın 500 liralık oyunu 200 e aldık diye sevindik adamlar ban attı 200 liramızdanda olduk

mw ve wow da çok büyük bir kitle var vpn ile rusya üzerinden alıp senelerdir oynayan. Siz bu yüzden ban yediğinize kesin emin misiniz? Nerden vardınız bu kanıya? Blizzard müşterilerinin yarısını paketlemesi lazım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

Bu mesaj silindi.

Özgürlük savaşında en zor iş kölelere "köle olmayı hak etmediklerini" anlatmaktır.

Tarihte çok fazla örneği var. Cahillik işte.

• Sayın arkadaşlar, destek olan "ünlüleri" paylaşın ki bilelim. Ve bu konunun bu kadar geride kalmaması gerekiyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.