Şimdi Ara

Türk net sık sık kopma sorunu ve TÜRKNET'İN DOLANDIRICILIĞI !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türknete geçeli 1 ayı yeni geçti. Bu süre zarfında hattıma vdsl tanımlandı ve aldığım değerler -> 22 down, 1.03 up 'du ama şuan aşağıdaki değerlere bakın. tarihe de bakın

Türk net sık sık kopma sorunu ve TÜRKNET'İN DOLANDIRICILIĞI  !!

Dediğim gibi 1 ayı geçti ve ödeme yaptıktan sonra yani 4 gündür kopmalar yaşıyorum ve vdsl olan hizmetim KENDİ KENDİNE adsl'e geçti.

Dün kendi kendine vdsl'den adsl'e geçen internet hizmetimin tekrar vdsl'e geçmesini istedim yaptılar. Ama değişen bir şey olmadı.

Ev telefonu çalışmıyor.

Hat zayıflaması sinyalim durduk yere arttı.

Pingim stabil değil hiç bir online oyun oynayamıyorum.

Youtube'dan videoları 144p de anca izleyebiliyorum tabi buna izlemek denebilirse.

RESMEN PARAYI ÖDEDİKTEN SONRA AĞIR BİR ŞEKİLDE YAPTIRIM YAPILDI. BU DOLANDIRICILIKTIR.

Aşağıda daha önce aldığım ping sorunu için adsl değerlerini bırakıyorum. (türknete yeni geçtiğim zamanlar daha vdsl'e geçmemiştim)

Aşağıya şuan aldığım değerleri bırakıyorum.

32488502 Destek no'lu destek talebimi de aşağıya bırakıyorum. Hala cevap yok. 4 gündür ne bir arama bir şey yok !!

son olarak aldığım tracert testlerini de bırakıyorum.

ŞU KÖTÜ GÜNLERDE HERKES BİR ŞEYLER YAPIYORKEN TÜRKNETİN VAR OLAN BİR ŞEYLERİ ALMASI İNSANIN SİNİRİNİ BOZUYOR!!!

EN KISA SÜREDE SORUNUMUN GİDERİLMESİNİ TALEP EDİYORUM. BU BENİM EN TEMEL HAKKIM !!!

SORUNUMUN DEVAM ETMESİ DURUMUNDA EN KISA SÜREDE SİZİ TÜM MECRALARDAN ŞİKAYET EDECEĞİM. VE TABİKİ DE EN KISA SÜREDE ABONELİĞİMİ İPTAL ETTİRECEĞİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekduman -- 18 Nisan 2020; 14:58:15 >

• Merhaba, hız profilinizde yaşadığınız sorun için kaydınızla ilgilenen arkadaşımıza bilgi verdim. Detaylı bir şekilde kontrol ederek size bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    maalesef değişen bir şey olmadı ve vdsl'e tekrar geçmiştim şu an yine adsl'e düşmüş. Hat zayıflaması değerlerim durduk yere arttı. Telefonla aradınız ve 24 saat içinde test edeceğinizi ve hala devam derse ekip göndererek kontrol ettireceğinizi söylediniz. Göndereceğiniz ekibin de ücretli bir şekilde geleceğini söylediniz. Zaten hat kurulumu için verdiğim ücret varken yanlış hatla ilgili sorunu çözmek için gelen ekibe tekrar mı para vericez?

Yani hattı kurun para verelim.

Para verip hat kurulumu yapıp sonra bu kurulan hatta bir arıza olduğunda bunun neden ücretini vereyim ki?

Zaten para verip DOĞRU VE SIKINTISIZ HAT KURULUMU YAP DİYE PARA VERİYORUZ KURULUM SAHA EKİBİNE.

kurulumdan 1 ay geçsin sonra hatta problem olsun siz ekip gönderin biz ekibin parasını verelim. Ciddi misiniz?

DEMEK Kİ HATTI DOĞRU DÜZGÜN KURAMAMIŞSINIZ Kİ 1 AY SONRA YANİ YAKIN TARİHTE PROBLEM OLUYOR VE BAKMASI İÇİN GELEN EKİBE DE AYRI BİR PARA MI VERİCEZ? GERÇEKTEN Mİ?

• RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zekduman Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız arızanın düzeltilmesi için Türk Telekom saha ekiplerine 2020042200071153845 numaralı arıza iş emrini ilettik. Ekipler çalışmalarını tamamladığında size bilgi vereceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.