Şimdi Ara

Türk Net Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vdsl olan adresten adsl olana geçtim Interneti taşımak için kayıt bıraktım çarşamba günü 6 gün sonra ancak geçtim bu biiir
    İki adsl olan adrese geçtiğimi bilmeyecek kadar aptal mısınız da sinyali ve hizmeti Adsl e çevirmediniz. 2. Günde öyle bekledim bu ikiiii
    Adsl e geçtik. Akşam aniden dsl sinyali gitti yarım saate geri geldi Internet ışığı kırmızı ve bir yarım saat sonra yeşil. Modem şifresi kontrol edildi. Modem format yedi. Modem başka evde test edildi.
    Bina içi tesisat kontrol edildi. Internet ışığı yeşil halde Internet yok bu üüüüç
    Müşteri hizmetlerinde karşımıza insan değl sesli yanıt çıkıyor bu dööört
    Arayıp kayıt bıraktım 24 saat daha geçti hala arayan yok bu beeeş

Sizi ilk başlarda canla başla savundum. Hem bağlanırken sorun yaşadım ona rağmen arkanızda durduk. Şu an en nefret ettiğim en kötü firma Türk telekm sizden kat be kat iyi yazıklar olsun size!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar sorunu başka şirkette yaşamazsınız kıymetini bilin. Upload hızını 2'den 4'e yükseltmelerini istemiştim. Sağ olsunlar yükselttiler ama download hızımı yarı yarıya düşürdüler. Güncelleme öncesi 30 mbit hız alırken sonrası 15'e mbite inmiş durumda. Açtığım destek kaydını da bizde sorun yok tesisatınızı kontrol edin deyip çözümlendi olarak kapatmışlar.

3 gün içerisinde internetinizi taşıyoruz vaadiyle 2 Ekim'de başvuru yaptım.

10 Kasım'da internetim açıldı (Başvurudan tam 1 ay 8 gün sonra açabildiler. Yaşadıklarımı yazsam haberlere konu olur.)

Kredi kartı ile ödediğim 30 liralık kargo ücretini sürekli geçiştirip iade etmediler. 1 ay sonra BİMER ve CİMER'e yazdıktan sonra ancak iade ettiler.

Aboneliğimin ikinci haftasında fazladan yanlış fatura gönderildi. Destek, BTK vs 1 hafta uğraştım. En sonunda mesaj atıp yanlışlık olmuş özür dileriz dediler.

Son olarak üstte bahsettiğim gibi hakkımızı ararken elimizdekinden olduk.

Gelip burada Türknet sorunsuzdur sorun varsa da sizdendir diyen arkadaşlar oluyor. Bu insanları görünce gerçekten üzülüyorum ve sinirleniyorum.

Kimse bu kadar sorunun istisna olduğunu iddaa edemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.