Şimdi Ara

Turk Net Twitter Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Turk nete yeni gectim. Gerek telefondan gerek wifi ile baglanip twittera girince gorseller ve videolar yuklenmiyor. Bilgisayarda zenmate acinca sorun cozuluyor ama ben surekli zenmate kullanan birisi degilim. Kaldi ki telefonda da ayni problem var. Bi twitter icin illa vpn mi kullanmam lazim? Benim gibi twitterda problem yasayan baskalari da var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende varım hocam

PC den sorun yok da telefondan girince açmıyor resim video
  • benimde bilgisayarda var sıkıntı gerçi pek kullanmıyorum twitter ama hoş bişey değil
  • sıkıntı yok
  • Modemi fabrika ayarlarına döndürün, ardından modem arayüzüne girip modem guncellemesini yapın sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz.bende çok yaşadım bu Twitter sorununu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnetten gectim. Ttnette de ayni modemi kullaniyordum. Su anda telefomdan wifi bagli booking in uygulamasina girdim. Otellerin fotograflari yuklenmedi. Ttnetle ayni modemle boyle bir sorun yasamazken neden guncelleme ihtiyaci duyayim ki? Sorunsuz gectigim icin sevinmistim ancak boyle sacma bir problem olmasi gicigima gitti.

• Bende de aynı sorun var halen çözülmedi.
  • bende de var aynı sorun turknet ı arayan varmı sorunla alakalı bir çözümü vardır illaki

• Bende problem yok
  • Aynı problem çevremdeki iki ayri kullanicida da mevcut.

• Dnsyi 208.67.222.222 gibi bişey var ya o şekilde yapınca düzeliyormuş

• Turk neti bilmem de ben modem arayuzune bir tane dns yazdim sorun cozuldu. Hem de yasakli sitelere vpn acmadan girebiliyorum.

• dns: 8.8.8.8
    8.8.4.4

yapınca
    sorun çözüldü bende.
  • Opera nın içinde vpn özelliğini aktif ettim, bir kere twittera bağlandım. Normal olarak sayfayı görüntüledi, sonra vpn kapattım artık normal olarak twitter sayfaları gözüküyor. Belki işine yarar birinin diye yazdım. Muhtemelen herhangi farklı vpn programı kullananlarda kendi vpn prograları ile yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Ttnetten gectim. Ttnette de ayni modemi kullaniyordum. Su anda telefomdan wifi bagli booking in uygulamasina girdim. Otellerin fotograflari yuklenmedi. Ttnetle ayni modemle boyle bir sorun yasamazken neden guncelleme ihtiyaci duyayim ki? Sorunsuz gectigim icin sevinmistim ancak boyle sacma bir problem olmasi gicigima gitti.

Booking türkiyede kullanıma kapatıldı (tedbir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizGalaxy

quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Ttnetten gectim. Ttnette de ayni modemi kullaniyordum. Su anda telefomdan wifi bagli booking in uygulamasina girdim. Otellerin fotograflari yuklenmedi. Ttnetle ayni modemle boyle bir sorun yasamazken neden guncelleme ihtiyaci duyayim ki? Sorunsuz gectigim icin sevinmistim ancak boyle sacma bir problem olmasi gicigima gitti.

Booking türkiyede kullanıma kapatıldı (tedbir)

Cahil cahil yorumlarla konuyu mesgul etme kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: artçı

Bende varım hocam

PC den sorun yok da telefondan girince açmıyor resim video

Bende de aynı sorun var
  • Aynı sorun bende de var. Turknet iç kablo tesisatından kaynaklı diyor, tam üç kağıtçılar.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Alakası yoktur. Ben de telefondan Twitter, Netflix vs. giremiyorum. VPN ile açılıyor.

Türk Telekom kullanıyorum.

Mi A1 telefonlarda sıkça oluyor. Neyse ki bilgisayarımda sorun yok.

Biz forumdaki diğer arkadaşlarla CGN IP'den şüpheleniyoruz. Forum konusunu editleyerek koyacağım.

Edit:https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/131871583

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 26 Haziran 2020; 7:40:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modemi değiştirince sorun düzeliyor. Türknet'in verdiği modemde böyle bir sıkıntı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.