Yüzbaşı
13 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Konumuz eba ve internet bağlantısı gerekliliği ve eba için verilen yalandan 8gb.

1.eba her canlı oturuma 150-500mb internet götürüyor.

2. Eba için verilen ücretsiz internet canlı derste işlemiyor o zaman anlamı ne ?

3. Bu eba için verilen ama kullanılması engellenen internet için firmalar ile MEB arasında nasıl bir anlaşma var ? Varsa ne kadar alıyor operatörler? Bu para kimin cebinden çıkıyor? Gerçekten operatörlerin gönlünden koptu ise neden canlı derste işlemiyor? Dalga geçerek eğleniyor mu operatörler?

4. Bu devletin hakimi savcısı nerede? Eğitim hakkı en öncelikli anayasal vazgeçilmez haklardan birisi. Eğitimde fırsat eşitliği de öyle. Öyleyse köylerde kırsalda ilçelelrde internet neden çekmiyor 4g ile ? Çocukların tabletleri nerede ? Toplanan para nereye gitti?

5. Para toplamak mı lazım devletimizin kendi geleceği olan eğitim için yapacağı yatırım için yardım mı lazım?

6. Madem bunların hiçbirini sağlamıyosunuz virüse rağmen toplu salgınlara rağmen açın okulları?

7. Neden mebte herşey 2 gün önceden belli oluyor? MEB memurları hangi meslekten mebi yönetenlerin eğitim yönünden aldıkları pedagojik eğitimler var mı ? MEB bakanı öğretmen eyvallah ama gerisi nedir? Bu bakanlık planlı bir iş yapmaz mı ?

8. 1 ay oldu hala operatörlerden ses yok devletten internet adımı yok ttnin yüzde 49u devletin değil mi ?

.9 vatandaş söylenmekten başka ne yapıyor neden toplu operatör protestosu yapmıyoruz?

İşlemci ryzen 5 2400g
Anakart msi b450m-a pro max m2
Ram gskill ripjaws v f4-3600c18d-16gck yani 3600mhz cl18
Anakart menüsünde otomatik oc menüsü var onu açmak gerekiyor cpu 3.85 mhz oluyor. Sonra ram profilleri var profil 1 3333mhz yapıyor bu çalışıyor. Profil 2 3600mhz yapmalı yazan o ama bunu seçince yeniden başlatınca ram stoxk hızı olan 2133mhz oluyor. Bu ayardan anlayan muhakkak vardır 3600mhz de kullanmak istiyorum rami çünkü Apu sistem mhz önemli.
Resmi güncelleme sonrası aralıksız çökme gerçekleşti
Ana ekran sürekli çöktüğü için hiçbir ayara bile giremiyodum. Eğer bu durumda iseniz bir başka telefondan herhangi bir launcher indirip watsaptan kendinize atın bildirimswn watsapa girn.
İster bu launcheri kullanın isterseniz orjinale dönmek için ayarlar-uygulamalar-uygulama yönetici- sistem başlatıcı- güncellemeleri kaldır
Bunu uygulayın. Ayarlara girin ana ekran kısmına gelin başlatıcıyı "sistem başlatıcı" seçin.
Arkadaşlar kasayı 175tl ye e ticaret ile aldım 207 lira kargo ücreti çıkmış gönderenin acemiliği Galiba toplamda 400tl civarına geliyor 2.el yine de alınır mi? Yoksa almayıp geri mi göndereyim? Ben çok defa dolu kasa gönderdim 50 yi geçmedi ptt ile hadi başka kargo olsun 100 olsun ama 207 nedir?
Başlıkta özelliklerini yazdığım 2gb nvidia gt920m ekran kartlı intel i3 5005u işlemcili versiyon olan b50-50 model lenovo laptopta telefondan çıkan sesin yarısından az ses geliyor. ses net temiz. hoparlör patlak değil vida bile değmemiş.
tüm yabancı forumları okudum tek tek denedim. Zaten teknik konularda çok iyi olduğumu düşünüyorum.
Bu durumda tek bir seçeneğim kaldı garantiye yollamadan önce bunu kullanan bir kişi dahi olsa onu bulup sesinin nasıl çıktığını öğrenmek.
Lütfen bunu kullanan arkadaşım varsa bana ulaşşsın. yüz tane laptop kullandım böyle az ses imkansız bence.
biri normal tonda konuşsa sesi duymuyorum.
Vdsl olan adresten adsl olana geçtim Interneti taşımak için kayıt bıraktım çarşamba günü 6 gün sonra ancak geçtim bu biiir
İki adsl olan adrese geçtiğimi bilmeyecek kadar aptal mısınız da sinyali ve hizmeti Adsl e çevirmediniz. 2. Günde öyle bekledim bu ikiiii
Adsl e geçtik. Akşam aniden dsl sinyali gitti yarım saate geri geldi Internet ışığı kırmızı ve bir yarım saat sonra yeşil. Modem şifresi kontrol edildi. Modem format yedi. Modem başka evde test edildi.
Bina içi tesisat kontrol edildi. Internet ışığı yeşil halde Internet yok bu üüüüç
Müşteri hizmetlerinde karşımıza insan değl sesli yanıt çıkıyor bu dööört
Arayıp kayıt bıraktım 24 saat daha geçti hala arayan yok bu beeeş

Sizi ilk başlarda canla başla savundum. Hem bağlanırken sorun yaşadım ona rağmen arkanızda durduk. Şu an en nefret ettiğim en kötü firma Türk telekm sizden kat be kat iyi yazıklar olsun size!
Arkadaşlar Instagram hesabımı bir hafta önce dondurdum. Bu hesap hem e posta hem telefon numarası ile doğrulanmış Hesabım. Ancak açmaya çalıştığımda böyle bir kullanıcı bulunamadı hatası aldım.
Her neyse yardım ve çözüm merkezine başvurdum gelen mailde bana bir numara vermişler. Bu numarayı adımı soyadımı kullanıcı adımı el yazısı ile kağıda yazıp iki elim arasında kameraya doğru tutup yüzüm de görünecek şekilde fotoğraf çekip yollarsam yardımcı olacaklarmış. Böyle bir rezalet olabilir mi adamlar resmen mahkum pozu istemiş. Oldu olacak iç çamaşırlı fotoğraf istesinler.

Arkadaşlar belli zor aşamalardan sonra ilk defe ekonomik özgürlüğüm elimde (kısmen). Arabam var ayın 31i ile 5 i arası iznim var. Doğa ile ilgili her türlü tatil planına açığım ama olay şu otele git orada ye iç değil. 500-800tl arası bütçem var. Hayatımda ilk defa planlı tek başına olan bir tatil hedefim var. Ama işte dedik ya bugüne kadar böyle şeylerle uğraşmadım okul sınav ucuz iş hayatı derken hayatı hiç yaşamadığımı biliyordum ama şimdi fırsat geçti ve başlangıç yapmak istiyorum.
Detaylı her türlü mesaja açığım. Uzun sürecek bir konu açmış olmayı isterim.
Benim gibi ilk tatilini planlayanlar da faydalanır.
Aklımdaki ilk yer bolu abant
Bursadan Edirneye giden bir otobüste yolculuk yapmıyordum. Koltuk yatırma kavgası falan da çıkmadı aslında bir şey de yaşanmadı.
Benzin veya benzintüp olacak dizel tercih etmiyorum. Yakışıklı bir araç arıyorum. Astra vectra corsa polo civic corolla(şişirilmemiş)
Tavan bagaj kaput temiz ve boyasız olmalı. Gerisi boya olabilir. Değişen 2 den fazla olmasın. Varsa araçlarınız mesaj atin teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
Steam
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.122
İkinci El Bölümü Mesajları: 120
Konularının görüntülenme sayısı: 45.449 (Bu ay: 448)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 747 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.