DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.639
Cevap
65
Favori
235.287
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      445 Mesaj
      20 Mart 2017 23:11:39
      quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

Alıntıları Göster

Türk telekom hep aynı masalı okuyor. Hattım 16mbit rahat kaldırırken banada 8mbit verebiliriz. 8mbit üstü verirsek kopma olacağını söylüyordu. Hat değerlerine bakmak lazım.
      Türknet 75mbite kadar verebiliriz dedi. Hat değerlerime baktığımda dedikleri gibi 75mbite kadar kaldırıyor. Türk telekom müşteri hizmetleri çok bilgisiz. Biri farklı diğeri farklı şeyler söylüyor. Aynı altyapı TT uzak durun.

şu an adsl kullanıyorum ve hattım 19 mbps destekliyor sanırım ve bende 16 mbps paket var değerler aşağıda.
      vdsl geçtiğimde sanırım orada 18136 yazan yerde 65000 küsür bir şey yazacak ve hattımın 65-66 mbps desteklediğinden emin olacağım ve 35den 50 ye geçiş yapacağım kopma olursa da tekrar 35e dönerim.

türknet canlı destekle de konuştum geçeceğimden değil ama altyapımdan emin olmak için 65 mbps destekliyor size 50 mbpslik paket verelim dediler, adamlara telefon numaramı verdim internetimin bağlı olduğu ondan kontrol ettiler.
      benim garibime giden şubedeki kadının altyapı destek ekibini arayıp ondan da hattın 50 mbps desteklemez dediği oldu.
      vodafone-türknet-tt müşteri hizmetleri 66 mbps destekliyor, size 50 mbps verelim dediklerinde tt şubedeki kadının 50de kopma olur 35 verelim demesi garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova1071 -- 20 Mart 2017; 23:13:52 >

• Binbaşı
      1320 Mesaj
      20 Mart 2017 23:14:02
      Bizim sokağın başında Fiberoptik Kutusu var

Sizce türknet fibere geçsem 100 mbit görür müyüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      20 Mart 2017 23:41:04
      Benide aradılar akksiz paketim aktif oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .
    • Binbaşı
      1816 Mesaj

Android Beta Tester
      20 Mart 2017 23:50:58

sokağın başı demişssin de ne metreyi belirmişsin nede hat durumunu yazmışsın

|
      |
      Jon SNOW 37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tags: Linux , Windows , İOT , Network , Server , Kernel , Bash          https://ahmetozer.org        ******** Sorularınız için https://www.dijitaller.com/akis/ adresini kullanın ***********
    • Yüzbaşı
      356 Mesaj
      20 Mart 2017 23:52:12

Bakin pinginiz icin falan degil sadece hiziniz icin konusuyorum

Bende yakinda ogrendim. Hatta sizin gibi aradimda superonlinei birebir aynisini solediler. Ariza kaydi acalim dediler ama gayet normal

mesela deriz ya 1mb 1024 kb ama internette o olay ole degil 1mb=125kb gibi bise yani kisaca 1/8 1/10 nu almaniz gerek

Suanda benim hizim 3mbs inmis vaziyette yuvarlama 3000 sekizde biri 340-350 kpbs yapar. Muhtemelen indirmede torrentde alacaginiz max hizda bu akkden sonra.

|
      |
      damn2u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1816 Mesaj

Android Beta Tester
      20 Mart 2017 23:53:19

50 alır herhalde ya . sınır gibi duruyor ama alır gibime geldi sen 50 almaya zorla :D sıkıntı olursa azaltırsın .

|
      |
      Supernova1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tags: Linux , Windows , İOT , Network , Server , Kernel , Bash          https://ahmetozer.org        ******** Sorularınız için https://www.dijitaller.com/akis/ adresini kullanın ***********
    • Binbaşı
      1320 Mesaj
      20 Mart 2017 23:54:37

100 metre falan en fazla

Hat durumu kısmını anlamadım

|
      |
      ULTILIX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1816 Mesaj

Android Beta Tester
      20 Mart 2017 23:55:10

ilçe telekom onaylamamıştır. ben zorla onaylatmıştım 1 haftada bekleyecektim .

|
      |
      s.volkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      445 Mesaj
      20 Mart 2017 23:55:18
      quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

50 alır herhalde ya . sınır gibi duruyor ama alır gibime geldi sen 50 almaya zorla :D sıkıntı olursa azaltırsın .

sınır nasıl 50 gibi duruyor onu anlamadım
      bütün testlerde ve mh 65-66 mbps diyor. şubedeki kadın sadece 50 verirsem kopma olur diyor.

yapacağım iş şu;

35 mbps vdsl geçeceğim ardından modem hat değerlerine bakacağım maksimum gelen hız 65380 falan yazarsa direk online işlemlerden 50 mbpslik pakete geçeceğim, baktım internetimde kopmalar var tekrar 35e geçerim sorun değil.
      şuan vdsl bağlı olmadığından maksimum 18-19 mbps görebiliyorum.
      |
      |

• Teğmen
      181 Mesaj
      21 Mart 2017 00:05:39
      quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Bakin pinginiz icin falan degil sadece hiziniz icin konusuyorum

Bende yakinda ogrendim. Hatta sizin gibi aradimda superonlinei birebir aynisini solediler. Ariza kaydi acalim dediler ama gayet normal

mesela deriz ya 1mb 1024 kb ama internette o olay ole degil 1mb=125kb gibi bise yani kisaca 1/8 1/10 nu almaniz gerek

Suanda benim hizim 3mbs inmis vaziyette yuvarlama 3000 sekizde biri 340-350 kpbs yapar. Muhtemelen indirmede torrentde alacaginiz max hizda bu akkden sonra.

Bit kavramı 1/8 ile hesaplanır.

• 21 Mart 2017 00:08:10
      Denizlide olanlar için akksi kalkan var mı
      |
      |

• Yüzbaşı
      356 Mesaj
      21 Mart 2017 00:10:36
      quote:

Orijinalden alıntı: bahran

Alıntıları Göster

Bit kavramı 1/8 ile hesaplanır.

Yalniz kayip oldugu unutulmamali asla %100 alamazsiniz o yuzden 1/10 yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonbalıklı -- 21 Mart 2017; 0:10:57 >
    • Teğmen
      181 Mesaj
      21 Mart 2017 00:18:40
      quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Alıntıları Göster

Yalniz kayip oldugu unutulmamali asla %100 alamazsiniz o yuzden 1/10 yazdim

1/10 değil idm ile sağlam sitelerden(upload siteleri paralı hesaplar) 2.9 mb/sn altına inmiyor. 24 mbit Superonline netim. Tabii verimsizlik olayı var ama yüksek hızlarda fark ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahran -- 21 Mart 2017; 0:19:31 >
      |
      |

• Binbaşı
      1519 Mesaj
      21 Mart 2017 00:28:29
      bit coin ciler saldırır
      |
      |

Asus GTX 1080 Strix , Corsair 4x8= 32Gb Quad Ram, i7-4820k , Coolermaster Masterliquid PRO240 sıvı soğutma + Noctua NF-F12 PWM Fan , Asus X79 Rampage IV Extreme , 960Gb Sandisk ultra II SSD , 240Gb Corsair SSD , 90Gb Corsair F80 SSD , 1Tb WD black HDD, 200Gb WD HDD, HAF X kasa + Noctua NF-A14 FLX Fan , SEASONIC 1050W Silent Snow, RAZER Mamba 16000 kablosuz , RAZER Manowar 7.1 kablosuz , Logitech G15 Klavye , Logitech G29 Direksiyon , Saitek X56 HOTAS , Sony 80Wx2 Hoparlör , Samsung 32" LCD TV , DXRACER Racing koltuk, DXRACER Masa, PS4, Xbox One S
    • Binbaşı
      1115 Mesaj
      21 Mart 2017 00:35:06
      Beyler bir soru sorcaktım ben kocaeli gebzenin bir köyünde oturuyorum gebze kocaeli de yap varmış bu gebze de olması köylerinde de faydalanma imkanı oluyor mu
      |
      |

• Yarbay
      17119 Mesaj
      21 Mart 2017 00:35:17
      Darısı Uydunet'e. Bence bu hamle diğer firmaları da akkyi beklenen tarihten önce kaldırmaya itecek. 2019'da bile gerçek olacağına inanmıyorken çok daha erken kavuşabiliriz düzgün bir internete.
      |
      |

• Binbaşı
      1937 Mesaj
      21 Mart 2017 00:43:42
      turknet e netten başvuru yapmaya çalışıyorum ancak bir hata oluştu hatası veriyor. numaranızı bırakın biz sizi arayalım penceresi geliyor. bu şekilde numaramı bırakırsam ilk ay bedava ve şimdi kullandığım vodafone net cayma bedeli olan 120 tl lik tahahhüt bedelini ödüyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 21 Mart 2017; 0:44:55 >

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Yarbay
      3742 Mesaj
      21 Mart 2017 01:21:06

hayırlı olsun güle güle kullan
      |
      |
      cemcem0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti (Osmanlı’yı) yıkıp iki tane devlet kurduk. Onlara
      öyle güzel bir sistem inşa ettik ki, Müslümanlar bize Filistini vermeyen Abdülhamid’e en az 200 sene daha
      söverler”. -Chaim Weizm
    • 21 Mart 2017 01:34:57
      TT artık yeterrrrrrr. Bak TÜrknet'i azıcık örnek al örnek. İNŞAALLAH şöyle 2-3 bin abone yapar da türknet diğerleri de imana gelir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      21 Mart 2017 02:15:01
      Yeni ps4 Pro aldım indirilecek çok oyun var akk da tam zamanında kalktı ps4 ü satarken yedek alamamistim ne yapacam diye düşünüyordum

|
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,547
1.2.141

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.