Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 925926927928929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke arayıp görüşebilsek. Ancak yeni abonelik için görüşülebiliyor. Onun dışında herşey için destek kaydı. 100 mbps yükseltmelerini istedim bakalım. 75 yükseltirler herhalde. Sağolun hocam 👍🏾

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • normal midir? sözde vdsl abağlantı ama wan arayüzünde "Mevcut DSL modulasyon türü olarak ADSL kullanılıyor. VDSL bağlantısı devre dışıdır." şeklinde yazıyor? türknet pişmanlık gibi birşey olmaya başladı. az daha sabredelim bakalım.
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Keşke arayıp görüşebilsek. Ancak yeni abonelik için görüşülebiliyor. Onun dışında herşey için destek kaydı. 100 mbps yükseltmelerini istedim bakalım. 75 yükseltirler herhalde. Sağolun hocam 👍🏾

Yapa' da mısınız?

Yapa dışındakilere hat desteklenmesine rağmen 14 Ağustostan beri 35 Mbps vermiyorlar. (Gerekçesi TT port kira ücretlerini arttırması)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay oldu geçiş yapalı. TTnet in 24 mbit olarak 3 yıldır kullandığım ama bir türlü 3 mbit i o kadar isyana rağmen geçmeyen interneti artık TÜRKNET sayesinde NET olarak 35 Mbit alıyorum.

Saniye de: 4.350-4.490 mb download hızım var VİP üyelik ile ve hiç düşmüyor. SNR değerlerim nasıl hiç incelemedim. Müsait olduğum da SS atar paylaşırım ve değerlendirme yaparsınız.

Çok memnunum TürkNET den. Umarım her zaman böyle olur.

• yaky kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam değiliz. 2 gün önce tt biri gelip yeni port için kablo bağlantısı yaptı

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    35 Mbps üstü diyecektim.

Yapa da değilseniz talebiniz olumsuz kaoanacaktır diye tahmin ediyorum.

Hocam başka bir adreste 75 mbps kullanıyoruz. Yapada değil orası da

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Hocam başka bir adreste 75 mbps kullanıyoruz. Yapada değil orası da

Abonelik 15 ağustos öncesidir.

Olabilir hocam doğrudur. Bu dediğinizi atlamışım. Umarım geri çevirmezler. Twitter üzerinden sürekli baskı yapıyorum. İlgileniyoruz falan diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Bir haftayi gecti gecis yapamadik bos yere ttnete yuz kusur lira fatura verecem. Sozde iki iş gununde gecis yapilacakti ilk izlenim ttneti aratmayacak kadar kötü hizmetleri var bakalim sabrediyorum hizi görüp ttnetle ayni olursa tekrardan kampanyali ttnete gececem

hıcam bnmde sorun oldu 2 hafta kullandık tt yi.. max dan ücretlendirilecek.. allahtan kullandığımız günleri vercez ayın tamamını değil..

ilk gönderdim evrakları imza eksik olmuş tekrar gönderdim..

2.de tt devir evraklarında imza tarih silikmiş ondan reddetti..

3. kez gönderdim bu sefer oldu.. 2 hafta sürdü..

bu seferde red çekseydi kapatcaktı tt müdürlükten sonra tekrar başvuru yapacaktım..

Kullandigimiz gun kadar odememiz bir seyi degsitirmeyecek hocam zaten 1 aylik fatura dolar boyle giderse bana 120 lira fatura gorunuyor. Buna sebep olan turknet mi ttnet mi bilgisi olan var mi ? Ttnetten turknete gectik ama geçişin tamamlanacağını soyledikleri günün uzerinden hafta gecti.

• Arkadaşlar merhaba

Sitede birinin referans koduyla üye oldum bu üye olduğum arkadaşa ne zaman ücretsiz internet hakkı tanınıyor ? Bana 30₺ vereceğini söyledi ama 11 ay sonra yansıyormuş bedava hakkı ve 11 ay sonra vereceğim size parayı dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Arkadaşlar merhaba

Sitede birinin referans koduyla üye oldum bu üye olduğum arkadaşa ne zaman ücretsiz internet hakkı tanınıyor ? Bana 30₺ vereceğini söyledi ama 11 ay sonra yansıyormuş bedava hakkı ve 11 ay sonra vereceğim size parayı dedi

Adam o kadar çok kişiyi bağlamışki siz 11. sıradasınız. Yani onun 11. faturası ücretsiz olacağı için size o zaman ödeme yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Arkadaşlar merhaba

Adam o kadar çok kişiyi bağlamışki siz 11. sıradasınız. Yani onun 11. faturası ücretsiz olacağı için size o zaman ödeme yapacak.

Vay be ..

Hocam bende dün abone oldum gelip bağladılar kabloyu ve dünde evrakları gönderdim. Şimdi referans kodumu paylaşsam birisi üye olsa ben ne zaman bedava kullanmaya başlayacağım?

• GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Karşılıklı olarak ilk faturanızı ödedikten sonraki faturada yansıyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Karşılıklı olarak ilk faturanızı ödedikten sonraki faturada yansıyor galiba.

Hocam çok sağolun son olarakta birşey daha soracağım :) arkadaşını getir kampanyasına bu ay bitiyor. Şimdi bende bu ay içinde abone oldum bedava hakkım gidiyor mu yoksa önümüzdeki ay kullanacak mıyım

• GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Kullanacaksınız.

• quote:

Arkadaşlar merhaba

Siz kısmi ve tam fatura ödedikten sonraki ay her iki kişiye indirim tanımlanır.

Para verenlerin işine ayda bir kişiye ödemek geldiği için milleti sıraya koyuyorlar.

Abonelik öncesinde kişinin ne zaman ödeme yapacağını, geçmiş referanslarını kontrol etmeniz gerekirdi. Daha önce 20 ay sonra para ödemesi yapacağını belirtenler vardı.

• Anladım arkadaşlar çok sağolun

• Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Bu değerler ile durumum nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Bir haftayi gecti gecis yapamadik bos yere ttnete yuz kusur lira fatura verecem. Sozde iki iş gununde gecis yapilacakti ilk izlenim ttneti aratmayacak kadar kötü hizmetleri var bakalim sabrediyorum hizi görüp ttnetle ayni olursa tekrardan kampanyali ttnete gececem

hıcam bnmde sorun oldu 2 hafta kullandık tt yi.. max dan ücretlendirilecek.. allahtan kullandığımız günleri vercez ayın tamamını değil..

ilk gönderdim evrakları imza eksik olmuş tekrar gönderdim..

2.de tt devir evraklarında imza tarih silikmiş ondan reddetti..

3. kez gönderdim bu sefer oldu.. 2 hafta sürdü..

bu seferde red çekseydi kapatcaktı tt müdürlükten sonra tekrar başvuru yapacaktım..

Kullandigimiz gun kadar odememiz bir seyi degsitirmeyecek hocam zaten 1 aylik fatura dolar boyle giderse bana 120 lira fatura gorunuyor. Buna sebep olan turknet mi ttnet mi bilgisi olan var mi ? Ttnetten turknete gectik ama geçişin tamamlanacağını soyledikleri günün uzerinden hafta gecti.

sitede geçiş hangi aşamada gözüküyor.. arayıpta sorabilirsiniz hangi sebeple bekliyor hala diye..

banada msj gelmeden aradım sıkıntıyı öğrendin tekrar eksik evrakı gönderdim.. onlardan dönüş beklemeyin derim

• 
Sayfa: önceki 925926927928929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.