Yarbay
19 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 1)
Gönderileri
...............
msi r280 ekran kartım var gayet iyi çalışırken oyuna girince 10 sn sonra ısınıp kapanıyor oc yapılmadı macunu değiştirdim yine aynı en son sürücüyü yükledim yine aynı windows sürümlerini yükledim yine olmadı macun sürdüğüm için garantide uçtu yardımcı olacak varsa çok sevinirim saygılar
arkadaşlar msi r9 280 ekran kartım 2d sorun yok fakat 3d moduna girince sapıtıyor ekran kapanıyor ayrıca görüntüler çok kötü oyun içi, bunun sebebi ne olabilir çözümü varmıdır yoksa ekran kartı çöpmü oldu :(
Arkadaşlar herşey çok güzelken 2 gündür makinayı açtığımda ekran kararıp kasa hala çalışıyor,power düğmesinden kapatıp tekrar açıyorum yine aynı işlemci ve ekran kartı termal macunu yeniledim ramlari çıkarıp taktım,tekrar oyuna girdim oyun takıla takıla gidiyor yağ gibi akan oyun,sonra tekrar ekran gidiyor :S

bunun sıkıntısı ne olabilir sistem aygııtlarında r9 gösteriyor güncel sürüm yüklü makina formatlandı yine aynı

arada film izlerkende gidiyor :S

çözüm arıyorum :/
Evet arkadaşlar honda pcx kullanıcısıyım istanbulda olduğumdan trafik sorununu çözüyorum fakat değişiklik arayışı içinde xmax düşünüyorum ama fiyat çok değilmi sizce değiştirmeye değermi fikirleriniz önemli olacak teşekkürler şimdiden
arkadaşlar bu harddisk 7200 rpm 64 mg önbellek değilmi acaba ?
harddiski gösteren programda öenbelleği 0 olarak görüyor 64 ibaresi hiç biyerde yok

yardımcı olurmusunuz kafam takıldı
Arkadaşlar fx 6300 işlemci için aldığım soğutucu motorun sele altına koymamla soğutucu ızgaraları ezilmiş moralim bozuldu tabi ayrıca fanın çerçevesi kırıldı ama taktım çalışıyor bir vidada kayıp,

Size sorum ızgaraları düzelttim ama hala yamuk sıkıntı olurmu yamulan ızgara soğumayı etkilermi

Kırık fanı bantla yapıştırdım sıkıntı yok

Soğutma iyi crysis 3, 4 saat kadar açıkken 50 derece oluyor o. C 4.5 yaptığım halde

Tavsiyeniz nedir
arkadaşlar corsair rr kasa ve 6300 işlemci anakart msi g46

size sorum kasanın üst tarafında 2 adet fan yeri var yani açık

fx 6300 için bu kasaya uygun hangi cpuj soğutucu almamı tavsiye edersiniz

yukarı üflemesimi daha iyidir yokda aşağıyamı yada kasanın üst tarafına fan takıp farklı bir kombinasyon yapmaya gerek varmıdır

biraz uzun oldu kusura bakmayın
Fx 6300
Msi r9 280 ekran kartı
Gskil 8gb ram 1886mhz ram
Seagate baracuda 1tb Harddisk
Msi g46 anakart
Corsair 200r kasa

Arkadaslar crysis 3, most wanted 1,far Cry 3 kkasılıyor pc sebeb nedir güncellemeler yapıldı testler yapıldı makinadan soğudum yardım lütfen
iskelet anahtar değil iskeletli birşey gibi aklımda kalmış
bir grup dağ evine gidiyor olaylar büyüler hayeller(örümcek ağıda var) görüyorlar en akılda kalıcı olanda tuvalette kocaman yaratığı görüp saklanması aklımda bu kaldı gerçekten eleman gözlüklüydü bu arada
filmin adını çıkaramıyorum
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.783
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 181.146 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 147 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.