Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
19.052
Cevap
213
Favori
722.329
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2832 Mesaj
    Uzak durun bu hırsızlardan. Sorun yaşadığınızda ortada kalıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    abone olmak isteyen varsa yardımcı olabilirim
    2 Gündür evrak kargo ile ellerine geçmesine rağmen aktivasyon bekleniyor.

yok mu bunlara ulaşabilecek bi telefon numarası? callcenter arayınca direkt evraklarınız bekleniyor sesli mesajı çıkıyor ve kapanıyor telefon.
    |
    |

Yardım derken? Benim evraklar gitti ama hala aktivasyon yok. Şirket çalışanı mısınız?
    |
    |
    ulvi1976 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben başvuruyu yaptım Turk.net 'e , hem abone hem de hat sahibi olarak kendimi gösterdim ve imzaladım.

Hata mı yaptık acaba, önce Turk telekomdan sabit hat mı almamız gerekiyordu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Şuan superonline 25mbps kullanıyorum. Turk.net'e geçmek istiyorum. Hız sorgulama da 35mbps hız alabileceğim gözüküyor. Turk.net altyapıyı Superonline'dan mı Türk telekomdan mı alıyor?

Türk Telekom'dan alıyor altyapıyı. Superonline da fiber harici altyapısını Telekom'dan alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Şuan superonline 25mbps kullanıyorum. Turk.net'e geçmek istiyorum. Hız sorgulama da 35mbps hız alabileceğim gözüküyor. Turk.net altyapıyı Superonline'dan mı Türk telekomdan mı alıyor?

Türk Telekom'dan alıyor altyapıyı. Superonline da fiber harici altyapısını Telekom'dan alıyor.

Ben superonline fiber kullanıyorum. Türk telekomun sitesinden sorguladığımda bölgemde VDSL olduğunu gördüm. Santralde yakınımda ama turk.net'in sitesinde 35Mbps gözüküyor. 35Mbps'den daha yüksek hız alabilir miyim acaba?

Gerçekden çok ayıp ediyosun türknet mahcup ettin beni şuan internet yok ve müşteri temsilcisine ulaşılamıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vforfreedom -- 16 Şubat 2018; 17:59:10 >
    |
    |
    16 gündür bende geçiş yapamadım. TürkTelekom kimlik okunmuyor demiş, kimlik ve ehliyet gönderdim. Bakalım bekliyoruz.
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Yüzbaşı
    765 Mesaj
    Arkadaşlar bu her yöne 1000 dk konuşma süresi dolunca otomatik olarak duruyormu yoksa süreyi aşarsak ekstra ücretmi yazmaya başlıyor faturaya bilgisi olan varmı.

Süreyi aşınca para alıyor.https://turk.net/telefon-tarifeleri/
    |
    |
    alsem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar 9 gün sonra ttnet taahhüt bitiyor. En geç ne zaman hattımí kapatmalıyım? Türk net e geçmek istiyorum. Amacım ttnet e daha fazla yolunmadan geçmek yol gösteri r misiniz? Önce türknet e başvurabilir miyim abonelik bitmeden.Veya şimdi türk telekomu arayıp taahüt bitince kapatın sonraki aya sarkmasın desem ki yaptıkları birçok uckagita sahidim çok güvenemiyorum.

Hattınızı kapattırmanıza gerek yok. Şu aşamada TurkNet' e başvurabilirsiniz. TurkNet' e üye olurken müşteri temsilcisine üyelik bitiş tarihinizi belirtebilirsiniz. Geçişiniz ona uygun olarak hazırlanır.

Telekom' u kapatıp geçmenizi önermem, süreç uzayabilir ve port problemleri ortaya çıkabilir. İSS değişikliği çok daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşiyor. TurkNet geçiş işleminiz tamamlanınca onlar Telekom üyeliğinizi iptal ediyorlar.

Başvuru yaparken davet kodu kullanmayı ihmal etmeyin. 1 ay ücretsiz kazancınız olur. Kod ihtiyacın olursa, yardımcı olabilirim.
    |
    |
    kml_77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sorun yoksa mesele yok

fakat ilk 3 ay sürekli kopma net var olduğu halde bir türlü internete girilememe sorunu ile uğraştım ve malesef kimse umursamadı.
    nasıl odluysa düzeldi.
    son bir aydır hızım 1mb üstüne çıkmıyor normalde 16 mb adsl olmalı yapaya dahilim.
    arıyorum mh insan yok.
    onlineden yazıyorum robot arıyor sorun yok diye goygoy yapıyor
    veya sms ile sorun bulamadık diye yazıyorlar.
    kablolu, kablosuz, pc, cep aynı.
    başka pc denedim başka modem denedim.
    daha ne yapacağım bilmiyorum.

memnun olanlar bana kızmasın.
    inşallah kimse sorun yaşamaz
    yoksa bunlar adamı delirtir.

bu akşam son bir yazı daha döşendim.
    tekrar bir robot dönüş yaptığı taktirde başka bir sağlayıcıya geçecem.
    Basvurali 20 gün oldu hala hat gelmedi.

Twitter dan Türknet'e yazmayı deneyin.

|
    |
    mhmtkyrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mephosis-Q8

Superonlinedan TurKNet’e geçiş sürecini bilen var mı ? Sabit numaram olduğu için TurkNet müşteri hizmetleri taşıma yapamayacağını önce numaramı tt ye geçirmem gerektiğini vs söyledi.

Superonline'da sabit telefon numarası internet üzerinden sanal olarak verildiği için direkt telefon numarası taşınamıyor. Bu yüzden Türk Telekom'a telefon numarasını geçirip, daha sonra TurkNet'e taşımak gerekli.

Telefon numaram kaybolsun sorun değil diyorsan Superonline'dan direkt TurkNet'e geçiş yapabiliyorsun. Bu durumda TurkNet yeni bir telefon numarası tahsis ediyor, eski numaraya veda ediyorsun.
    Arkadaslar ankara cankaya da tanidigima turknet baglatmak istiyorum sizce cok sikinti cikar mi ? Sorun yasar miyim cok. Evde kurulum olayi varmis 30 tl ucret aliyorlar. Her seyi halledip gidiyorlarmis. İnterneti de bagladiktan sonra. Bu isi yapiyorlar mi yoksa salliyorlar mi ?

|
    |
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.